Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
market: to já si z lidí nic nedělám, při větším počtu je jasné, že jeden by to uděla tak, jiný onak, ten má to a ten zas tohle, prostě to jsou lidi a je úplně jedno, jestli z rodiny, nebo ne. donka: to jste udělali dobře. budoucí tchýně se pořád do pečení taky pletla a divila se, že si máme u koho napéct a pod. A protože jsou od nás cca 80-90 km, ta si ona pro svoji rodinu nechá napéct a nakonec jsem s tím souhlasila velice ráda. Aspoň bude klid a opravdu nám to pomůže.
My to máme s cukrovím tak, že jsme si je nechali udělat u dvou různých cukrářek a doma to musím rozpočítat a rozdělit. Výslužky si zvládnu udělat sama, protože jinak bych se s maminou zase pohádala, protože její střelenej nápad, že by jsme měli pozvat i skorotchýni, aby u toho byla fakt nemusím. Jelikož si vyzvednu cukroví v osm a ve dvě, tak pojedu dom rozdělím to, pak dojde paní na nehty v půl šesté a jak odejde , tak pojedu do hotelu do zavést, díky tomu,že je to 100 km, tak až přijedu domů, tak budu ráda, že se na chvilku vyspím a bude páteční ráno, pak pojedu pro květiny, nazdobím náš i rodičů dům a pak pojedu do hotelu a pak už bude sobota a bude svatba. Já jsem totiž nechtěla cukroví od tchýně z toho důvodu, že už dělala svatbu 4 x a ani jednou mi cukroví nechutnalo, na vzhled bylo super ale na chuť to byla hrůza. Takže my jsme si vždycky cukroví nejdív vyzkoušeli jak chutná a pak jsme se až rozhodovali, jelikož mamina kdysi dělala v cukrárně, tak rozdíl poznám.
Profilova fotka
No s cukrovím to myslím dopadne dobře jen z koláčků mám strach. Né, že by nebyly dobré - jsou vynikající, proto je tchýně taky bude péct na celou svatbu. Ale chce je péct až v pátek aby byly čerstvé a to já ani má mamka nebudeme mít čas péct. Budeme rozdělovat výslužky a chci být u toho jak budou připravovat výzdobu restaurace, takže práce až nad hlavu. Teď mě ke všemu napsal můj miláček, že jede do Makra nakoupit maso a že budeme nakládat a udit - prej ať je co zobat při přípravách a den po svatbě. ach jo, prostě je všeho asi málo :-)
Většinou se pečeou koláčky už ve čtvrtek, v pátek před svatbou bych měla strach, že se to nestihne. Donko kolik máte lidí?
Profilova fotka
No já to chtěla ve čtvrtek, nebyl by ani problém v tom, že bych šla já, mamka a má švagrová helfnout. Ale ne, tchyně řekla v pátek a tak na to budou s tchánem asi samotní. Na oběd nás bude 50 a na večeři 70. Asi se z toho po.... sami dvapéct na celou svatbu. My jsme to s mamkou nevydržely a obědnaly si 2 krabice koláčků ať máme aspoň do výslužek a ráno doma na stůl.
To máte docela dost lidí, my když jsme pekli koláče na svatby, tak když bylo na svatbě 50 lidí a peklo se jenom pro půlku, tak nás bylo vždycky 5 a dvě trouby, a když jsme ráno v sedm začali tak jsme večer skončili. Navíc donko jako nevěsta by si koláče péct neměla, nosí to smůlu a kolik koláčů se připálí tolik by si měla mít dětí, aspoň u nás se to tak říká.
Profilova fotka
Teda Jennifer, doufám, že toho moc nespálí :-))) No já vím, že bych neměla a ono stejně asi nebudu. Mám z toho hrůzu, že to dopadne fiaskem a koláčů bude málo......ach jo. Ještě zkusím zapracovat na čtvrtku, ale zase nechci dělat před svatbou dusno. A co se týká lidí, tak to máme ještě pěkně "okleštěné" :-) Původně nás mělo bý večer až 100. I tak budou v rodině rozbroje, že jednu setřenku pozvu a druhou ne.... Ale co, je to má svatba a chci tam mít lidi, které mám ráda a ne ty, které jsem 10 let neviděla a že je to rodina vím jen z vyprávění.... :-)
Profilova fotka
koláče budeme péct na hlavu jeden, pečeme to u mamky v práci, je kuchařka, takže to bude v pohodě.... Jinak bych chtěla taky pozvat na svatbu nějaké kamarády, až večer, tak ještě uvidíme... ;-) Peněz moc není, každá kačka dobrá....
