Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
acornika: děkuju za odpověď, taky si myslím že to není nejlepší. A jakou máš cukrárnu ty?
Profilova fotka
no my jsme si zrovna včera objednali dortíky ve Vinoři www.marcipanka.cz už jsme od nich měli dort na narozky a fakt výbornej
Profilova fotka
děkuju za tip ale nakonec jsme sehnali dorty u Hájka :-) A kytka už je taky objednaná. Hurá už se nám to krátí a je to tu :-D :-D :-D :-D
Ahojky budoucí nevěsty, taky se vdávám 18.8.2007, je to moje druhá svatba,ale musím říct, že teprve ted si to opravdu užívám.Připravili jsme si všechno sami s přítelem a teprve před týdnem to oznámili doma... to byste koukali jak všichni byli překvapení....ted už jen s mamkama naplánujeme co připravit na jídlo a pití, protože hostinu jsme pojali jako zahradní slavnost u nás a tak to musíme pořádně promyslet,aby nikomu nekručelo v břiše :-) snad nám vyjde i počasí, ale i na to člověk musí být připraven a pojištěn.....
Tak jsem dneska chtěla konečně jít zařídit ty kytky....ale vedro mě přemluvilo, ať ještě počkám....vůbec se mi do města na tu rozpálenou dlažbu nechce... A jinak moc doufám, že v srpnu už bude příjemněji než dnes...z veder mám fakticky hrůzu....
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, s dovolením se přidám mezi ty, které mají svatbu 18.8. My jsme si pro svatbu vybrali Mariánskou Týnici - kousek od Plzně. No, kousek ... asi 45 kilometrů :-) Ale pocházím z Plas, což je asi 15 km, tak to bude v poho. Čeká nás to už za necelý měsíc ... už Vás chytá předsvatební stres a nervozita? Mě se zatím, kupodivu, vyhýbá. Zařízené máme (snad) ;-) vše, kromě květin a cukroví s dortem. Detaily hostiny jdeme řešit v neděli, květiny chci stihnout do konce příštího týdne a sladké máme objednat 14 dní před svatbou, čili začátkem srpna. Na všechny víkendy do svatby už máme něco naplánováno, takže to uteče jako voda. Kytička byla u mě asi největší problém - vybrat jakou. Trochu se ta představa už rýsuje a dostává jasnější obraz, tak to snad nebude tak hrozné :-) broucina: Osobně mám spíš strach z toho, aby nepršelo ... i to vedro bych snad přežila :-) Ale samozřejmě, že takových 20 - 25 stupňů a slunečko by bylo ideální :-)
Tak ideální by byl lehký deštík brzo ráno, aby se pročistil vzduch a pak ne moc žhnoucí sluníčko. :-D :-D Já bohužel vedra dost špatně snáším, tak mám z nějakých 35°C v den svatby dost hrůzu...už tak budu dost vynervovaná a že pak sebou někde seknu.... Jinak já měla zatím jen pár nočních můr...jako že mi ušili úplně jiné šaty než měli a kytka byla taky úplně šílená...to zatím pracuje asi podvědomí, protože takhle si přijdu dost v klidu...jakože máme ještě spoustu času...i když ono to docela hoooodně rychle utíká....
Profilova fotka
čauky holky, dumbice : to jsem ráda, že jste sehnali dortíčky, určitě budou mňamky ;-) no já jsem dneska docela smutná, moc se těším na svatbu, ale včera jsem byla na zkoušce účesu a byla jsem zcelA ZKLAMANÁ,kadeřnice mi neustále tvrdila, že korunka co mám je špatná a do žádného účesu co bych chtěla mi nepujde, to jsem byla z toho celá rozladěná, pak jsem si přinesla kytičky do vlasů a kamínky a chtěla jsem to nakombinovat a ona mi řekla, že se jí to nelíbí, abych prý nevipadala jak od cirkusu, přitom, to přeplácaný nechci jen sem tam, nejradši by mi udělala drdol jen tak a závoj, o tom nechtěla ani slyšet, no řeknu vám, že mi bylo až do breku. Takže dneska jsem se objednala u jiné a doufám, že budu spokojená. A co vy, už se nám to krátí co, začínám být vážně nervozní a moc natěšená :-)
acornika: Tak to je škoda. :-( Ale snad ta nová bude lepší. Šikovná kadeřnice by neměla mít s korunkou problémy... Budu mít stejnou čelenku jako má reynocek v albu a kadeřnice mi ji zvládla do vlasů dát opravdu šikovně, aby mi nevytvářela "svatozář" (jak jsou tam ty jednotlivé drátky, tak se jí to nedařilo zasadit do mých jemných vlasů tak, aby mi to neustále nevyčuhovalo ven nad hlavu, tak mi to tam nakonec umístila jako korunku a různě to posponkovala, ale vypadá to fakt super) a prostě tam tak hezky sedí a vůbec se nijak nerozčilovala, že to tam nejde atd. Takže změna kadeřnice je opravdu dobrý nápad.
