Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Holky, už mám vybrané šaty!!!! Zatím je teda mám zamluvené jen mejlíkem a zkoušet pojedu až v listopadu, ale s paní majitelkou jsme si psaly a všechno sedí:-). Jsou to úplně ty, které jsem si představovala:-) a propátrala kvůli nim půlku netu:-) :-) Jen mám strach, že mi je do června v tom salónu ostatní nevěsty unosí :-(, tak uvidíme... Ale fakt mám obrovskou radost!
Alis, jak to probíhalo u rodičů? :-) Sari, to jsou super zprávy, blahopřeji. Dáš do alba alespoň nějaké podobné, abychom měly (zatím tu jsme jen ženské, že?) představu? ;-) Já dnes začnu s vývazky pro svatebčany a už se nemůžu dočkat. Těším se jak malá holka na to, že budu něco vytvářet. Inspiraci mám samozřejmě za beremese x-) Zatím to tedy vypadá, že čeven není moc žádaný měsíc. Diskuse jiných měsíců frčí úplně jinak, červen je asi pro mnohé na konkrétní přípravy daleko. :-S Pro mě tedy ne a užívám si to. Uvažovali jste o svatebních novinách. Doma je zatím pro jistotu tajím, přítel si nejspíš myslí, že intenzivně studuji a začínám mít špatné svědomí. :-N
Profilova fotka
Almo, taky si všichni myslí, že studuju intenzivně :-) státnice se blíží, ale čučím na bereme se :-p . Hrůza! Ale je to úžasný relax :-)
Almo, super, můj taťka chtěl přítelovi ještě doplatit, aby se mě naši zbavili :-D . U přítelovejch rodičů taky super, padla jedna flaška malinovice :-D . No hlavně všichni řeší co na sebe (samo nikdo nic nemá). Přítelovi rodiče chtěj ještě stihnout nová okna....No ani jsme netušili, že když oznámíme, že se bereme, jakou to rozpoztá "euforii".. Sari: Gratuluju k šatům. Ještě minulý týden jsem si myslela, že šaty budu vybírat až tak v prosinci, ale když vidím, jak je segra natěšená, tak se mrkneme snad příští týden do jednoho salonu... Jo a taky už máme na radnici pevně zamluvený termín :-)
Profilova fotka
Alis, paráda:-) to je skvělé, že byli všichni úplně nadšení:-) Čekala jsem , co napíšeš, jaký byl víkend... (můžu se zeptat, kolik let spolu chodíte a kolik vám je - stačí třeba informačně, holky thle nemají říkat :-N ) Za šatičky děkuju, jen mám opravdu strach, že je za těch 266 dní nebo kolik to přesně zbývá, nějaká nevěsta (nebo několk nevěst) zničí k nepoužitelnosti:-( Ach jo, že já si vždycky najdu nějaké komplikace 8-)
Profilova fotka
a k termínu gratuluju! Já zrušila termín na Bouzově a začínám se přeorientovávat na náš městský park (mám fotečku v albu). Je to tam pěkné - docela no:-), tak snad nebudu toho rozhodnutí ušetřit všem svatebčanům úmornou dlouhou cestu litovat... A přežiju, že nebudu princeznička. A termín na radnici ještě nemáme, když jsem tam zamlouvala babičce předloni termín na diamantovou svatbu, tak mě hnaly, baby jedny! Prý 4 měsíce dopředu, že jsem s zbláznila. Tak brzy....! Ale v lednu tam vletím a nedám se:-)
Profilova fotka
holky co jsou to svatební noviny? Jsem jak tatrman, ale nevím, co se dělá. Jinak se musím pochlubit, koupili jsme o víkendu miláčkovi šaty a musím říct, že se nám to bezva povedlo. Sari: dej do alba šaty ať víme, jak ti to bude slušet... Do Vánoc budu řešit jen prstýnky, a rezervaci v restauraci. Jinak se nemůžu rozhodnout pro barvu svatby...jak jste ji volily Vy??
Ahoj holky, :-D já jsem si šla taky zamluvit termín u nás na radnici a paní matrikářka mě vyhodila s tím, že jdu moc brzy, že mám přijít až v říjnu a to jsem tam byla koncem srpna. Chtěla jsem jen mít jasnej termín a hodinu abych si mohla třeba připravit pozvánky atd. Petral: já jsem se rozhodla pro oranžovou barvu, už miláček i ví, že bude mít oranžovou košili a kravatu a ani moc neprotestoval... ;-) Jinak se nám taky blíží datum kdy pojedeme k Honzovo rodičům, tak nevím nevím :-) 8-)
Ahoj holky ,:-N tak já se taky přidávám k vám červnovým, ať je nás více. Dokonce mám vyhlédnuté datum na 15.6.2007, ale uvidíme. Zatím co jsem volala kvůli termínům obřadu, je prý brzy, až tak v lednu. Jana
Profilova fotka
Hoky, dala jsem na pár dní fotečku šatů do alba. Pak ale honem pryč s nimi, ať je nevidí nepovolané oko:-) :-D Ahojky "jd", vítej mezi červenkami:-) Petral, jestli dopadnou tyhle šatičky, tak bude svatba fialková:-), i když to není moje úplně nejoblíbenější barva, tak v jemných tónech snad bude super:-)
Profilova fotka
Sari ty šatky jsou úžasný...nemám moc ráda závoje, ale ten co je na fotce je naprosto skvělý. Myslím, že jsi udělala dobře...skvělá volba. Světle fialová mne nenapadla. Zní to dobře.
