Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Arwee: to se moncl drží tak dlouho? Ty jo, tak s tím jsem fakt nepočítala emoticon Tak to bude super, když se chystám (až teda najdu vizážistku) jít na zkoušku líčení .... a ve čt jdu na zkoušku účesu ...
Jinak jeké důležité věci ti ještě chybí?
24. kvě 2007 ve 14:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
    Region Prostějov
 dzabii: radši počítej dýl. přítelova mamka byla na nějaké úpravě okoloo očí a moncl se jí držel tak týden, ale ještě další týden bylo zblízka vidět na určitém místě červený pruh, nebo flek nebo co. Ale už dobrý, takže radši počítej 14 dní, ale to je maximum a po týdnu se ten monokl odbarví, že tam bude jen lehký nádech.

no nemám BOTY! nemám spodní prádlo a košilku na spaní a také ne šaty na převlečení. Jinak už všechno.
Jo a nemám peníze emoticon emoticon emoticon -teda pak už nebudu mít emoticon emoticon emoticon
24. kvě 2007 v 15:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Arwee: mě chybí už jen to spodní prádýlko ... a košilku na spaní? (tu potřebovat nebudu emoticon ) tada takhle mi to bylo řečeno emoticon ..... jo s penězma- jsme na tom stejně emoticon
24. kvě 2007 v 15:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
Registrovala se 21. května 2007 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 9. června 2007
fotoportrét
fotoportrét
donka
Registrovala se 21. května 2007 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Region Zlín.
 Ahojte nevěstinky! Tak jaký byl den? No tady bylo horko na umřítí, ještě teď je venku 30°C. Tak já mám dnes za sebou kosmetiku a zpevnění nehtů.Zkoušela jsem nové líčení a zdálo se mě dobré. Byla jsem nadšená i z nechtů, nechtěla jsem klas. fr. manikuru. No ale nadšení mě přešlo v moment, kdy mě viděl skromanža a muse nelíbilo ani jedno emoticon emoticon
24. kvě 2007 v 17:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Ahojky Donko emoticon dnes se tu pomalu nikdo neobjevil ... emoticon já mám nateklou pusu neuvěřitelným způsobem ...
Kouzílko, Kouzílko: kdepak se touláš? Potřebuju uklidnit emoticon měla jsi to taky nateklý? emoticon
24. kvě 2007 v 18:05  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Ahoj Dzabbi emoticon Mě když trhali zub tak jsme měla taky pusu jako balón a splaskolo to, neboj. Pusinka je holt citlivé místečko, ale neboj, už zítra to bude lepší, uvidíš! Musíš myslet na něco příjemnějšího, třeba na svatbu emoticon emoticon Neboj, než se vdáš tak se to zahojí ! emoticon
24. kvě 2007 v 18:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Tak jsem koukla Dzabii do tvého alba a vidím, že to máš taky po "moooc" dlouhý známosti jako já emoticon
24. kvě 2007 v 18:51  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 23. června 2007
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holky
dzabii nějak jsem se sem celej den nedostala. Neboj se taky jsem to měla nateklé a to pekelně. Vypadala jsem jako Tapír emoticon , ale neboj tak 5-6 dní a bylo to úplně pryč. A ty máš moncla pod okem????? A z čeho???? Já měla modřinu vespodu na rtu a ta se každý den sunula dolu a dolů až jsem měla trochu modrou i špičku rtu. Ale to zmizí neboj. Já to měla suma sumárum do 10 dnů naprosto zahojené a stehy venku. Mě poradili u doktora druhý den po zákroku vyplachovat si pusinu vodou se solí. Prý to desinfikuje a napomáhá ústupu te modřiny. Jinak se nemusíš ničeho bát vše je v pořádku emoticon emoticon emoticon
24. kvě 2007 v 19:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Ahoj Kouzlo! Tak co je nového? emoticon
24. kvě 2007 v 19:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj holky, právě jsme se vrátili z kina, byli jsme na pirátech z karibiku, předchozí dva, byli lepší.

Dzabi neboj tak za týden to zmizí, brácha s tím byl nedávno a přítel vloni.

