Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
Ale co mě dokáže vytočit do běla je: "Mě neřeš, si prostě někam sednu a jeden sem tam, se ztratí" Když musíme mít do hospody zasedací pořádek :-)
Profilova fotka
@leeenaa A co mě ještě baví: Co si mám vzít na sebe? nebo Co chcete jako svatební dar? Od samého začátku všude říkáme, jak chceme jen finanční dary a stále se někdo ptá :-) Jo, pozdravovala, ale úspěšně jsem zapomněla, co mi na to řekl. Tuším, že se k tomu nevyjádřil. Já teď na něj pořád sypu nějaké informace, tak pokud důležité věci několikrát nezopakuju, už mě nevnímá :-) :-|
@lindux je to všude s blížící se svatbou zajímavější a veselejší ;-)
@lostakova Koukám, že je to všude opravdu stejné :-) tak v tom nejsem sama. To chápu, že teď nevnímá (navíc si mě možná ani nepamatuje), ale každopádně si svůj den užijte a ať vám vyjde počasí
Profilova fotka
@leeenaa Já se sestavením zasedacího pořádku moc problémů neměla, teď mi ale hrozí, že mi kvůli zdravotním problémům vypadne důležitý host a z toho jsem značně nervózní. Zvětšený zasedací pořádek už bude vytisknutý a pokud dojde na nejhorší, budu muset posunout půlku stolu o jedno místo vedle a na konci stolu na prázdné místo na poslední chvíli někoho sehnat nebo zůstat v lichém počtu :-|
@lostakova No já se snažila dodržet, jak to má být (na střídačku žena - muž) a teď mi jeden asi vypadne a jsem v pytli (také zdravotní problémy). Kam jsi posadila fotografa?
Profilova fotka
@leeenaa Díky. I tobě ;-)
Profilova fotka
@leeenaa Já taky chtěla mít na střídačku žena - muž, ale striktně jsem to nedodržovala. Když mám rodinu s dvěma malými holčičkami, posadila jsem je logicky mezi rodiče atd. Fotografku na oběd nemáme, skončí před obědem, ale máme DJ a toho jsem posadila k samostatnému stolku.
@lostakova u dětí jsem to taky nedodržovala, ale jinak jsem to udělala, doufám rozumně (uvidíme) ;-) My máme klasické T, tak ho dám na konec, stejně bude pobíhat okolo, tak alespoň nebude nikoho rušit ;-)
Profilova fotka
@leeenaa Já i tak posadila obě babičky vedle sebe, aby si mohly popovídat. Žádného dědečka nemáme a ony budou jediné v tomto věku. Dva kamarády jsem taky posadila vedle sebe. Ráda bych jim dopřála, aby mezi sebou měli nějakou slečnu, ale když už žádnou slečnu nemám :-) , oni si v klidu vystačí. Myslím, že jsem to vymyslela nejlíp, jak to šlo, tak tohle je jedna z věcí, co neřeším. Fotograf na konci stolu je v pohodě, běžně se to tak dělá.
@lostakova my už nemáme ani babičky ani dědečky. A většinou máme páry až na jednoho člověka. Taky doufám, že jsem to vymyslela dobře ;-) Každopádně pak ať si třeba sednou i jinak, aby pokecali s ostatními. Taky si myslim, nebude tam nikomu vadit a hlavně se bude i lépe pohybovat :-)
Profilova fotka
@leeenaa Jasně, jde jen o dvě hodiny na obědě. Pak ať si dělají, co chtějí ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
@lindux neboj vše bude ok ... kamarádka ma minimum vlásků a šikovná kadeřnice vykouzlila zázraky :-) :-) :-)
Profilova fotka
zasedací pořádek to byla fakt ,,legrace" ;-) a když jsem to vymyslela ... tak mi jeden pár nedorazí ... takže co mi zbývá - opět předělávat :-(
@lostakova přesně tak ;-)
@miisulka jo, to je asi noční můra všech ;-)
Profilova fotka
@leeenaa už se z ničeho nehroutím :-) s úsměvem :-) :-) :-) jde všechno líp
@miisulka přesně tak, mám to na háku :-)
Profilova fotka
už jen pár dní :-) a všichni mě štvou ... je mi nějak smutno :-(
@miisulka my měli včera rozlučky, tak trošku spim v práci :-) ale jinak pohoda, nestíhám, ale těšim se :-N
Profilova fotka
@leeenaa tak to ti závidím ;-) já už se taky moc těším!!! :-) rozhodla jsem se,že už si to nenechám nikým zkazit ... ;-)
@miisulka tak to je skvělé a správné rozhodnutí!!!
Profilova fotka
jsem nějak moc přecitlivělá :-( při každé sebedebilnější narážce, se mi chce brečet ;-(
Profilova fotka
@leeenaa díky za podporu! :-) :-) :-) už jen 3dny ... ;-)
@bukac to přejde ;-)
Profilova fotka
@bukac Já při sebemenší narážce vyletím jak čertík z krabičky. Ještě řeším DJ a jiné drobností, jsem nervózní, že to ještě není hotové a na všechny vyjíždím, i když se snažím být v klidu :-|
holkýýýýý tak pozajtra to máme!!! Ako sa cítite? Ja sa trošku bojím, a dostala som zápal močáku, ale to snáď prejde. Včera na úprave som sa zase zamilovala do svojich šiat, tak už sa strašne teším! Nemôžem uveriť, že už je to tu!!
Profilova fotka
u nás lehká nervozita ... poslední úpravy a úkoly ... Od včera přenádherné nehtíky :-) :-) :-) tak už toho moc neudělám! ;-)
Profilova fotka
cukroví rozvezené, dekorace nakoupené, nehty hotové
Profilova fotka
tak holky jdeme do finále ... ;-) všem přeji MOŘE ŠTĚSTÍ, POHODY A LÁSKY :-) :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?