Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj, hlásim se jako další adept na červen 2007
Profilova fotka
adept, nebo uz to mas jiste?
Profilova fotka
Ahoj, no na 100% ne, protože na matrice budou vědět termíny až v prosinci, ale plánujeme to na květen, červen
Profilova fotka
Tak to jo ... btw - vis, ze svatby v kvetnu se poradat nemaji?
Profilova fotka
No v mém okolí je hodně lidí co se vzali a vše v poho i přes 20 let,... ještě uvidim Máj je přeci lásky čas
Ano, květen je měsíc lásky... Ta pověra měla velmi reálný základ, kdy se dříve předpokládalo, že novomanželé měli hned po svatbě dítě, které by se narodilo v únoru/březnu, kdy byla zima, byl nedostatek potravin, tím pádem žena i dítě byli v ohrožení. Ale teď je jiná doba, takže pokud se ti květen líbí, tak proč ne.
Ahojda.Taky se hlásím na červen.Už je to na 100% 30.června :-)
Profilova fotka
Dnes mi přišla bižu, je moc hezká, můžete se mrknout do alba
vilo: opravdu je moc hezká. ;-)
Ahoj, tak se taky mezi vas zarazuju....mam termin 15.6.....zatim se snazim vyresit svoje saty...pujcit nebo usit??? nevim....taky nevim, kdy rezervovat misto na party ...uff...bude to jeste hodne prace 8-(
Profilova fotka
No tak to vitejte - fajfid a s_ary :-) s_ary: uz vite kde v Praze mit obrad?
Když jste u obřadních míst v Praze, poradili byste mi nějaké místo v Braníku nebo blízko kolem. Zatím jsem nic nenašla a nějsem místní. :-(
Článek se načítá
:-) diky....s mistem na obrad jsme dost vahali....moc se nam libila botanicka zahrada....ale nakonec jsme se rozhodli pro kapli Libenskeho zamecku. alma13277: moje kamaradka se vdavala na Vysehrade v zahrade u stare studny a bylo to mocmoc hezky, neni to sice Branik...ale je to kousek
Profilova fotka
Branik, Branik ... tak to nevim ... Dnes ale te oddaji kdy chces a kde chces ... za penize jde vsechno
Profilova fotka
ahoj děcka, jak jde učení? Už jste byli na šatech? Nemůžu se dočkat, ale nchci, aby mne vyhodiĺi, že je ještě brzy...
s_ary: moc děkuji. zappa: Jo, jo, právě, že svatební přirážky už mám plné zuby. ]-( petral: škola mi zatím jde docela od ruky, díky za optání. Na šaty klidně běž, já už mám dokonce zamluvené, viz. strana 9 x-)
kdo tady vlastne jeste dela pristi rok statnice? taky to vsechno budu mit pristi rok na tesno....navic nam zaverecnou soubornou statnici rozdelili na 2 casti se samostatnyma terminama.....coz je fajn....protoze to snad bude lehci udelat....ale nevim jak to bude s terminama...tak doufam, ze to jeste pred svatbou stihnu.....jinak nam semestr jeste nezacal....teda zacaly prednasky....ale na ty nechodim...do skoly pujdu az posledni tyden v rijnu na seminare....
Profilova fotka
Hokly státničky, hlavně se učte, ať nemáte zkaženou svatbu...Když jsem je v červnu udělala, to byla strašná euforie...prostě úžo. Takže až to budete mít z krku, tak i se svatbou to bude dvoj euforie... no a bude to velký.
Profilova fotka
Mno, ja jeste porad nevim, jak mi to vyjde. Bud to vyjde dobre a v unoru udelam statnice a v cervnu bude klidna svatba, nebo to vyjde blbe a budu mit statnice 19.-22.6. a svatbu 21.6. Husty, co?
Profilova fotka
Teda zappo dělej co můžeš, ať to máš za sebou před svatbou...budu ti moc fandit. btw-co studuješ?
no...zappo....tak to drzim palce..... x-) ale to urcite zvladnes
Já si držím palce, že včas bude místo a státnice rozdělím na jednu v lednu a druhou začátkem června v termínu 4. - 8. 6. Jinak bych musela dělat obě v červnu. Na Bc. studiu to tak bylo a vůbec si neumít představit, že bych se tři neděle po státnicích vdávala. Asi měsíc jsem byla mimo a v práci jsem měla co dělat, abych nezpůsobila průšvih :-S
Profilova fotka
Dekuji vsem za projevenou ucast. Verte, ze to nebude tak zle. Uz mam i plan co delat, kdyz nevyjde ten unor. Ale ja jsem proste optimista a verim ze vyjde. Jednoduse vyjde a hotovo :-)
Profilova fotka
jasně. Máš dobrý přístup, takže to vyjde. Zappo: tvoje nastávající ví, že jsi na beremese? Taky je nahlášena? Píšete i spolu?
Profilova fotka
JJ, je tady. Tuhle diskusi prave ted tise sleduje ...
Profilova fotka
Tedy - ma svuj vlastni login a pise sve nazory za sebe, stejne jako ja sve za sebe.
Ahoj Petral, jsem tady. nastávající Zappy ;-) Já tu svatbu tak neprožívám, takže tu brouzdám občas. Spíš se jen večer zeptám Zappy, co objevil zajímavého, případně kam přispěl a pak to omrknu :-)
Profilova fotka
Ahojte...teda to je milé překvápko. Je správné, že to tak berete...myslím, že taky přemluvím toho svýho. ]-(
Profilova fotka
Ahojky můžu se k vám přidat? Jsem odpadlice ze 7.7.2007 datum svatby jsme změnili na 30.6.2007 tak koukám kam tet patřím. Chci se zeptat co už máte nebo jestli už jste začali s nějakýma přípravama :-D
Ahoj hrosice a lusie x-) Hrosice: To jsi asi v menšině, která svatbu tolik neprožívá, ale já mám čím dál tím víc chuť se přidat. Jenže to bychom se asi nikdy nevzali, protože drahoušek zase řeší rekonstrukci domu a nemanželské děti nechci. lusie: Vítej :-) Co už máme většina z nás tento týden psala, ale jak jste pokročili Vy doma? Proč jsi odpadla z tak hezkého data, jestli se můžu zeptat? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?