Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Aha ... mno, tak alespon ze vas v tom nenechava samotne. A co uz mate vymysleno/zarizeno/domluveno? Potrebuji vedet, jak moc pozadu/napred jsme :-)
Tak dej vědět co už máte, ať můžeme posuzovat, kritizovat x-) a jinak chytře plkat. (Druhou půlku věty samozřejmě nemyslím vážně.) My už máme vše předpřipravené, už mám i šaty zamluvené a kdyby došlo na lámání a obuli se to toho, tak do měsíce může být super svatba. Ale jak už jsem tu někde psala, čeká nás perný rok, tak chceme mít do konce září ve všem jasno, a pak už jen včas objednávat ;-)
Profilova fotka
mno, my zatim mame rozpocet a jsme z nej zdeseni. vybrali jsem uz misto obradu (datum i hodinu) a ramcove vime, jake saty, jaky uces, jakou kytku ... ted se dost zabiram dopravou, protoze vlastni auta dohromady nedame. ale to je vse, co zatim mame
Ahojky připojuji se k svatebnímu termínu červen 2007. r123: prosím tě, už máte pevný termín? Volal jsem si na matriku a řekli, že je to moc brzo. Taky uvažujeme o nové radnici, ale tam mi řekli, že nejdřív 3 měsíce dopředu a to mi připadá zase strašně pozdě kvůli šatům, oznámením a vůbec všemu.
Zappa: rozpočet!!!! ani nemluv :-N ]-(
Profilova fotka
alma13277: na kolik jste se dostali?
Nooooo, konečný rozpočet nemáme, ale už je dost konkrétní a svatba bude velká, tak počítáme +- 100tis. :-N Vypadá to šíleně, ale příští rok budeme mít víc důležitých událostí jako kulaté narozky atd., které bychom stejně slavili se stejnými lidmi jako svatbu, tak nakonec v ročních výdajích na oslavy snad i ušetříme, protože oslava bude jen jedna a ne několik. 8-)
Profilova fotka
Ja jsem sepsal seznam veci, ktery je potreba nakoupit/zaridit. A pak jsme si sedli a napsali jsme ke kazde polozce maximalni castku, kterou by jsme na to chteli vynalozit. No a dostali jsme se take k tem 100k.
Uf, to se mi ulevilo, že snad nejsme blázni s takovou částkou. Ono se to nezdá, ale peníze velmi rychle nasčítají, viď. Tak založíme klub 100tis, ne? :-)
Profilova fotka
Hehe - tak to zase ne. My se musime dostat niz. Opravdu 100k za jeden den nedame, to je moc. Zatim ale nevime, kde a co stahneme a snizime. Byl to nastel, ted uz musime zacit mirit ;-) Pevne verim v to, ze tam mame vsechno. Jestli jsme na neco zapomeli ...
Dobrá, teď rezignuji, ale v červnu, teda hned začátkem července, si to konečné částky ;-) Teď z jiného soudku. Vy budete mít svatbu ve čtvrtek?
Profilova fotka
pro kajdula: Ahoj Kajdulo, mám stejný problém jako ty. Jsem z Brna a když jsem volala na matriku (než jsem se tam vůbec dovolala tak jsem málem zešedivěla-nikod tam nepovažuje za nutný zvedat telefony), tak mi "velmi¨ochotná" paní řekla, že pokud chci termín svatby v červnu 2007, že si volám hodně brzo a že máme přijít až tak v březnu. No považ, obřad chceme mít na Špilberku (tam není problém se zamluvením - asi proto, že za to těžce zaplatíme - už tento rok - dokonce jsem tak už učinila), ale největší problém dělá matrika. A té to taky nakonec zapaltím. Tak kde je nějaká ochota?
Článek se načítá
Koukám, co tu melu. Prostě, pak si řeknem jak to s rozpočtem dopadlo.
Profilova fotka
alma13277: JJ, budeme to mit ve ctvrtek. Chteli jsme cerven, a v cervnu co nejblize datu seznameni. Tak to vyslo na ctvrtek. Proste se nam to datum libilo. Bude to takovy hezky, prodlouzeny vikend. Vam to padlo na sobotu ... ? Z jakeho duvodu?
Zappa: Termín moc nepadl, ale vyšel vylučovací metodou :-) Teda, to zní ujetě. 1. Chceme mít kolem sebe co nejvíc přátel a kamarádů a všichni pracují, takže jsme chtěli sobotu. 2. Pak jsme nechtěli prázdniny, ale chceme pravděpodobnost hezkého počasí. 3. Září to být nemůže, protože tou dobou už manžel má naplánovanou dalekou cestu a přesný termín ještě nemá. 4. A já začátkem června státnicuji a chci mít svatbu co nejdéle po státnicích.
