Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Tak mám zase hlavu o něco víc větší ... :-( ;-( a zítra máme takouvou předsvatební patry u našich na zahradě .. přeijedou rodiče ženicha, a naši svědkové se svýma drahýma polovičkama ... Myslíte, že můžu bumbat alkohol?
Profilova fotka
No pokud bereš nějaké prášky tak asi moc ne, ale nanejvíš, prostě usneš - spíše zhasneš jako svíčka :-)
Profilova fotka
dzabii myslím,že alkohol je to nejhorší co můžeš udělat. Já být tebou tak nedělám nic coby mohlo zhoršit tvůj stav a každou chvilku si vyplachuju pusu bylinkama, aby se to co nejdřív zahojilo!!!!!!!!
Profilova fotka
NO žádné prášky neberu, jen vždycky na noc Brufen ... vyplachuju šalvějí, ale moc to nejde, jelikož mi nejde kloktat ... Kouzlo: chladila sis to?
Profilova fotka
Ahojky holky, hlavně Dzabii, chuděrko, drž se!!! Já jsem šla ve středu z práci a bylo mi tak blbě, že jsem se stavila k doktorce a helemese! Zánět průdušek a antibiotika, prostě paráda!!!! Takže teď místo příprav ležím v posteli.
Profilova fotka
jo jo dzabii chladila jsem to ;-) axi tak hezky potit ať jsi brzy fit :-) :-)
Profilova fotka
V ten den zmizí všechny bolístku jako mávnutím proidku, uvidíte :-) Já jsem dnes taky stala s pěknou knedlou v krku a tak už cucám strepsils o 106 :-| No asi to mám z toho vedra a hlavně ta klima v autě... :-( No týden před svatbou si lenošot v peřinách axi, to dělá málo kdo :-) Tak hlavně se poť a poctivě lež, protože průdušky jsou potvory!
Profilova fotka
Teda asi nejde telefonovat a při tom klepat na PC - tolik překlepů v pár větách x-)
ahoj holky, je dobře, že se babča zbláznila. Se ségrou to nebude tak jednoduchý, protože už se ptala víc lidí a nikdo nechce jít, jak kdyby svatba byla mor nebo co. Já bych to považovala za poctukdyby mě někdo pozval a oni se z toho vykrucují. Axi přeji ti brzké uzdravení. :-)
Profilova fotka
No svatba není mor Jennifer, ale někteří lidi z ní mají fakt hrůzu a ikdyž nebudou sedět u stolu jako ženich či nevěsta, už ten pocit, že jdou s někým na svatbu jim přijde zavazující. Znáš ty řeči těch tetiček, když se někde holka ukáže s klukem....kdo to je? Jak dlouho se znáte? A kdy bude svatba?.......... :-) Ale neboj, někdo určitě půjde a i kdyby šla sama, svět se nezboří! Moje svědkyně se dva měsíce před svatbou rozešla s přítelem po 4 leté známosti a taky půjde na svatbu nejspíš sama..... A chlapů je na svatbě vždy dost :-)
Profilova fotka
holky, čau! Tak dneska mám svoji rozlučku, bude nás jen pár, jdeme někam na piknik a pak pařit... Ale moc se mi nechce, protože jsem jako většina z vás nějaká nachcípaná, mám rýmu jako trám a bolí mě v krku... Nu prostě děs...
Profilova fotka
Tak zapomeň na bolístky a pořádně si to užij, vaneskah! Já se na naši rozlučku taky vůbec netěšila a bolela mě hlava jako trám, ale nakonec to bylo super, i hlava přestala bolet. A alespoň spálíš toho bacila v krku ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak vidím, tak vás předsvatební stresíky kolí jeden za druhým. Tak vám přeji hodně zdravíčka, dejte se do kupy, hlavně ty, co mají svatbu :-o :-o :-o PŘÍŠTÍ TÝDEN!!! jenni: přesně tak,kdyby šla sama vždyť se nic neděje ne? U nás jdou dokonce dva kluci sami a nepřijde mi to divný. prostě nikoho nemají, tak nemají. I tak si to beztak bezvadně užijete. dzabii: hlavu vzhůru, než se vdáš, tak se ti to zahojí :-D (ale to myslím vážně)
Profilova fotka
Tak koukám, že nás to pomalu klátí jednu za druhou .. no mě by teda fakt ještě chybělo, aby mě bolelo v krku, to by byla taková třšínka na dortu ... Zítra to grilování a oni zase hlásí krupobití ... no to je jak naschvál .... Tak snad se to počasí teďka vyblbne a v červnu bude nádherně ... Holčiny, tak se všechny brzy uzdravte (čaj s medem a s citonkem je super - mě vždycky pomáhá ... jo a na začínající bolení v krku vřele doporučuji Mullerovy pastilky - šalvějové nejlépe - stojí jen 40 a jsou fakt super ...
ahoj holky, o to by nešlo, že jde sama, brácha jde taky sám, ale ona tam právě nechce být sama. Taky dneska budeme mít rozlučku, tak uvidíme jak to dopadne. Holky já vždycky když ne mně leze nachlazení tak si dám par grogů a je to v pohodě. Nebo si kupuju nějaké rozustné prášky do vody a taky to pomáhá.