Teď mě to tu fakt naštvalo. Konečně jsem dopsala příspěvek a při odesílání mě to tu odlogovalo a celý text zmizel 8-( Tak tedy ještě jednou. Přeji Vám všem krásný den a vítám jd. Sari, šaty jsou kouzelné a jak píše petral, i ten závoj je skvělý a také je nemusím. U nás jsme nemuseli barvu řešit, předem bylo jasné, že bude modrá, tak jsem to upravila na světle modrou. Už vážu mašličky pro svědky a svatebčany. Noviny dělám v power pointu. Pár snímků jsem převedla do JPG a dám do alba pro inspiraci. Ještě nejsou dodělané. Určitě v nich nebudou chybět naše fotky z dětství a snad do svatby budeme mít i nějaké společné jinak, než v lyžařských helmách a brýlích ;-) Budu je tisknout v odstínech šedi. Příští sobotu jedu zkoušet šaty. Uděláme si rodinně babské dopoledne a snad mi bude mami a babi oporou, nesnáším totiž dlouhé zkoušení. x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, díky za pochvalu:-) Snad nebudou v červnu šatičky zničené. S paní majitelkou jsme si napsaly spoustu mejlíků a domluvily se, že přijedu na zkoušku v listopadu. Už se nemůžu dočkat :-D . Tak já frčím ke studiu :-( . Petral, fialková neboli lila mě nakonec úplně bere, jen mám strach, že neseženu žádnou výzdobu na stůl a tak... Pa, holky a pěkný den
Profilova fotka
Ještě něco ;-) Almo, koukala jsem na tvoje svatební noviny! Ty jsi snad profík!? Fakt jsou parádní a úplně závidím!
Ahojky všichni, jsem ráda, že jsem narazila na fanynky svatby na zámku Jemniště já mám termín 21.7.2007 a už se na to hrozně moc těším. Bude to úžasné datum jsou to všechno lichá čísla navíc obřad bude ve 13:15 a koukala jsem i jaký je to týden v roce a je to 29 týden, takže naprosto super. Gabča :-D
Sari, moooc děkuju za pochvalu. Ty noviny ještě nikdo, mimo Vás tady na beremese, neviděl. Doma je tajím a předstírám, že se děsně učím. Dělám školu dálkově při práci, takže čas mám jen, když prijdu domů a samozřejmě se radši zabývám "důležitými" a "podstatnými" věcmi, jako jsou noviny na svatbu, která se bude konat až za rok a státnice budou ještě před ní. :-N P.S. Jsem jen v bývalé práci cepovaný amatér.
Profilova fotka
Almo: skvělé noviny...kde jsi brala materiály? Udělala bych je podle tebe, pokud ti to nevadí...normálně jsem neměla v plánu je dělat, ale teď jak jsem je viděla změnila jsem názor... Holky jak se Vám líbí barva žluto-zlatá?
Žluto-zlatá je krásná. Jsem sice na studené barvy, takže u nás by nepřipadala v úvahu, ale v některém z alb už jsem ji viděla a bylo to nádherné. ;-) Petral moc děkuji za pochvalu. Opravdu jsem měla obavy co na noviny řeknete a spadl mi kámen ze srdce. Na oslavě svatby budeme mít hodně hostů a z přítelovi strany je neznám moc dobře, tak nechci, aby z nich byl propadák. :-N Novinami se samozřejmě inspirujte. Materály jsem postahovala z netu. Ledacos se dá vyhledat tady přes beremese a přes Seznam také něco najdete. Tedy, více méně se vše v různé formě opakuje. Na vytváření moc doporučuji power point, standartně bývá i v obyčejných Windows a nevytváří příliš velké souboury, které by se kvůli nedostatečné paměti PC zasekávaly. Pokud jste s ním nepracovali, nebojte se. Stejně jako ve wordu se sem vkládají textová pole, objekty a obrázky, ale narozdíl od wordu se v power pointu pracuje s jednotlivými listy a nemůže se stát, že se něco posune na jinou stánku aniž byste to chtěli. Držím palce a případně se pokusím poradit. :-D
Ahoj holky, týden jsem tu nebyla, nestíhám :-( Sari: Klidně se můžeš zeptat, mě je 25 a přítelovi teď bude 27 let. Teď v září jsme spolu 7 let, bydlíme spolu 2,5 roku a před rokem jsme "splodili" našeho pejska hahaha Almo: Noviny jsou super V týdnu jsme se byli podívat do několika salonů, jen tak orientačně a myslím, že si vyberu, u nás je celkem velký výběr..už se těším, šatičky vypadají nádherně..Začínáme taky řešit kde budeme mít hostiny, máme momentálně dilema mezi dvěma místama
Profilova fotka
Almo toho, že by byly noviny propadák se neboj naopak to má velký šmrnc. Jinak u nnás pořád nic, moc práce žádná zábava teda svatba. :-( Mám slíbeno od mamky, že mne vezme, jak bude volno okolo státního svátku, k nějaké kadeřnici v brně, která češe nevěsty a prý moc dobře. Tak se těším. Musím začít dávat vlasy dohromady. Už jste na tím přemýšlely? Jaký účes...drdol x rozpuštěné x vlnky x rovné. Budu se muset poradit. To je Vám holky pořád takové dilema...prostě chceme, aby to bylo perfektní.
