Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj také máme v tento, doufám slunečný den svatbu. Na zámku v Hradci nad Moravicí :-)
Profilova fotka
no já začínám mít trable s dortem, myslela jsem,že mi ho upeče známá,ale nemá stojan a nikde ho nemůžu sehnat, tak zkusím ještě cukrárnu kolik by vyšel u nich...
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@marcipeta ja tiež nebudem mať gelovky, ale pekne nalakované svoje nechty, moc na príliš dlhé drápky niesom ;-) Inak máš pravdu, blíži sa to, jupiiiii
@lenka198723 my budeme mať v Hradci nad Moravicí "hostinu", teda skôr svadobnú oslavu, a obrad bude v Raduni :-)
Holky potřebuji radu,budete si kupovat šaty na převlečení,tzv. popůlnoční?? nebo si chcete užít celý den v těch princeznovských šatičkách :-) ?? mám pocit,že když se najím,tak v nich už pak nevydržím :-D..a popřípadě v jaké barvě?
Profilova fotka
@marcipeta Mít popůlnoční v záloze vidím jako dobrý nápad. Pak se můžeš rozhodnout, jestli se převlečeš nebo ne. Já budu mít šaty na převlečení bílé nebo béžové (svatební mám champagne) nebo si holky pořizují do barvy svatby.
Taky si myslím,že pro jistotu je dobré je mít s sebou.a svatbu máme červeno-bílou,takže jednu z těch barev asi co :-)..moc děkuji za názor :-)
@marcipeta ahojky, ja sa budem tiež určite prezliekať, máme namiesto hostiny oslavu vonku, takže neviem, či vôbec ostanem v šatách. Zatiaľ som tie na prezlečenie neobjavila, ale predstavujem si nejaké zaujímavé letné, najlepšie biele ;-)
Profilova fotka
Rodnice nad Labem v 11:30 :-) :-) :-) je tu jěště někdo z Litoměřicka? ;-)
@lindux ahojky,to budete mít super že to máte venku :-) my budeme mít akorát terasu,ale taky bude super.šatičky si teda koupím,doufám,že seženu nějaké krásné :-) a dneska jsem si udělala radost a koupila jsem si botičky.tak další věc ze seznamu vyřešená :-)
@marcipeta vždy som chcela mať svadbu vonku, takže sa teším, akurát sa veľmi spoliehame na počasie, záložné riešenie síce máme, ale asi by to nebolo tak pekné. Aké botičky si si kúpila? :-)
Článek se načítá
@lindux krásné :-D nízký podpatek,bílé a takové saténové.myslím,že v nich vydržím celý den,jsou velmi pohodlné. a Vy to budete mít v Hradci nad Moravicí?někde jsem to četla,je to tam moc hezké.a počasí určitě vyjde :-) musííí
@marcipeta já šaty na převlečení mám (album), máme hostinu v areálu s velkým venkovním bazénem, zahradami... u řeky uprostřed lesa, tak se i tam nechce ´´běhat´´ v těch svatebních :-)
@moniinom ahojky, tak šaty máš moooc hezké i svatební i ty druhé :-)
@marcipeta děkuju moc :-)
@marcipeta V Hradci máme iba oslavu v jednom areáli. Rozmýšľali sme aj nad obradov v Červenom nádvorí, je to tam moc pekné, ale Raduň nakoniec vyhrala, je to viac v prírode... @moniinom ja riešim rovnakú dilemu. Keďže oslava bude vonku a budem behať po tráve, myslela so, že sa budem prezliekať už po obrade, ale na druhej strane je mi ľúto, že si svadobné šaty užijem iba na obrade, prípadne na fotení... ;-)
@lindux Já si švatební šaty nechám na obřed, focení, oběd a novomanželský tanec :-) všechno tohle zabere času dost, takže si je užiju a potom v pozdním odpoledni se převleču a nebudu se bát, že je zničím, do té doby stejně nikde moc běhat nebudu si myslím, tak to snad přežijí, zase nějakou tu chvilku si je užít chci.. ;-)
@moniinom ja si to ešte musím dobre premyslieť, ale určite sa prezliekať budem...
@lindux aha ta Radun nevím jak vypadá,nevím jestli jsem tam někdy byla :-D ale každopádně si to pořádně užijte,každým dnem si to krááátííí a blížííí :-)
@marcipeta to máš pravdu. Fotky z Radune mám v albíčku keby si sa chcela pozrieť... ;-)
My máme taky svatbu 16.7.2011 :) V hotelu Happy Star u Znojma, je tam moc hezky. Obřad bude na zahradě v altánku. Tak snad nám bude všem svítit sluníčko.
@tulenova ja si myslím, že určite ;-)
Holky, vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství vydávají na počkání nebo se na něj čeká? Nějak mě ti uřédnící začínají štvát... :-|
@moniinom pre nás tie vysvedčenia mala pripravené pani matrikárka a my sme ich iba podpísali, s tým, že ja som musela podať žiadosť o prominutie toho, že môj štát toto vysvedčenie nevydáva... ;-)
Holky, brzy to bude jen měsíc! Tak co, kdy začneme sledovat počasí??? :-D
@misula.g už len 39 dní!! a čo som zatiaľ videla predpoveď, majú byť tropické teploty ;-)
No už se začínám pomalu strachovat....od půlky července má pršet, tak uvidíme...Ale už se moc těšíme :-)
jaké bude počasí neví momentálně nikdo ;-) vždyť oni skoro nevědí ani jak bude druhý den, takže se nebudeme stresovat a věřit, že bude nádherně ;-)
@leeenaa No to jo :-) To jen, aby nevázla diskuse :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?