Profilova fotka
My právě to grilování pojímáme jako rozlučku ... každý zvlášť nikam nechceme :-)
Profilova fotka
My nějakou rozlučku ani dělat nebudem. Spolu určitě ne, už na to není ani čas. Červen je úplně přeplněn akcemi. Takže já pojedu za svýma holkama z bývalé práce některý den a nějak půjdem sednout a pokecáme a pojmu to i jako rozlučku. A budoucí manžílek asi doma někam zajde na jedno s kamarádama.
Profilova fotka
Ahojky holky tak to je něco. Padáte tady jedna za druhou. Když to tak poslouchám tak od zítřka začínám baštit vytamínky a pít actimel. Ale ten čajík, med a citrón taky dporučuji. A spousty vitamnu C. Vždy, když cítím nějaké to bolení v krku tak mi miláček udělá vitamínovou bombu a pomáhá to. Pokud to tedy není angína to zaberou jen antibiotika :-D Tak držím palečky ať se brzy uzdravíte a moc se těším na fotečky!!!!!!!!!! Jo a zítra zase hrajeme tak, když si na mě vzpomenete tak držte palečky. Už v 15h. bojím bojím :-S :-N
Profilova fotka
Ahojky Kouzlo.neboj budu na tebe myslet..teda na Vás a držet pěstičky ;-)
Profilova fotka
Taky na vás budu myslet, Kouzílko :-) Na mě padla nějaká únava amám teplotu, tak jen doufám, že to je k tomu otoku (je to možný?) ....?
ahooooj nevěsty, tak aby toho nebylo málo, tak se přidám k problémům... Dneska mě chytil infarktový stav v saloně, kde jsem si byla zamluvit šatky... Paní nepříjemné, otřesné, nebylo nic nachystané, honem rychle všechno udělat, dokonce mi řekly, že není panáček na auto, jako by se nechumelilo, prostě síla, škaredý zážitek, přetrpěla jsem zkoušku, taky mi řekly, že jsem ztloustla, že ty šaty mám malé, no děs, nakonec mě oblíkly do těch šatů a paní švadlena během dvou minut byla hotová, prostě našpendlené, zahnuté, ale přibrala i ten okrasný lem, no děs, ale protože jí bylo horko, tak se tím nechtěla zabývat...Na mě to teda zapůsobilo hodně divně, měla jsem slzy na krajíčku :-( Nakonec mi moje nej kamarádka (svědkyně) řekla, že se ještě půjdeme podívat jinam (shodou okolností jsou dva salony naproti sobě přes náměstí) a už jsme tam taky byly se podívat... Vešly jsme tam a paní se nás hned ujala, byla moc milá, šikovná, určitě jí taky bylo horko, ale zachovala se moc hezky. Vyzkoušela jsem jenom tak z hecu šatečky, které mi tam paní ukazovala už před rokem... sedly jako ulité... Tak jsem se rozhodla na doporučení kamarádky a svého srdíčka, že týden před svatbou prostě všechno změním a zamluvím tady. Tak mám nové šaty, boty, panenku a panáčka na auto... To je docela mazec, že? No nic, holky, i o tomhle je život, ale trochu dost mě ten přístup v prvním saloně zamrzel. Obzvlášť když jsem tam byla několikrát v těch šatech oblečená... Na všechny bacily je nejlepší med a slivovice, fakt :-)
Profilova fotka
Tak další krok - oznámila jsem to v práci, vzali to celkem v pohodě, jen to byl trochu šok, že už skoro za týden:-) Šéfku popadlo, že by se přijela podívat ( i když jsem dávala jen oznámení, ne pozvánku) Pracuju v praze, svatba je na morave, tak nevim, co s tím, jak to plánuje, jestli se přijede podívat jen na obrad a pak pojede domu (ale to se mi zdá divný, že by jela 4 hodiny tam a pak zpátky kvuli půlhodinovýmu obřadu). O to že by pribyl dalsí host na hostinu mi ani nejde, to jeste nejak zvladnem, ale byla by tam vlastně uplne sama, nikoho by neznala, jen me, tak nevim, co s tim... Jak ji to nejak decentně naznačit:-(