reynocek: Moc se mi líbí tvoje krabičky na výslužky, jsou fakt super! Musela sis s tím dost vyhrát. :-)
Profilova fotka
broucina: No, kupodivu ani ne - dle mého názoru tedy :-) Mě tyhle "kreativní" věcičky docela baví, takže mi přišlo, že to bylo docela za chvilku. Kočky jsem malovala slupovacími barvami na sklo a jen přilepila, mašličky jsem si udělala sama a připevnila tavnou pistolí. A na popis stačil oranžový zvýrazňovač :-) A zatím mají docela úspěch ... což mě samozřejmě těší. Já jdu na zkoušku účesu !teprve! příští sobotu, tak snad to dopadne dobře. Vlasy chci polorozpuštěné nebo úplně rozpuštěné, jelikož je mám mírně pod ramena. Nevím, jestli mnou vybrané účesy s mou délkou vlasů projdou, ale snad to zvládneme. Do vlasů chci jen tu čelenku - spíš posadit, ale když nebude zbytí, tak z ní bude korunka jako u Brouciny :-) a pak už jen polodlouhý závoj. Ten jdu i se šatkama a doplňky vyzkoušet v pondělí, tak snad pořídím. Já mám s vlasy spíš ten problém, že si dělají co chtějí a účes moc dlouho nevydrží, jelikož je mám prý tvrdé a nepoddajné. Tak budu doufat, že to za týden zkušební kadeřnice nějak zvládne.
No, já mam vlasy ani ne po ramena a ke všemu dost jemné....takže jsem se divila, co z toho paní kadeřnice zvládla vytvořit...a na den svatby mám slíbeno, že to hodně zalakuje, aby to vydrželo...tak snad tomu tak bude...
Článek se načítá
Tak ja mam kadernici objednanou az na tyden pred svatbou.Mam od svadleny slibenou stuhu do vlasu ze spodniho okraje satu a to jeste chvili potrva....Tak to musi vyjit napoprve...Kadernice vypadala,ale ze ma temer predstavu, jako ja,tak se snad shodnem. reynocek:krabicky jsou opravdu nadherne.My budem mit plastove tak pocitam s monogramem malovanym barvama na sklo a bilou maslickou,uvidim... Ale jsem rada, ze uz mam jmenovky a prave ted mi bracha se (snad) budouci svagrovou obaluji i cokoladky:o))))).Jsou sqeli;o)))))
Profilova fotka
Ahoj, tak to já už kadeřnici absolvovala a celkem jsem se u ní nasmála:-) Jinak jdu k ní ještě na barvu, těsně před svatbou aby mi to neodrostlo. Chtěla jsem se zeptat jestli už řešíte svatební kytku a jestli některá z vás budete mít "házecí" kytku? Mám celkem dost svobodných kamarádek a svou kytičku nechci jen tak někomu dát :-D
Profilova fotka
Dumbice : já třeba jsem si ke svatebním kytkám tu ,, házecí" objednala, taky se mi nechce dávat tu mojí krásnou :-D
Profilova fotka
Děkuju, a neřekli ti třeba kolik stojí v poměru k té svatební? Jestli to bude jen třetinová cene té hlavní a nebo tak nějak? :-D
Taky jsem přemýšlela nad tím házením....a asi bych házela kytičkou, kterou bude mít svědkyně..ale ještě stále nevím...a hlavně ještě stále nevím, kde si nechat kytku udělat a jakou.... :-|
Profilova fotka
já asi házet nebudu, jedině, že by tam byly nějaké vdavek chtivé slečny(moji kamarádi jsou samí chlapy), ale jestli se nemýlím, tak tam bude svobodná jen jedna partnerka od Milanova bratrance, a té tu kytku klidně dám :-D ke kadeřnici na zkoušku jdu taky až v pátek-týden před svatbou, tak to prostě musí vyjít, a basta :-D
Tak je pravda, že vdavekchtivé dámy tam budu mít 4....z nichž nejvíc bych to přála své svědkyni. :-D A ta tu kytičku stejně dostane....jen nevím, jestli to bude fungovat i bez házení. :-)
Profilova fotka
Já bych chtěla jít květiny objednat příští týden. Představu pro tu svou kytičku už jakž takž mám, tak to snad nějak dáme dohromady :-) O házení kytice jsem také přemýšlela, ale přestože na svatbě pár svobodných dam mít budu, kytičku házet asi nebudu. Té mé je mi trochu líto a ostatním (maminkám a svědkyni) jí brát nechci. Snad možná jedině malé družičce, pokud jí to nebude vadit :-) Po obřadu už o kytce stejně už moc vědět asi nebude :-)
