Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Taky me to vdavani docela nadchlo:o))))) S tema jmenama je to docela sranda,na nekterych mistech mi nechteji zmenit jmeno dokud nebudu mit obcanku,tak se ted podepisuju na stridacku ;-).ale ve skole uz mam ode dneska na kabinete svoji cedulku tak jsem si mohla poprve prohlidnout jak to vypada napsane cerne na bilem i s titulem ;-). Pristi patek vyrazime na svatbu moji mamy ;-),tak doufam,ze to bude sranda a ze si to poradne uzijem :-)
Profilova fotka
Zdravím všechny novomanželky, konečně jsem se take 14 dni po svatbe dostala na tyto stánky. Ne, že byjme byli na svatební cestě (stavíme a tak jezdíme pouze na "maltu"),ale všechen čas a sílu mi zabralo běhání po úřadech a odpočívání po tom maratonu před svatbou. Přípravy nám dali hodně zabrat a bylo při nich spousta ostrých hádek, ale svatba vyšla na jedničku s hvězdičkou a všem zůčastněným i přihlížejícím se líbila. Dokonce vše proběhlo bez jakýchkoli zmatčů či kolizí. Dnes mi fotograf poslal pár prvních fotek tak se je pokusím co nejdřív dát do alba k nakouknutí. Na jméno si zatím zvykám, ale jde mi to pomalu. Navíc v práci moc lidí neví, že jsem se vdala a tak ještě používám své původní příjmení. Jinak jsem zatím ještě žádný problém se změnou jména neměla - až se sama divím.
Tak jsem se dneska poprve potkala s detickama.A docela mi to predstavovani slo.Uz jsem se nezarazela pred kazdym vyslovenim jmena.Hadam, ze behem tohohle tydne si zvyknu uplne ;-)
Profilova fotka
Dolphink: A jaké jsou děti? Které třídy vastně učíš? Já dneska podepisovala ppír s odpracovanýma hodima, ještě starým jménem, a vůbec mě nenapdalo, že už se vlastně jmenuju jinak :-D Ai si na to budu zvykat trochu dýl :-)
Ucim treti az devatou tridu.Dneska jsem zatim nemela osmaky a devataky a ti mensi jsou v pohode.Nejkouzelnejsi jsou ti nejmensi....Trenovali jsme skoro pul hodiny pozdravy a kdyz me pak potkali na obede zdravili sborem ;-))))) Ja mela v tech jmenech trochu zmatek, protoze jsem mela pracovni smlouvu jetse na stare,tak jsem neco musela podepisovat starym,ale predstavovat se uz novym....Ale dneska jsem uz opravdu nevahala a predstavovani zvladala:-).Je o sranda ;-)
Profilova fotka
ty malý děti ti fakt závidím, ty musejí být sladcí :-) ale ty starší moc ne... Asi proto, že právě ty osmáky, deváťáky jsem doučovala, a že se vůbec nesnažili, prostě výkvět, no :-D
JJ,jsouale zas jsou tam pekni vylupci a zkouseji, zvlast takove petka sestka....Dneska dokonce i ti osmaci a devataci potesili, protoze delali to co meli ;-).Tak doufam,ze to bude pokracovat...akorat jsem se dneska zapominala predstavovat uplne ;-).
Ahoj holky, tak jsem zase po dlouhé době tu. ;-) Šupla jsem do albíčka ještě pár fotek... Koukám, že už se opět plně věnujete práci. :-) Taky pracuju, seč mi síly stačí...tenhle víkend mi začíná škola, takže taky další radost...vypadá to, že možná seskok budeme muset odložit..počasí nám teď moc nepřeje...
Profilova fotka
teda boučino, moc krásné fotky, fakt se vám to povedlo :-) Na seskok počasí opravdu moc není, a to jsem se těšila na vyprávění zážitků :-( my v úterý odjíždíme na první část naší svatební cesty (tahle je tak napůl svatební, s kamarádem :-D ), jedeme do Itálie na poznávačku, v neděli jsme zas zpátky.