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se vyhrabala z peřin :-). už je mi mnohem líp, takže snad budu do svatbičky OK. Říkám si, jak budu šíleně stresit za týden a pak bude konec, tolik příprav a konec... Běheme neschopenky jsem ještě stihla kadeřníka, byla jsem objednaná už tři měsíce, sice jsem seděla v tom křesle úplně zelená (strach z kontroly kvůli nemocenské :-)), ale naštěstí to dbře dopadlo, stejně jako účes :-) byla jsem nadšená - nakonec jsme se domluvili na výčesu s jedním spuštěným pramenem na rameno :-) Vypadá to něžně a přitom moderně bez tisíců kudrdlinek :-) Taky mi přišly šatičky z Číny, super!!!!!!!!!!! Představovala jsem si je malinko jinak, ale hlavně mi jsou a to je bezva! odpárala jsem do nich doní černou krajku, byla tam jako pěst na oko :-), ale teď se v nich cítím mnohem líp. Takže snad bezva, snad jo Market, to teda koukám a je úžasné, že máš takovou odvahu:-). A hlavně si myslím, že teď se budeš šíleně těšit, protože ta změna ti celé přípravy musela strašně mo ozvláštnit... Docela ti i závidím, že to máte takové akční :-) Jenn, jak se těšíš? Cipin, to jsem zvědavá, o s tím provedeš:-) Kouzlo, držím zítra pěstičky! Dzabii a ty se taky drž, co pusina? Tak papa, holky
Profilova fotka
DObré ránko :-) tak je sobota a já už jsem vzůru - to je děs ... Axi:máš ty šatičky v albu? Jo a pusina je zas o mm měnší :-) mladej mi řekl, že už to je dobrý, ale teda asi si mě pořádně nepamatuje, jak jsem vypadal před tím :-) :-D :-D :-D Cipin: podle mě tam nepojede (tada pokud nemáte nějaký bližší vztah)Nebo jemně naznač, že tam bude tolik lidí )velké příbuzenstvo) že nevíš, jak s etam všichni vejdou :-) Market: to já bych asi nevydržela a poslala je kamsi ... Salonů je mraky - nejsou jediný ... Kouzlo: tak se vám to blíží .. to zvládnete :-)
dobré ránko, Dzabii: to je super, že se pusina spravuje :-) Cipin: šéfce bych taky řekla něco v tom stylu, že tam bude hodně lidí a že jsi s ní nějak nepočítala, no :-) Kouzlo: držím palečky, moc moc :-) Jasně, že nejsou jediný salon, ale tohle jsem prostě musela napsat, není to normální :-( ale jak píšu, už je to vyřešeno jinak. Nové šatky jsou taky v albu. Prý jsou hezčí :-)
Profilova fotka
Markét: jsou super - máme podobný, akorát já je mám na bříšku překřížený :-D schvaluju ... padnou ti jak ulitý
Dzabii, děkuju ;-) . Jo jo, kukala jsem do albíčka a vypadají super, moc Ti sednou :-D
Profilova fotka
Ahojky holky moc moc moc vám děkuji za podporu. Mám takový strach, stažený žaludek a v noci mi bylo i špatně no šílený!!!!! ;-( Nejhorší je, že naše šance je opravdu malá. Ale zase naděje umírá poslední co :-( markét šatičky jsou nááááááááááááááááádherný a opravdu musím říct, že tyhle jsou o 200% lepší. Moc ti sluší :-) Všechno špatný se pro něco dobrý!!!! Jsou fak super!!!!!!!!! Axi tak to už jsi spokujená viď, že šatí jsou doma. Máš je v albu???? ukaž ;-) Cipin snad to šefové došlo, když nedostala pozvánku ke svatebnímu stolu, že není zvaná nahostinu. :-) Dzabi jestli jsi měla horečku pěkně hajej, leduj a vyplachuj!!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky,market, ty šaty jsou moc krásný, fakt jsi vybrala nakonec skvěle. kouzlo neboj, dobře to dopadne. A když ne, co se stane? (nevím, jestli v tom máte nějaké prémie nebo smlouvu na ddalší rok?) dzabii, ta pusina taky bude dobrá, vidíš, už se to lepší. cipin: já bych jí řekla, když se chcete jet podívat-ale takovou dálku, a to podívat bych zdůraznila-pokud jsi ji nepozvala, tak to snad chápe ne a jestli ne, tak bych jí to na svatbě řekla rovnou, že nebyla nikam zvaná. S tím bych se netrápila.
Profilova fotka
ahojky holky, tady je novinek, že ani nestačím zírat. Všem držím moc palce ať jste v poho, ale musím taky se svou trochou do mlýna. Po půl roce se mi v pondělí rozhodla moje poslední osmička, co ještě není úplně vylezlá, že zase poroste. Všechny ostatní osmičky byly celkem v poho, některá bolela víc, některá míň. Myslela jsem si, že to pár dní přetrpím a bude to. Houbelec, po 2 dnech jsem byla nucena najet na prášky proti bolesti a brala jsem se prakticky pořád. Včera jsem se rozhodla, že v pondělí půjdu zubařovi, protože je to fakt síla a na práškách být nechci - trvá to docela dlouho. V noci mě vzbudila šílená bolest, nemít vedle sebe skoromanžela, tak se asi zhroutím. Ráno sme jeli na zubní pohotovost, mám tam zánět. Něco mi s tím udělali, tak to tolik nebolí. Dneska se loučím se svobodou, tak to bude zajímavý. Kouzlo, držím palce ať to vyjde :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?