Holky tak rychle to utíká, zítra si uděláme se ségrou takovou rozlučku se svobodou, půjdeme do baru na véču a dáme si pár drinků.
24. kvě 2007 ve 20:50  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Ahoj Jennifer, v kině už jsemnebyla ani nepamatuji emoticon No jo, opravdu to utíká emoticon Já jsem se teď dozvěděla, že přítel o víkendu nejede na sraz a bude doma tak konečně nezneme jeho rodiče k našim. U nás ještě nebyli a to je za čtrnác dnů svatba emoticon Já si taky příští týden udělám nějaké holčičí mecheche, ale to už některé z vás budou mít své "ano" vyslovené emoticon
24. kvě 2007 ve 21:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 ahojík holky,
hezky jste se rozepsaly emoticon Takže piráti nic moc,jo? Nebo na to máme taky jít? My se s miláčkem chystáme na Bestiář emoticon
Jenn, tak se nám to už zkrátilo na jednociferné číselko emoticon
V sobotu mám rozlučku, to mi určitě bude špatně v neděli emoticon
Jooo a jinak mě v práci vytočila jedna "kolegyně", hraje si na neomylnou a na to, že všechno ví nejlíp a kdo nehraje s ní, tak je u ní ...., takže jsem naštvaná a mám zkažený celý den a to mě zítra čeká poslední zkouška šatů emoticon
Dzabii, to se zahojí, na to pomáhá taky výplach šalvěje emoticon
24. kvě 2007 ve 21:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Ahoj Market! Tak jaké jsou pocity, když už to máš za pár? emoticon Já už začínám být nervozní a to mám ještě týden k dobru emoticon
24. kvě 2007 ve 21:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Holky mám dneska zase nějakou depku. Všechno se se................ už mi to leze krkem a nebaví mě to. emoticon emoticon
24. kvě 2007 ve 21:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Donko, smíšené. Fakt. Nějak si neumím užít poslední týden. Nejen kvůli té práce, což mě štve, ale i kvůli toho, že jsou nervozní všichni kolem, hihi, včera se sešli naši a naši a debatovali snad tři hodiny, jak si to asi představují a jak to bude vypadat, docela nás to pobavilo, celý rok příprav byl klid a teď to chtějí dohnat. Ale zase plus je, že si sedli a mají si co říct a baví se spolu všichni emoticon
Ale jinak je to neskutečné, z toho roku zbyl poslední týden, kdy mi to tak nějak začíná docházet, co se děje. V dušičce mám pocit že už to konečně nastalo, že se vdávám, ale zase na druhou stranu vím, že už nejsem ta malá holčička... Chápete to, že jo? emoticon
Kouzlo, prosím Tě, co Tě trápí? Depku vyhoď, nemá co otravovat, čím Ti můžeme zlepšit náladu? emoticon
24. kvě 2007 ve 21:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Je toho na mě nějak moc. Starost kolem házené, svatby pořád někdo po nás chce peníze a nic se nám poslední dobou nedaří. Prostě na ho............................ emoticon
market já myslím, že je to úplně normální stav a budem ho mít všechny týden před emoticon Držím tobě a všem ostatním i sobě palce, aby to dobře dopadlo. Když se nad tím člověk zamyslí, tak pro nás se tím nezmění až mě na jméno nic. Žijeme spolu(daleko od svých rodin) jsme zvyklí sami se o sebe starat ( musím zaklepat) a jsme spolu šťastní. Myslím, že ten "strach" před svatbou je důsledek všeho toho zařizování a tradic co se k tomu vážou. Takže holky klid a užívat si to. emoticon To machruju co jsem na sebe vědavá týden před emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
24. kvě 2007 ve 21:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 To jo, to se hezky machruje emoticon Ale máš pravdu, taky spolu nějaký ten pátek jsme, naše sice máme pár km od nás, na nové příjmení se taky těším, ale přeci jen je to nový krok emoticon
Kouzlo, i když se to teď možná nezdá, nevěš hlavu. Za chvíli si vezmeš toho nej muže na světě a zase přijdou jiné myšlenky, nápady. Nechci dávat psycho rady, ale spíše nějak uklidnit a podpořit emoticon Teď se to zase kecá mě, že? emoticon
24. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 No jo, pocity budeme mít opravdu asi všechny stejné emoticon No mě bylo právě řečeno, že další fotograf nemá volno, takže paráda, možná to budu mít nakonec o fotografích amatérech. Ale pohoda, vůbec mě to nerozhází emoticon
24. kvě 2007 ve 21:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 no jo už si začínám zvykat, protože to už je 3 rok co se začne v tomto období vše ........................... Ale děkuju za podporu. Někdy opravdu stačí slyšet, že bude zase líp než nějaké dlouhé keci emoticon emoticon
24. kvě 2007 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 no a to je právě důvod k tomu, říct si a udělat to, že si zase za pár let budete říkat, že právě v tomto období jste se vzali a že to bylo krásné a fajn a že jste šťastní, že máte jeden druhého emoticon
Na mě taková depka padla někdy minulý týden, ale trošku jinačí, spíše existenční, však to znáte, každá jsme jinačí, a tak máme i různé problémy, taky mi hodně pomohla myšlenka na to, že prostě bude líp emoticon ale určitě nechci kazit krásné přípravy a těšení se emoticon
24. kvě 2007 ve 21:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 tý jo donka to bych lítala vzduchem. Na fotkách mi dost záleží, tak doufám, že jsme vybrali dobře emoticon emoticon
Market máš pravdu nebudu si to kazit. emoticon
24. kvě 2007 ve 22:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
 Ahojky tak vás po dlouhé době zdravím emoticon
To s tou malou holčičkou jsi řekla pěkně. Když jsem byla malá, tak se mi svatby strašně líbily a těšila jsem se až se budu vdávat. A už je to tady!!!
A ještě jsem si vzpomněla, že když jsem si rozbila koleno nebo byl jinej úraz tak mi naši říkali: To nic, než se vdáš, tak se ti to zahojí. A teď by se mi to už zahojit nestihlo emoticon emoticon což mi připomíná dnešní oděrky z vinohradu, nejspíš je budu mít nezahojené emoticon