Krásný den holky x-) Už máme první připravenou věc, jsou to vývazky pro svatebčany. Hrála jsem si s nimi několik večerů, když už jsem se nemohla soustředit na školní povinnosti. Byla to bezva relaxace. Jen nám v průběhu toho praskly dvě žárovky na lustru a nikdo (drahoušek) je nevyměnil, tak jsem je dodělávala v prima osvětlení :-| Petral, my, tedy spíš já, už máme ve všem celkem jasnou představu. Chceme uvolněnou svatbu, tak ani účes nijak vyjímečně jiný než nosím celý rok. Vlasy chci rozpuštěné s plochou čelenkou, volné větší vlny a jen tak uchycené neuchycené. Ještě zvažuji co se závojem. Moc mě láká úzký bez ozdob až na zem. Na ostatních nevěstách se mi moc líbí, tak ho chci někde vyzkoušet. Teď v sobotu jedu poprvé zkoušet šaty a snad bude příležitost i pro závoj. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dovolte mi, abych se zařadila mezi vás, které plánujete svatbu na červen 2007. My jsme se usnesli na termínu 2.6.2007. Kromě předběžného zamluvení obřadu a látky na ženichův oblek, nemáme nic. Šaty budu obíhat až tak v prosinci max. v lednu (hned na začátku). Protože jsem malá, tak musím mít šaty vcelku. Co se týče účesu, tak ten bych si přála hladký, malý a jednodůchý drdůlek a snad i závoj. Ten drdůlek ale jen v případě, že mi a ještě dorostou vlasy. ;-) Zatím ještě přemýšlím, do jaké barvy bych elou svatbu chtěla sladit. Jestli bílo oranžová, nebo bílo růžová, či nějaká jiná nevím.
Vítej jana06!!! x-) P.S. Ať vlasy rostou.
Profilova fotka
Díky Almo, snad dorostou. no mají na to ještě cca devět měsíců ;-) Musítm Ti pochválit Tvoje svatbení noviny. Taky bych něco podobného chtěla udělat. Jenže jsem tak trošku "tatar" a navíc k tomu nemám ten správný program.
Profilova fotka
ahoj tak my plánujem svatbu na 2.6.2007-a to v židenicích na zámečku ;-) .málo kdo otom ví,ale je moc krásnejpro alis.koukám že se vdáváme ve stejnej den ;-) odkad si?
Profilova fotka
jak vám to de s přípravama?já toho svýho pořád nemůžu dokopat aby sme napsaly seznam hostů a rezervovaly místo svatby :-|
Můj drahoušek sice tvrdí, jak vše musím zařídit já, protože on nestíhá, tak pomáhá, ani o tom neví ;-) Takže nám to jde docela dobře. Už máme vše předjednané a doufám, že nic nebudeme muset měnit. Myslím tím především místo obřadu, hostiny a oslavy. U nás jsme to museli vzít od konce. Nejdřív jsme našli místo oslavy a od něj odvíjíme to ostatní x-) Ostatní už jsou vlastně jen "detaily". 8-)
Profilova fotka
Nazdarek ... zadny chlap co by se zenil v cervnu 2007 tady neni? To jsem prvni? Damy, kde mate sve drahe polovicky?
Ahoj chlape ;-) to je prima, že tu máme alespoň Tebe, mužský názor je důležitý. Když budu mluvit na svého chlapa, tak ten se sem těžko podívá. Starost o svatbu nechal na mě, protože prý mám lepší vkus. Tak je vždy rád, když udělám předvýběr, a pak spolu vybereme konečnou variantu. x-) Takto mě připravování svatby baví. :-)
Profilova fotka
Ahoj chlape, ten můj to nenechává na mě, dokonce se na tyto stránky kouká, ale psát to ne! To je moje zábava 8-) a musím říct, že přípravu si užívám.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?