Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Teda to zní Axi děsivě :-) Ale to je určitě zase jen nějaké období a pak to přejde :-) Tak nic holky, jdu na oběd a na to solárko, když už jsme ho tady vzpomněly :-) Zatím pa a pokud se chytáte k obědu, dobrou chuť!
Profilova fotka
Ahoj holky, nic si z toho nedělejte, já ho mám taky. A proto teď nesmím ani na kosmetiku! Než se mi to zahojí, mám to bakteriálního původu, tak ať se mi to neroznese. Jsou to takový obrovský boláky,tak nejdřív prý za 14 dní, až to vymizí. No a já jsem zrzka, co k tomu opalování dodat? ;-) :-D snad jen to, že se opálím jedině u moře, ani solárko na mě moc nefunguje, navíc je teď pro mě drahé a náročné časově. Takže opálení od moře z přesvatebky mi pomalu mizí, ale mám tělový krém s částečkami samoopalováku od Dove, tak doufám, že mi pomůže, mazala jsem se dva dny, sice jsem byla trošku cítit jak po opalováku, ale jen pro sebe, přítel nic neříkal a dobrý, ještě mi to opálení zhnědlo víc,
Profilova fotka
Tak tad ykonečně došel déš't. Sice jsem trochu zmokla,ale spíšě mě to vyhovovalo, bylo fakt dusno. Jenže to byla spíše hodinová průtrž a konec :-( O tom samoop. od Dove jsem taky uvažovala, používám jejich těl mléko a jsem s nim moc spokojená, vůbec nedráždí tak možná by to nemuselo být špatné. Ikdyž si myslím, že už celkem opálená jsem :-)
Profilova fotka
holky, já teď byla v květinářství doobjednat finálně kytičky... Nakonec jsem zvolila v meruňkové jenom růže, bude jich tak cca 30, nic víc. Květinářka když mě viděla,tak už protáčela oči, měla jsem sto chutí otočit se a odejít, ale náš zákazník náš pán.... takže asi tak... kytky nám spočetla na 2-3 tisíce, protože neuměla určit cenu růží, prý bude konec roku, tak se to může vyšplhat až k 50,- Kč. Ještě potřebuju samodržky a kaťatka na svatební noc a jsem o.k. skoro manža taky... A to mléko od Dove si jdu koupit, protože ze solárka mám strašně vysušenou pleť.... Já jsem bledule, ale přítel taky, tak abych zase vedle něj moc nezářila... Já vám povím holky, jak jsem ráno viděla ty prstýnky, tak jsem se zase začala těšit.... ;-)
Profilova fotka
Tak jsem doma z práce, dala jsem vařit večeři a večer mažeme k faráři. Snad už mu čtvrtá schůzka bude stačit a pozve si nás až na svatbu :-) Na prstýnky už se Vaneskah taky moc těším, ale ještě je nemáme. Dal si zlatník záležet a aby byly vymazlené budou až na konci měsíce....to už je za chvilku :-) Doufám, že je nepůjde miláček vyzvednout, protože je schopný mě je neukázat a řekne, že to bude překvápko jako má kytka :-) Už bych se tomu vůbec nedivila :-D Jinak prádýlku jak pod šaty tak do "postýlky" už mám koupené a včera jsem dokoupila punčošky a samozřejmě podvazek .... jediné co řeším je nějaká ta kabelečka. Pytlíček nechci, ale někm si ty svoje "fidlátka" budu muset dát... asi si koupím nějaké bílé psaníčko, které pakbudu mít k bílým lodičkám, které mě po svatbě zůstanou :-) No jo, už přemýšlím asi prakticky :-))
Profilova fotka