Profilova fotka
alma13277: Jeee, statnice ... to me vyjdou nejspise na unor :-) Takze pak budemem mit na pripravu snad dost klidu. Respektive spolu s pripravou svatby se budeme pripravovat na prestavbu bytu (jadra) takze bude vedelo ;-)
Profilova fotka
mimochodem téma: státnice, od soboty za měsíc:-( :-(... BRRRRR Ale vzhledem ki tomu, kolik tady trávím času, tak to vidím spíš na leden:-(
Profilova fotka
sari: pfiiii, tak to ti nezavidim. ale drzim palecky :-)
Profilova fotka
Ahoj všichni, vidím, že jste rozjeli večírek. Téma státnice....přechází mi mráz po zádech, jsem měla státnice v červnu....moc Vám to nezávidím...opravdu mne to vyšťavilo. Svatba je natolik silná motivace, že to určitě všichni zvládnete!! Já sed dala zase na hubnutí...to víte moc jsem jedla při přípravě na státnice...teď shazuju. Jinak se mi zdá, že všichni jste hrozně v předstihu...my ještě skoro nic nemáme...krom rozpočtu-almoa zappo máme to stejně. Musíme to stáhnout, nevím na čem, ale musíme.
Ahojky, Petral ke státnicím blahopřeji a docela i závidím, že budeš mít mezi nimi a svatbou takový odstup. Já doufám, že budeme mít v práci klídek a budu si na moc vzít na učení dost dovolené. Nejhorší asi je, že se při učení budu muset extrémě krotit se sladkým. Po Bc. státnicích jsem byla jako bečka. :-S Včera jsem chtěla ladit rozpočet. Jen jsem snížila rezervu a byla jsem na 80tis., ale ten výrazný rozdíl mě vyděsil a uvedla jsem částky do původní výše. Zlatý Excel x-) Zappo pevné nervy s přestavbou. :-)
Profilova fotka
to alma 13277: Ahojky, můžu se Tě zeptat, kolik lidí budete mít na svatbě? Jana
jana 06: Hodně ;-) Zatím máme jen počty nejisté. Na hostině s rodinou by mělo být 30 lití a na oslavě, kam zveme i kamarády mám na seznamu celkem 130 dospělých a cca 40 dětí. Předpokládáme, že většina dorazí.
Profilova fotka
petral: grautluji ke statnicim. alma13277: prestavba je zatim hodne daleko ... ale dik Jinak - taky jsem se koukal na rozpocet a zjistil jsem, ze nevim kde co mame sundat. Zkousel jsem to tuhle a tejhle, ale proste to nebylo ono. Jsem fakt zvedavy, na kolik se dostaneme. K poctu lidi taky pridam nase cisla - obed: 26, vecer dalsich 26. alma13277: mas ten rozpocet nekde po ruce? muzes mi ho poslat? dik ;-)
Zappa: Jasně, ale do IP mi nejde přiložit soubor, tak mi tam pošli adresu. x-) P.S. Právě se cítím jako debil, protože jsem v zájmu ochrany soukromí hostů vymazala jména ze seznamu dřív něž jsem uložila verzi pro zveřejnění a ke jménům se vážou i konkrétní počty dospělých, případných partnerů a dětí. Ach jo, proč si to dělat jednodušší. ;-(
Profilova fotka
alma13277: mas to tam ;-)
Profilova fotka
Ahojky červenky:-) a zappo, když jsi ten náš jediný chlapík! Kam jste se všichni ztratili? Ode dneška za osm měsíců:-) Už to na mě bliká v kalendáři:-) tak pěkný den všem!
Profilova fotka
Tak my to mame az za 8 mesicu a 15 dni :-) Neco noveho ve vasich pripravach?
Zmizela jsem k zápočtovým pracím, které potřebuji co nejdříve odeslat :-( K tomu jsem teď dostala předběžnou kalkulaci na pronájem areálu na oslavu a ztuhnul mi nejen úsměv ;-( Na první pohled je částka šestkrát vyšší něž jsme si doma stanovili limit, ale na ten druhý pohled už to není tak strašný šok, ale stejně béééé, to byl teda nápad ta svatba..... Zase někdo, komu se při slovu svatba objeví představa hromady vydělaných peněz. Budeme muset vyjednávat ústupky a slevu. Moc se na to teším. :-N
Jinak dnes za 270 dní. ;-) A co Vy, něco nového? Málem bych zapomněla. Sice mám zamluvené šaty v Bonte de Paris Mladá Boleslav, ale v sobotu jsem s kamarádkami byla zkoušet ještě jednou v Praze a nic mě nenadchlo (šaty byly krásné, salon i obsluha moc příjemné), tak už se jen v lednu podívám na novou kolekci právě v BdP a nikde jinde hledat nebudu. x-)
Profilova fotka
Neco noveho? Mno, ani nic ... vypada to, ze v patek zajdeme na matriku a definitivne se tam domluvime a upiseme :-) Co se dalsich priprav tyka tak porad hledame misto, kde mit hostinu. A samozrejme se vse po cele rodine konzultuje :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?