Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
Dnes poprvé cítím nervozitu :-/ Nemám toho ještě dost a další dva týdny v tom nepokročím.
@misula.g :-D každopádně, já mám objednané sluníčko :-)
@leeenaa A objednané ho máš do Prahy? Já bych ho totiž potřebovala na Moravě ;-)
@misula.g všude bude, to je jasný :-) neboj
@leeenaa Ok, takže další položku na seznamu vyškrtávám :-D
@misula.g :-D
Profilova fotka
Uáááááááá už se to blíží.....Jak jsem byla v pohodě,tak mi dneska příjde že se nic nestihne :-S .A to ještě pořád nejsem dohodnutá na kytce :-( Co vy?Co Vám chybí???
@petulinecka86 Nám toho chybí tolik! Kytky, menu, raut, hudba na obřad, košile a kravata pro ženicha, boty pro ženicha, dohodnout manikůru, vývazky, výzdoba - možná by bylo rychlejší vypsat, co máme :-D
Profilova fotka
@misula.g Tak na kytku se jdu dohodnout zítra,košili taky ještě s kravatou nemáme a to také pořídíme zítra.Jinak tak nějak výzdobu máme. ;-) Manikůru mám obědnanou den před svatbou u družičky.
@petulinecka86 Ty se máš, že jdes objednávat kytičku :-) Já jsem sama zvědavá, jaká bude ta moje. I o dortu mám jen hrubou představu. Jsem ale docela nervózní, protože budu zařizovat až koncem června, snad to půjde hladce :-/
A co svatební cesta? Plánujete ji hned po svatbě? My pořád ještě nevíme, kam pojedeme - bude to nějaký last minute :-)
Profilova fotka
@misula.g tak kytičku si řekneš jakou chceš ne?No já jí jdu zařídit už zítra, protože to chci mít ten poslední týden všechno v kupě.Když se to tak vezme tak máme svatbu za měsíc.A hlavně mě ještě čekají nákupy jídla.Máme to na zámku a papání a vše ostatní na zahradě.Tak si budu nakládat maso atd.DOrt mi bude dělat jedna známá a vím jak bych to chtěla.Je moc šikovná,tak vím že bude krásnej. ;-) Jinak na svatebku jedeme do Krkonoš.Týden po svatbě.
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už dolaďuju poslední "zbytečnosti", ale z důležitých věcí nemám taky ještě kytičky dohodnuté a nemáme ještě na pevno zajištěné řidiče, kteří budou rozvážet ze svatby.....takže průser :-D
@misula.g my nejspíš pojedeme v úterý po svatbě, tedy 19. :-) a někam na jih určitě ;-)
@verisek.s No, pokud tomuto říkáš průser, tak já jsem v ještě horším srabu :-D
@moniinom A víte kam? My chtěli původně Mexiko nebo Dominikánskou, či Mauricius. Ale tento týden jsme mluvili i o Řecku, tak uvidíme, kde skončíme :-) Chtěli bychom ve středu, protože bychom si rádi zařídili ty administrativní změny s OP atd
@petulinecka86 Ahoj, tak co, zařídili jste podle vašich představ? S tou kytičkou nevím, chtěla jsem pivoňky, ale budu zařizovat v malém městě a nevím, zda budou ochotni mi je shánět. Krkonoše jsou nádherné, my tam tedy v létě nebyli, ale chystáme se. Byli jsme na zimní dovolené ve Vítkovicích a zasněžená příroda je tam mnohem krásnější než v pohádce :-)
@misula.g to ještě nevíme, ale čekat na změnu dokladů se nám nechce, protože paní na matrice říkala, že oddací list může přijít až za týden a to čekat nemůžeme, takže spíše zůstáváme do úterka kvůli vracení šatů :-)
@moniinom No jo, to je jasné. Šaty máš nádherné, přesně ten typ se mi líbí :-) Moc ti sluší. My dostaneme oddací list v pondělí, potom hurá do Prahy, změníme, co se dá, sbalíme se a pofrčíme do teplých krajin :-) (Kéž by to šlo tak hladce.)
Profilova fotka
Tak to my dostaneme oddací list hned po obřadu :-)
@misula.g Děkuju moc :-) my máme církevní obřad, tak to asi trvá déle... Jo, to si taky říkám, snad to půjde hladce, už vydim, jak si něco zapomenu v termínu vyměnit :-D Teď se morduju s vývazkama, mám jich 30 a 70 ještě chybí, áááá :-|
Profilova fotka
Já jsem se dneska mordovala se svatebníma novinama, všechny jsem nařezávala a skládala stránku po stránce...šílenost :-D Máme 31ks novin po 16 stranách....teď to ještě projet děrovačkou a svázat mašličkou....
@moniinom vidím, že už jsem z toho i vyděla :-D
@verisek.s To máte super s tím oddacím listem. Zkusím, jestli by to tak nešlo i u nás. Já chci tady dělat noviny, jen pořád přemýšlím, jak je efektivně svázat - přijde mi, že listy svázané mašličkou se budou nešikovně otáčet. @moniinom No, to budete mít velikou svatbu - 100 vývazků... Tak ať jde práce hezky od ruky :-)
Profilova fotka
@misula.g To jo, paní matrikářka to tam tak zařizuje, aby už jsme měli při obřadu vše hotové - stačí se jen podepsat :-) Já jsem to tou mašličkou zkoušela a zas tak hrozné to otáčení nebylo, aspoň se hosté zabaví :-D
@misula.g na oběd bude 100 lidí, snad to klapne ;-)
Profilova fotka
@moniinom Pááni, tak to máte opravdu velkou svatbu! Ať všem chutná :-) :-)
@verisek.s doufám, že bude, už mám z toho krapet nervy :-|
Profilova fotka
@moniinom Je to těžké se zavděčit všem, vždycky se najde nějaký rýpal :-) :-) Ale hlavní je, aby to chutnalo vám a pokud to nebude vyloženě experiment typu chobotnice, tak si myslím, že bude chutnat všem :-) :-)
My dovču máme zamluvenou-jedeme na Liberecko (chtěli jsme jet do Francie, ale výhody dopravy s kartou ZTP/P po ČR zvítězily) Nám chybí nákup (snídaně, alkohol, krabičky na výslužky, mašličky,...) SO rozdáno, farář-matrika-hudba OK, cukroví a dorty taky zařízeny, jmenovky hotové, prstýnky máme, fotografové a řidiči domluvení, sál a menu OK, ubytování domluveno, líčení a účes domluven, oblečení máme...Takže ještě ty kytky - květinářka domluvena (výzdoba aut, kostela, sálu, svatební kytka, korsáže,...), nehty a výzdoba domu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?