Ahojky holky. Já jsem samoopalovák od Dove měla a vše bylo super než se to začalo vymívat a dělat po těle fleky a o prádle nemluvě. Zničila jsem si krásné světlé spodní prádlo :-( :-( :-( Bohužel to vyprat nešlo. Nechci vás nějak strašit, ale já mám takovou zkušenost. Od samoopalováků už jsem upustila a chodím jen na to solárko. Na nástřik jdu jen kvůli svatbě, jinak bych tam taky nešla. Já taky ještě potřebuju spoďárky ke svatebním šatům a na svatební noc a mylím, že už to asi mám vše :-) (tedy doufám) O kabelce jsem taky přemýšlela, ale pořád jsem nenašla něco co by se mi líbilo. Při nejhorším si ty kravinky šoupnu k mamince do kabelky. ;-)
Profilova fotka
Já ten Dove použiji jen trochu, max.týden dopředu a pak už se na to vykašlu. Mě to zatím problémy nedělá, tak pak uvidíme. Ale jak paní mlynářová vypadat nemůžu :-D kabelečku mám slíbenou od kamošky. Ptala se, co budu mít půjčeného a došli jsme na to, že nemám kabelku. Tak snad nezapomene. Přesně jak kouzlo: přinejhorším je šoupnu mamce do kabelky x-) jinak já pořád sháním boty, prádlo ještě taky nemám ani noční košilku a šaty na převlečení. Ale na to mi bude stačit jeden den. Zítra se jdu mrknout na botky, tak to vezmu i na košilku a spodní prádlo a budu mít o starost míň. Ale nijak se tím vůbec nestresuju.
Profilova fotka
Holky já vlasně nebudu mít nic půjčeného :-| :-o
Profilova fotka
Určitě budeš. Co třeba sponky do vlasů? Nebo to si u kadeřnice kupuješ? Nebo si mám donést svoje? No vidéte, to já ani nevím.
Profilova fotka
arween mě češe moje sestřenka(kadeřnice) a v hlavě budu mít jen pírka a to asi neplatí ne????? Nevím jestli jí je budu vracet. Asi ne. Ale určitě si sponky kupovat nemusíš to musí mít kadeřnice ve výbavě! :-)
Profilova fotka
To já nevím, ale určitě se dá něco půjčit. třeba naušnice, nebo kapesníček si pujč.
Profilova fotka
No budu muset něco vymyslet a když né tak se to taky nezblázní ne???? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale to víš že ne. Vždyť je to úplně jedno. Mě kdyby se na to někdo pořád neptal, tak o tom ani nevím. ;-)
Profilova fotka
Hezký večer holky! Tak já budu mít půjčené šaty:-)) Takže tohle mám vyřešené. Kabelku mám pěknou vybranou, ale pořád nevím jestli si ji koupit. Mamka to kdyžtak taky jistí:-) A s tím jedním dnem na nakupování si arwen teda věříš! :-) Já body sháněla už od března a bylo to šílené. Nakonec jsem koupila krásné botičky a teď si je doma chci za ty dva týdny krapet prošápnout :-) No snad se na tom podpatku celý den udržím :-)
Profilova fotka
Jéééé já nemám ani nic starého tak to na to peču!!!!!! já už se těším. I přez ten stres co teď máme a né jen ohledně svatby jsem ráda, že to těšení na svatbu nepokazilo :-)
Profilova fotka
ahojky donka :-)
Profilova fotka
Tak starého, hmmmm..... tak to nebudu mít asi nic :-) Ale na tom nám to holky přece nestojí. My byli teď večer u faráře a tak je člověk plný takových těch "duchovních" povídání a o tom, že by nám to nevyšlo, když nebudu mít v ten den něco půjčeného či starého nic neříkal! ;-) :-) No ještě nás čeká jedna návštěva, uf!
Profilova fotka
Taky si myslím, že to jestli budeme šťasní na to nemá vliv. A jak to probíhá u faráře??? My to máme v zámku takže nevím co se děje, když se dva berou v kostele.