Bohužel nestíháme - lítání kolem vinohradu a svatby nám zabírá většinu času, do toho mám loučení se svobodou a ani nevím, kdy uděláme předsvatební úklid. emoticon Navíc mám pocit, že těch drobností, co nám zbývá začíná být čím dál víc a netuším, kdy je budeme shánět.
24. kvě 2007 ve 22:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj marketko, co se týče kina tak pokud jste byli na předchozích dílech, tak to chce vidět i tenhle, ale ty dva předchozí se nám líbili víc. Tohle moc nenavazuje na předchozí díl a navíc to docela divně skončí, i když tohle měl být závěrečný díl tak mi přišlo, že to nechávají tročku otevřené, kdyby si náhodou rozdholi točit další.
Už se to krátí, fakt hrozný, příští týden svatba. Dneska byla u nás pošťačka a myslela si že máme svatbu už teď.
24. kvě 2007 ve 23:11  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cipin
Registrovala se 21. února 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Uničov, Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
cipin
Registrovala se 21. února 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Uničov, Region Olomouc.
 Ahoj holky, tak už to mám taky za pár a jako na potvoru mám teď frmol ve škole, takže místo abych se zabývala svatbou, nechávám všechno na poslední týden, ach joemoticon Padne tomu za obět i loučení se svobodou a místo toho budem mít někdy v budoucnu akci vítání manželství emoticon Nejlepší na tom je, že v prácí pořád o ničem neví, tak jsem na to zvědavá, jak budou reagovat, v pondělí asi vylezu s pravdou ven emoticon
25. kvě 2007 v 01:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Dobré ránko všem!
Tak jste se včera rozepsaly nevěstinky emoticon No já jsemmísto brebentění začala řešit důležité organizační věci s přítelema a nakousla jsem toho fotografa a dopadlo to tak, že jsme se chytli a já šla spát se slzičkama. No jo, nervy už asi pracují a nevěřím tomu, že u chlapů to tak ani trochu není. Taky jsem včera přijela domů a přítel začal ke všemu obkládata nově kuchyň a vyházel celou chotbu, že ji budo dělat novou.....no už to nekomentuji.... Asi si budu muset každý den dát pár panáčků a budu se usmívat jak o život emoticon
Ahoj Anien - takže taky 9. červen, to jsme na tom stejně a koukám, že nejsme ani od sebe daleko emoticon
25. kvě 2007 v 08:57  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 anien: předsvatební úklid??? neblázni, v klídečku si vychutnávej to chystání a lítání, úklid počká, na ten si stejně nikdo nevzpomene a po svatbě budeš moct uklízet znovu.
cipin: tak to už máš na čase to oznámit emoticon

Já holky taky nebudu mít super dobrého fotografa. Je to rodinný příslušník, kdysi dávno fotil, teď už ne, ale když jsem viděla fotky sestřenky, která se vdávala před 6 lety, tak moc pěkný. Takže já si namyslím, jak chci vyfotit a ty fotky se musí povést, když ví jak na to. Nějaký super nechci, mě to taky zas až tak nerozhází, jako donku.
25. kvě 2007 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj holky, mám pro vás novinku, jak jsem říkala, že babča neví jestli půjde, tak se asi zbláznila, protože najednou si koupila dva kostýmky, dokonce i nové boty a hodinky a nakonec jde ke kadeřnici i na barvu( nikdy se nebarvila), tak nevím co si mám o ní myslet.

Jinak chuděra ségra, měla domluvený doprovot na svatbu, ale jelikož její kamarád( protože s nikým nechodí) je rozvdený a má 2 děti,tak měl mít hlídání, ale babičky nemůžou a tak je chtěl nechat u bývalé manželky, ale ta řekla že je to jeho víkend ať se postará. Fakt semetrika emoticon .Tak teď bude muset sehnat někoho jiného, ale jsem zvědavá koho týden před svatbou.
25. kvě 2007 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Dobré ránko emoticon
25. kvě 2007 v 09:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 No arwen mě to nerozhodilo, ale je rozdíl mít nějakého fotografa nemít žádného jako je to u nás.... my jsme neměli domleveného profi fotografa, jde o to, že přítel prostě nezařídil žádného emoticon

Jinak Jennifer buď ráda, že se babča zbláznila, je to dobře ne? emoticon A ségra jistě někoho sežene, kdo by si nechal ujít pozvání na svatební koláčky emoticon

Mě zase dnes překvapil taťka, že přišel a dal mě nějakou hotovost, prej na ty přípravy emoticon)) Sice už mám dost pokoupené, ale aspoň budu mít na šaty emoticon
25. kvě 2007 v 09:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Ahoj dzabii, tak co pusina, už lepší? emoticon
25. kvě 2007 v 09:14  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.