Jééééé, meni, to se teda máte. ;-) A kam konkrétně vyrážíte? No, taky jsem se na ten seskok moc těšila, moc se mi to odkládat nechce...snad se ještě vyčasí... Pořád plánujeme, že někam vyrazíme aspoň na prodloužený víkend...ale zatím to bohužel moc nevypadá...je příliš mnoho práce. :-(
Profilova fotka
Hele, já si dneska první den vzala do práce deštník, a ani kapička, je tu dnes docela pěkně. Jinak od pondělka každý den pršelo :-D Tak snad se vám ještě vyčasí ;-) Máme objet šikmou věž v Pise, Řím, Neapol, Pompeje a Vesuv a ostrov Capri. Jenže jsem si teď byla u doktorky pro prášky na zánět močáku, tak pokud se do úterka nevyléčím, tak nevím, jak tu cestu přežiju :-S
A jeje, tak to přeju, ať se brzo uzdravíš....sice jsem s tím nikdy problémy neměla, ale dokážu si živě představit, jaké jsou s tím problémy... Byla by škoda o takový výlet přijít.... :-| Za chvíli jdu na zápis do školy...tak strávím dnešek a zítřek tam....i když v tomhle počasí to tolik nevadí...ale i tak to má jednu nevýhodu....člověk pa přestává dřív vnímat a spíš tam pospává, obzvláště když má vyučující monotonní hlas... 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
broučino, co studuješ, jestli se můžu zeptat? ;-)
Profilova fotka
jejda, i když teď nevím, jestli už jsem se tě na to kdysi neptala, a zapomněla to =-)
To nevadí, já se taky možná ptám na všechno desetkrát. ;-) Studuju sociální pedagogiku....
Profilova fotka
aha, tak to už jsem se asi ptala :-N , to jsi opravdu dobrá, kamarádka má něco podobného, a dělá ve škole Svítání s postiženými dětmi, občas je to fakt záhul, co děti dovedou :-| Máš nějakou praxi při škole? A už víš, čemu přesně by ses po škole chtěla věnovat?
No, já už mám vystudovanou na vošce sociální práci a díky tomu už mám práci jako sociální pracovnice na částečný úvazek....dělám si teďka ještě tuhle vysokou...a studuju ještě na masaryčce obecnou jazykovědu...ale tu teď budu přerušovat, abych mohla jít v práci na plný úvazek a mohla v klidu dodělat ten soc.ped., protože letos končím bakaláře. Dělám spíš hodně papírovou práci, s dětma jsem v kontaktu málokdy...jsem ve výchovném ústavu...a na vychovatelku se tam teda necítím...ráda bych pak zkusila i něco jiného, ale zatím nevím co...jsem zatím ráda za to, co dělám...
Ahojky holky, tak jsme dali s manželem dohromydy celý album ze všech možných fotek, tak jestli máte chuť, koukněte se http://funtomas.hostuju.cz/ Taky mám jednu novinku - čekáme miminko!
veronika.bicanova: Máte moc krásné fotečky! A moooooooooc gratuluju k miminku. :-) To je opravdu krásná zprávička. 8-)
Profilova fotka
jéé, miminko, my chcem taky :-( , moc moc blahopřeji a gratuluji :-)
Profilova fotka
Taky gratuluju to je úžasná zpráva. Tak to jste tu svatbu korunovali miminkem to je nádhera a jak jste se dlouho snažili? :-)
Moc díky za Vaši radost. Dumbice - prášky jsem přestala brát koncem července a šup, hned to vyšlo, takže se ani o snažení mluvit nedá, ale mimčo jsme chtěli, jen jsme nepočítali, že to vyjde hned, ale jsme šťastný jako blechy (všichni :-D ).
Profilova fotka
No já dobrala prášky teď po svatbě tak jsem zvědavá kdy to výjde nám. Docela ti závidím :-D
Tak 29.9. budu dělat svědka....bráchovi odpadl jeho kamarád-svědek, tak dneska požádal mě....no, to bude děs, ubulená svědkyně. :-D
Broucina: teda ty máš ale důležitou ulohu! Moc ti jí přeju!!! Copak se stalo tomu svědkovi že odpadl? sned nic vážného. 29.9. jdu taky na svatbu vdává se švagrová.... tak si to chci užít stejně jako svatbu: kadeřnice, kosmetika a pěkný ohoz ;-)
soptulda, netuším, co se stalo, ale včera mi volal skoro zoufalý brácha, že před chvíli volal ten kamarád, že nemůže přijet, a jestli bych mu to neodsvědčila já...takže jsem samozřejmě neodmítla... :-) Co jsem mu teda odmítla je přípitek na obědě...na to si fakt netroufám...dělá mi problémy mluvit před lidma..sice nás tam bude asi 14, ale i tak...
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak se tu máte? Já už jsem zase zpět, dovolená byla nádherná, ale s čedokem hned tak na poznávačku nepojedu... :-D tak jak se broučino připravuješ na svatbu? dolphink, jaké jsou dětičky? Ještě pořád to jde? Nebo už začínají zlobit?
Profilova fotka
ahoj meni, proč ne na poznávačku s čedokem, něco skřípalo? ;-)
Profilova fotka
tak nějak, ne vše bylo podle mých představ, ubytování... paní průvodkyně... myslelajsem si, že když jedem s čedokem, tak bude vše naprosto v pořádku, ale tak to nebyla tak úplně pravda :-D
Profilova fotka
No naše líbánky taky nebyly zrovna ideální ubytování děs, jídlo taky a tak jsme jeli o den dřív domu. Alespoň jsme spolu překonali první zkoušku:-)))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?