Profilova fotka
No peněz není ,ale zase je to jednou za život a když už má člověk obědnanou živou hudbu - a hned dvě tak ať je tam "hrůza mladých noh", které ro pak do rána roztančí. Co si budeme povídat, ty tetičky dlouho nevydrží a nohy už jim taky neslouží na 100% :-)
holky zrovna jsem bylapro poštu a potěšili mně v cestovce , budu tam muset zavolat, máme smloluvu na přímý let do dubaje a najednou je to přes vídeň a ještě ne s čsa, nejde ani o to, ale ve smlouvě máme něco jinýho, tak by mně zajímalo jak si to můžou jen tak změnit a hlavně mám radost z toho, že nazpátek máme odlítat ve 2 ráno a odmítám být už od dvanácti na recepci, tak si chci připlatit za pokoj, protože na recepci, už domítám čekat, co bych tam asi dělala skoro 12 hodin, ani náhodou. Hlavně mám radost, že přiletíme ráno, pak domů ještě 3 hoďky řídit a jak jelikož v tu neděli máme rodinou oslavu, tak po cestě vyzvednu dort, pak budu chystat jídlo, a to bude zajímavý, protože se mi bude chtít spát.
Profilova fotka
jennifer dej vedet jak jsi dopadla..ale neprekvapilo by mne,ze mas nekde dole malinkym pismem napsano,ze to muzou zmenit..s kym to mate z Vidne?Z rakouskyma.?
Profilova fotka
No u nás se budou péct koláčky taky ve čtvrtek a mamka chtěla,abych jim šla pomoct, tak jsem jí říkala, že nevěsta nemá péct a navíc, když se peklo pro sestřenku, tak ji od tama vyháněli. tak to vypadá, že asi nebudu péct.
Článek se načítá
Profilova fotka
My už máme koláčky atd ... (všechno sladké) objednanaé od známé mamči - je to cukrářka a dělá mistrovou myslím že v Hiltonu (nebo Intercontinentálu ? :-) ) ... takže to máme taky zajištěné ..
paní co to zařizuje tamnení až tak za hoďku, tak pak dám vědět jak jsem dopadla, pěkně mně vytočili. letíme s tyrolskou společností. ještě, že umím německy. protože můj už moc ne.
Profilova fotka
Tak jo holky, já se dnes loučím. Jedu si domluvit tu obsluhu a pak hupky dupky na zkoušku šatiček a rovnou čarou ke kadeřnici :-)
holky taky se s vámi musím rozloučit, jedu to květinářství a za paní kvůli marcipánu. pak se ozvu jak jsem dopadla v cestovce.
