Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
1
10
11
a je to skoro tady ;-) dnes poslední nákupy a nehtíky (metodou gel lak) a včera kadeřnice :-) už se můžu vdávat
Už túto noc nemôžem spať, čo bude zajtra? :-D Svadobné šaty sa na mňa usmievajú zo skrine, takže je to NAOZAJ! Aj ja želám všetkým ten najkrajší deň v živote, žiadne stresy, slniečko a veľa veľa šťastia a lásky v manželstve! :-)
Profilova fotka
poslední den- nakoupit chleba, zeleninu, vytisknout svatební noviny, dovést zásoby do hospody, pořádně uklidit, vyzvednout vyžehlené věci od maminky a naposledy se sejít s farářem...a zítra to bude legen......dární!!!
nevim jak vám ostatním, ale nám to objednané počasí vyšlo luxusně ;-) Takže, to co jsem slibovala, vyšlo ;-)
bylo to úžasné a super :-)
počasie dokonalé, a svadba sa vydarila nad očakávania. :-) :-) Bol to najkrajší deň v mojom aj manželovom živote ;-)
Profilova fotka
To počasí jsem Vám záviděla - krásně a ne zas takový pařák :) Moc Vám všem gratujuji a přeji hodně štěstí ;)))
Pravda, pravda, bylo to ten nejkrásnější den v životě. Vše luxusně vyšlo a byla to prostě bomba!!!
Profilova fotka
Nejkrásnějsí den v životě a nejlepší svatba, na které jsem kdy byla, a ne kvůli tomu, že jsem byla nevěsta. Hosté si to chválili a největší úspěch měla grilovaná krůta, venkovní posezení a karaoke. Ještě jsem nebyla na svatbě, kde by se hosté, tak bavili, žádné skupinkování, žádné otrávené obličeje, žádná svíčková. Bylo to legen....dární....těžko teď někdo z budoucích manželů z naší rodiny bude překonávat takto vysoce nasazenou laťku...
@bukac asi to bylo tím datumem!!! My měli taky naprosto skvělou svatbu bez svíčkové ;-) Všichni odcházeli nadšení, spokojení a přecpaní :-)
u nás tak isto. Boli sme vonku, tancovalo sa, hralo sa, prasiatko bolo luxusné a všetci sa super bavili. A obrad bol neskutočne krásny a romantický. A dojímavý ;-)
1
10
11

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?