Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj přidávám se ke skupině. Svatbu máme ve 12:00 hodin na zámku v Hradci nad moravicí a posléze hostinu v penzionu Setina v pusté polomi.Bude tam s námi i v té době náš 7 měsíční syn Filípek, takže to bude o to složitější.... Už teď mám ze všeho hlavu plnou svatby a upřímě řečeno už ani nevím co mám zařizovat :D
Profilova fotka
@verisek.s tak ty jsi dobrá :-) já mám šaty, boty, 8 litrů rumu, 60 litrů coly a dneska jsem koupila 3 litry ferneta. ale obřad a foto máme tot vše. ještě minulý týden jsme leželi v posteli a přítel říká už jen 80 dní toto letí a my nic pořádně nemáme :-) tak říkám v klidu, Willy Fog za tu dobu objel svět. no týden v háji a mě přibyl jen ten Fernet :-D
ahoj, my máme svatbu v 11 hodin na hradě Šternberk :-) Pomalu se blíží čas rozesílání oznámení - už máte některá rozesláno?
Profilova fotka
@lennisek Kde na Kladně se berete? Jsem taky z Kladna. My to budeme mít na La Parku. Jen jsme museli posunout datum na 15.7.
Profilova fotka
taky se přidávám ke skupině. My budeme mít obřad v Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova a oslavu v jednom starém mlýně v sousední vesnici
Profilova fotka
@misula.g My jsme oznámení odesílali únor- březen :-) :-) :-)
@verisek.s Aaaha :-) No, u nás to všichni už vědí, takže dva měsíce mi přijde akorát.
Profilova fotka
@verisek.s tak dlouho dopředu? Já nemám oznámení ani vybraná =-) plánuju to až na začátek června
my budeme oznámení posílat tento týden, ale všichni už to také vědí :-)
lindux tak na zkoušku účesu jdu zítra,tak snad to vymyslíme hezky :-) ale líčení ještě nevím jestli od profíka nebo od známe,musíme taky vyzkoušet.
Profilova fotka
@bukac No dlouho se mi to nezdá, každý si plánuje dovolenou a neradi bysme o někoho přišli...takže radši dřív. Teď vybírat oznámení by pro mě byl teda adrenalin :-D Jsem ráda, že tohle máme už za sebou :-) Teď je spousta dalších věcí k řešení :-)
@verisek.s my ideme rozposielať oznámenia teraz. Inak to tiež už všetci, čo ich na svadbe chceme vedia, takže toto je len taká milá formalitka :-) @marcipeta dúfam, že skúška dopadla dobre, ja som tiež inak zvedavá, ako dopadne profesiálne líčenie...
Článek se načítá
Profilova fotka
@bukac @verisek.s @moniinom @misula.g @lindux Oznámení posíláte normálně poštou? Ale asi se jedná o ty, co bydlí daleko, ne? U nás je v plánu oznámení roznést tak dva týdny před svatbou osobně (všichni bydlí v okolí) společně s koláčky. Všichni už ale o svatbě samozřejmě vědí a počítají s ní. Jak to budete dělat s koláčky vy?
@lostakova Něco poštou, ale většinu oznámení osobně. Celé příbuzenstvo bydlí v okolí 20 km, tak to rozvezeme za jeden víkend necelé dva měsíce před svatbou. Já přijedu domů potom až 4 dny před svatbou a koláčky nebudeme mít "zvací", ale budeme péct na hostinu a do výslužek.
Profilova fotka
@lostakova tak jsme to nakonec vymysleli, že oznámení rozvezeme měsíc před svatbou (většina hostů bydlí v okruhu 20 km) a cukroví rozvezem čtvrtek, pátek před svatbou
@lenka198723 :-) Hradec nad Moravicí? To byl můj sen, ale bohužel nerealizovatelný kvůli velké vzdálenosti :-/
@lostakova my rozdáme oznámenie osobne, posielať poštou hobudem iba sesternici do Anglicka. Čo sa týka koláčikov, budeme piecť iba na oslavu a rozdáme čo ostane ;-)
Profilova fotka
@bukac A proč takhle odděleně a ne dohromady s tím oznámením? Je to v něčem lepší?
Profilova fotka
@lindux @misula.g Aha, my budeme mít právě jen ty zvací, ale na hostině už nebudou a výslužky budou jen v případě, že něco z hostiny zbyde.
Profilova fotka
@lostakova oznámení dřív, aby se vědělo oficiálně o svatbě a cukroví, až bude hotové. Nemám ho kde nechávat, takže až do svatby bude u cukrářky, která ho bude péct nejdřív týden před svatbou. Rozvážet s cukrovím, tedy tři dny před svatbou je moc pozdě
Profilova fotka
@bukac Takže nějaké cukroví rozvezete před svatbou a něco necháte na hostinu? Aha. U nás bude asi nejlepší to řešení, co jsme naplánovali, když koláčky na hostině nechceme.
@lostakova My máme koláčky suprové, babička je pekla na svatby kdekomu už když jsem byla malá holka a já se vždy těšila, až mi je bude jednou babička péct na vlastní svatbu :-D Takže o ty se rozhodně ochudit nechci a výslužky mít budeme a budeme je roznášet den před svatbou těm, co tam nebudou a pro hosty ze svatby budou nachystány taky dopředu, ale dostanou je až na svatbě.
To já mám teď jiné starosti, nemůžu sehnat auto, kterým se povezu na obřad. V naší rodině není nic kromě stařečků škodovek a v přítelově buď pracovní auta (ze stavby) nebo hranatá auta pro 7 lidí :-/
My většinu oznámení rozdáváme osobně, ale část rodiny bydlí daleko, tak těm to posíláme poštou. Ale vše už teď. Koláčky budou až na svatbě, máme velkou svatbu (víc jak sto lidí) a dávat ještě nějaké zvací a všechny objíždět by bylo náročné.
Profilova fotka
@misula.g Půjčení třeba limuzíny stojí pár tisíc. Tak zkus mrknout na půjčovny.
Profilova fotka
@lostakova přesně tak, výslužky před hostinou, na hostinu taky něco
@lostakova Určitě se podívám, nechám si to jako krajní možnost...
Jéé, Hradec n.Mor. velmi dobře znám - mám tam příbuzenstvo - dalo by se říct, že su tam tak co 2 měsíce! ;-) Jinak nám stále chybí prstýnky, rozvést oznámení a výslužky, voničky a doufám, že je to vše! :-)
Profilova fotka
@misula.g no to já jsem taky musela auta vyřešit,ale nakonec snoubenec se poveze v autě táty od jeho svědka a já budu mít půjčený auto od chlapa z vesnice...... ale holky už jen 66 dní toto utíká,co ? a která z nás jde na řadu jako první? já jdu ve 12:00 :-) v hořovicích
Profilova fotka
no já už mám oznámení rozvezená hned od ledna,aby lidi počítali s dovolenou :-) táta je slovák,takže hodně lidí bude i ze slovenska a máte to celé roztahané, tak jsme museli takto brzo..... jinak cukroví budem rozvážet týden před svatbou.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?