Profilova fotka
Nevím kolik tak asi bude stát, nám vyšli všechny kytky okolo 3500 a s tím jsme počítali, takže no problemo. Jinak já tam budu mít 10 svobodných holek, takže házet musím, ale stejně to nejvíc přeji mojí svědkyni, protože ty plánují svatbu rok po nás :-)
No jo, moje svědkyně plánuje taky rok po nás....ale bohužel její přítel už toho názoru není...tomu se do toho vůůůbec nechce... :-N
ja mam kyticky uz objednane a taky jsem o hazeni dost dumala, tou svoji mam docela strach mrsknout abych si ji neznicila,ale pocitam, ze ji bud seberu manzelove svedkyni (stejne je treba hazet tak aby ji chytila ona :-D ) a nebo ji seberem druzicce. Souhlasim s reynockem, ze ta uz o ni davno nebude mit zajem.Aspon doufam, nebot rvouci dite, ze mu sebrali kyticku neni nic moc;o)))) irbis:diky za uklidneni.Mela jsem starch, ze jenom ja to nechavam takhle na posledni chvili. Saty uz jsem si konecne vyzvedla,ale stuhu pani navrhark azapomnela, tak pry posle postou:o)))).Kdyztak bude jen korunka,to me nijak netrapi.Ale jsem stastna, ze uz mam konecne saty doma a vim jak presne vypadaji:o)))
Tak já snad budu mít taky šaty brzo doma, dneska jsem byla na druhé zkoušce....a vyvíjí se to čím dál líp...byl se mnou i přítel a byl nadšený...takže se moc těším, až mě uvidí načesano, nalíčenou, oblečenou...řekla bych, že dost lidem asi spadne čelist. :-D :-D Jsem docela nevýrazný typ, ale v těch modrých šatech mám fakt šmrnc..Musím se holt pochválit, protože se fakt líbím sama sobě. :-N
Profilova fotka
Broucina:Tak to nadšení ti opravdu závidím. Já zatím procházím obdobím všechno je děsné :-D Jinak kdy už nám ty své šatičky ukážeš? ;-) Já jsem absolvolala návštěvu květinářství, a jsem z toho šílená, jsem dala příteli úkol ať zajistí kytky a on teda že ano. Opravdu to všechno vyřídil ale chtěl abych se tam šla podívat taky. A tak jsem tam šla. Kytičku vybral opravdu moc pěknou, ale prostě se mi zdá že ke mně nesedí, chtěla jsem něco veselého a i trochu ztřeštěného a oni z toho udělali velkou romanticky něžně laděnou kytku. Ještě to můžeme změnit, ale problém je že já ani vlastně nevím jak by měla vypadat :-D Jsem ženská a prostě nevím co chci :-o
dumbice: No šatky uvidíte až ve svatebním albu. :-D Až budu hezky načančaná. :-D A co kdyby sem zabrousila tchýně a viděla je. :-D :-D Když už je před ní tak tajím. :-D Jako, mě asi tak nějak těší jen ty šatky, ale jinak z toho mám vcelku hrůzu.. A s tou kytkou to bylo taky velmi náročné a pořád dumám nad tím, jestli je to fakt ono. :-N
Profilova fotka
Jediný na co se těším nejvíc je ta svatební cesta kdy to bude už všechno v pohodě :-D :-D Nebudu se muset bát co udělá ten nebo ta :-)
A kam vyrazíte na svatební cestu? Už máte naplánováno? Jooo, to já se úplně těším na večer 19.srpna....až všechny vylifrujeme pryč a už s manžílkem si hodíme nohy na stůl a konečně vydechneme. :-)
Profilova fotka
Máme naplánovaný a zamluvený Karlovou Studánku ;-) Tak moc se tam těšíme a nevadí když bude pršet nevylezeme z postele a to bude nejlepší :-D :-D
Jéééé, tam je to super! To schvaluju. :-) My uvažovali nad Malou Morávkou, to je kousek odtud....ale ještě uvidíme...možná svatební cestu necháme na příští rok, že bysme jeli do Řecka, letos už by to moc nešlo...nemůžu si vzít tolik volna...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?