Profilova fotka
No naštěstí to bere farář v klídku. My máme nádherný kostel a tak jsme si říkali, že by se nám to tam moc líbilo. Pravda, jsem moc nečekala, že to půjde. Ani jeden nechodíme do kostela, pokřtění jsme teda oba a ke všemu je přítel rozvedený. Farář ale řekl, že to není problém a půjde to tak jsme do toho šli :-) Měla jsem trochu obavy, páč jsem slyšela i takové případy,že je tam farář zpovídal kdo ví z čeho a zkoušel ze všech těch věcí okolo víry jako ve škole. Byla jsem připravená, že když to takhle bude probíhat, jdu od toho. Ale faráře mám zdá se fajn a spíše s náma jen tak kecá o všem možném. Pravda tu víru do toho musí vždy nějak zamontovat, ale dá se to - bere to sportovně :-)) Ale už se na to jak se nám rozezní zvony těším. Obřad máme v pravé poledne tak nám budou zvonit hned 2x, jednou k polednímu a jednou nám :-)
Profilova fotka
jééééééééé no to bude nádhera až vám budou zvonit. Myslím, že jediné oko nezůstane suché ;-)
Profilova fotka
Nonejvíc mám strach z toho svého oka :-) Bojím se, že budu ze všeho dojatá a budu bulet ....
Profilova fotka
Tak nic, miláček mě láká na skleničku červeného tak Vám přeji doboru noc! Já jdu zítra ke kosmetičce a na nehty, takže se na to "trápení" musím dobře vyspat. Jdu hned ráno. Tak čao nevěstinky :-)
Profilova fotka
Dobré ranko, nevěstinky! Dneska je u nás náádherně....
Profilova fotka
ahojky, u nás je taky nádherně, padám vedrem už od rána. A v Africe umrzají lidi, je to nějaký pomotaný. Slibovali od úterý do čtvrtka déšť a já za celou dobu neviděla ani kapku, nějak se nám to vyhýbá, no hlavně aby nám to vydrželo :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tam mám zákrok za sebou .. teda řeknu vám, že v životě mě takhle nic nebolelo. Padly na mě tři injekce a sedoležela jsem tam asi půl hodiny ... no katastrofa ... a tý krve ze mě (jen pro info - měla jsem to až na kosti) ... Hnus... V po mám jít na kontrolu .. jo a zaplať pánbůh, že jsem di nechala vystavit neschopenku. Mám neteklou hubu jak sysel ... a nemůžu pořádně ani mluvit ... a mám moncla (a to jsem to poctivě chladila) Kouzílko: měla jsi to taky pak nateklý? To to pěkně začíná .. snad ten otok a móňo do svatby zmizí ... (jako kdybych to předtím neříkala, že je lepčí to udělat dřív - něco s nepovede a jeto v prd....) Jen doufám, že pan primář byl poctivej a věděl co dělá :-) Holky já mám takový strach, že nebudu OK na svatbičku - přeci jen je za 21 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(
Profilova fotka
dzabii neboj to se spraví, dávám tomu max. týden ;-) :-)
Profilova fotka
Tomu bych taky ráda věřila :-)
Profilova fotka
Vy se snad všechny venku opalujete, ne? (já musím být zalezlá - bylo mi řečeno, že sluníčko a vůbec teplo tý mojí pusině teda moc nepřidá) ... :-(
Profilova fotka
dzabii: neopaluju, čekám na ortel jménem práce. Taky bych brala neschopenku a rovnou třeba i 9ti měsíční x-) Tak to se ti určitě spraví. Ten moncl do týdne nepočítej, ale za 14 dní nebude stopro nic vidět. Máš to ale na knop ti řeknu. Hlavně že na svatbě se už budeš moct na všechny okolo zubit :-D
Profilova fotka
Dnes mi holky došli už i stuhy na auta, mašličky na vývazky. Akorát pořád nemám ty nejdůležitější věci-ale to se poddá, ještě mám pořád čas. Příští týden jdu s mamkou nakupovat, tak něco vyberem.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?