Profilova fotka
donka: ať ti to dobře dopadne. Ahojky, já se taky loučím. Papa
Profilova fotka
holky tak včera jsem se zrovna dozvěděla, že budem dělat koláčky z 11 kg což je prý 4000 koláčů :-N Budem je dělat ve středu a bude u toho 11lidí. Prý na 1kg 1 člověk. Já prý se, ale zučastnit nemám. Nevěsta nemá být u pečení koláčů. Musím tedy říct, že výslužky budeme dělat s maminkou a s tchýňkou. Prostě se vyzvednou minizákusky a spolu s koláčkama se dají do krabek. Tchýňka bude i péct nějaké košíčky, ale o to taky nemám vůbec strach, protože peče výborně. ;-) Mamkám jsem řekla ať si ohledně jídla dělají co chtějí, ale do dekorace ať mi nosánky nemontují.Myslím, že to dopadne dobře obě mamky mají výborné kuchařské schopnosti a tak se nebojím, že by něco s jídlem pokazily. Jinak holky držím palce se zkouškama, cestovkama atd atd atd.......................... :-)
Profilova fotka
Teda holky, já byla dopolko u soudu a vy jste toho zatím nakecaly... To než přečtu! Ty brďo :-p
ahoj holky, tak jsem vyřídila co jsem potřebovala. Jinak v cestovce jsme dopadli tak, že díky tomu, že čsa už nelítá do dubaje tak letíme s rakušákama, z jedné strany si říkám, že je to nová letecká společnost tak by měla mít i nová letadýlka a díky tomu, že letíme i první třídou tak by to mělo být snad lepší. Díky tomu, že přiletíme až v 1 ráno a než přijedeme do hotelu a tak poslední den odletu, můžeme zdarma zůstat na pokoji až do transféru, díky tomu se to vykompenzuje, protože máme zaplacený ten den příletu a vlastně hotel využíváme až od dalšího dne. Už se těším až bude ležet na pláži. Jinak Markétko přítel byl na letišti a tam mají dlouhodobou předpověď, prý má být do konce května vedro a dusna a na začátku června nebudu už takové horko, bude teplo a nebude pršet, Tak uvidíme jak to nakonec vyjde.
Profilova fotka
ahojky jenni já ti tak závidím. A Dubai to je jeden z mích snů. ;-( ;-( ;-( ;-( Ale přeju ti to a těším se na fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já sem pak hodím ty naše z Třeboně hihihihihihihihihihihihihihi :-D
ahoj kouzlo, určitě jsem pak hodím fotky nebo odkaz na ecards, kde mám album, mám tak fotky z dominikány a egypta, budou úžasný fotky, jelikož jako svatební dar od přítele dostanu profi foťák, už ho má doma, protože chtěl abych si ho vybrala sama.
Profilova fotka
to jo, to budou fotečky jak víno. Já jsem právě dožehlila :-S a půjdu uklidit svojí a přítelovu skříň. Chci to dát vše do pořádku než pojedu do Čech. Zítra mě čeká kuchyň tak opravdu zíbava :-S :-D
kouzlo taky jsem včera a dneska uklízela, včera jsem umývala okna, fakt jich máme docela hodně a jsou velký, dneska jsem uklízela zimní zahradu, naštěstí kuchyň jsem uklízela minulej týden, vždycky mně to zabere celej den, protože linka má 9 m, takže než proberu každou skříňku tak to je o nervy. :-p ještě že žehlit nemusím, že to stroj udělá za mně.
Profilova fotka
Dobré ránko :-) tak dneska mě čeká to kuchání té boule ... a jelikož se fakt bojim, tak ani nevim, proč jsem šla ráno do práce, když se na ní nemůžu soustředit :-(
ahoj dzabi, přeji ti krásné ránko. Přeju ti, aby ti všechno dobře dopadlo. :-)
Profilova fotka
ahojky Dzabii, bude to dobrý... Držím pěsti, aby to bylo rychlé a pokud možno málo bolestné.... ;-) Jinak dneska si jdu pro prstýnky, už se moc těším, pak dám vědět, jak dopadli...
Profilova fotka
Ahoj dzabii: držím pěstičky už teď, protože za okamžik mířím do hajan po noční. My už máme zamluvenou komplet hostinu. kouzlo: tak jsem nakonec byla za kožařkou, co jako s tím akné a víš co mi řekla, že to mám nakombinované s nějakýma moluskama, což je dětská infekční nemoc. Vážně nechápu, kde jsem přišla k dětem. I když já jedno velké dítě jsem pořád. Takže na to mám ATB mastičku a mám mazat a mazat, ať jsem na svatbu krásná.A jak to máš ty, už dobrý?
ahoj holky, už u vás zapršelo? U nás pořád nic, já se asi nevyspím :-| Dzabii: držím palečky, neboj se :-)
ahoj marketko, u nás pořád neprší a asi nebude. Protože jak jsen už psala tak přítel byl na letišti a podle dlouhodobé předpovědi má být do konce května horko a dusno. A začátkem června má být teplo, ale ne takové vedro, ale pršet nemá.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?