Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=u7deCl... kukejte x-) mě ten sníh sere.... ]-( dneska se asi nevyspím, bo budu mít trauma stli vůbec dojedem...
Profilova fotka
holky nechte toho, kdo vás má furt dohánět, manža si pak stěžuje že zanedbávám manželský povinnosti :-D
achóóóóój tak už aj tady u nás huhulákuje a místy se to drží!!! já mám dnes dovču, tak budu nakukovat ;-) Peti, to je supéééér zpráva!!! x-)x-)x-)
Profilova fotka
ivi ty se pořád jen flákáš!!!!
Profilova fotka
Ivi, a copak delas o dovoleny?? =-)
ahojky :-) u nás taky huhulákuje ale víc je to s deštěm :-)
to je neuvěřitelné ... sotva tady pošlu příspěvek, tak dítě je vzhůru ... ]-( :-D ...
Profilova fotka
áhoj, jsem zpět z baráčku, musela jsem došmudlit jedno okno, vytřít ložnici a vysát podkroví - je to tam samá chvíplá mucha! :-D pak jsem volala kuchyňářovi, a v pondělí mi cinkne, domluvíme schůzku, kde dořešíme detaily, zálohu a pak by na tom mohl začít listopad/prosince pracovat a leden/únor by to mohlo být! x-) tak to těch pár měsíců už vydržím! :-D
]-( ]-( ]-( ]-( ják jako že se flákám!!!!! Paní Y.B. neserte jako :-D ;-) Kristi, no mám dovču skrz to co sem psala včera na fb ;-)) Veru, Terezce vše néééj k svátku x-ú Peti, no já se taky dycky divím kde se ty mouchy berou ..... :-(
Profilova fotka
Terezce vše neeeeeeeeej :)
Profilova fotka
jé Terez má svátek - tak vše nejlepšíííííí! x-)
x-) jéé :-) Terezka moc děkuje a posílá pusinku x-) cmuk :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jako děláte něco????????? :-D malá mi právě usnula tak si dovolím s váma posnídat.
Profilova fotka
mmaky. no nazdááár! Tak co malá? už dobré? byli jste u mudry?
Profilova fotka
jj byli, malá má srdíčko na poslech zdravé, tak snad je to v poho, prý pokud se to stane ještě jednou tak nástup do nemocnice, takže snad k tomu nedojde......... jo a od dneška má rýmu jak šráky chudina malá, ráno místo dýchání jen chrochtala
Profilova fotka
Terezko vše néééééj k dnešnímu svátku x-)
Profilova fotka
zrovna mi pošťák přinesl pro malou dečku s hrazdičkou. Paní ji prodávala na koňovi za 200 a teda je naprosto boží, ani není vidět že už je po nějakém dítku, jsem z ní nadšená. Teď budu muset prodat já tu naši hrazdičku 3v1 od Fisher Prince, ta je taková nějaká divná. :-S Doufám že se bude líbit i malé a nejenom mě. :-D
Profilova fotka
to už jsem tu zase sama? =-)
Profilova fotka
hhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooo
Profilova fotka
jestli se mi budete schovávat tak vám tu rozhodím stránku a půjdu pryč
Profilova fotka
hooooooooooooooooj Mmakyyy :-)
Profilova fotka
tak a malá je vzhůru tak já jdu,... a dobře vám tak ]-( :-D
Profilova fotka
tak čaaaaau no :-D
Profilova fotka
mmaky: no tak snad už to bude dobré! ;-)
Profilova fotka
čao holky, na FB jsem dala video jak Sárinka vykládá o zvířátkách :DDDD teda jak dělají zvířátka :D tak se pokochejte :) terezce taky přejem všecko neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej k jejímu prvnímu svátečku!!!!! čus marky!!
Profilova fotka
bože dnes je vše nějaké pomalé... nebo já nějak moc rychlá :-S
doprčic, sem napsala a ono se mi to smázlo ]-( ]-( ]-( Marky, opožděně ahojky ;-))) snad to byl doopravdy jen planý poplach - nebo malá přestala dýchat ???? Já za chvíli dovařím houbový gulášek a půjdu chystat na obídek ;-) Ywi, ty jsi moc rychlá - to máš z Blizz :-D) mmch video je božíííííííííííííííííííííííí x-)
Profilova fotka
Iv trefné (k Yw) :-D jsem zpátky z papuuuu
Profilova fotka
kaj: co bylo dobrého? já teď vymýšlím, co babi k vánocům - ona už tak nic nepotřebuje, když jen leží, tak přemýšlím, čím jí tak nejvíc udělám radost a napadla mě buď (opět) cewe kniha (už jednu s maxíkem má a stále si ji prohlíží x-) ) a nebo povlak na polštář s Maxovou fotkou - je to sice kýč, já vím, ale když ona je na Maxovi strašně upnutá...jak říká, je to její poklad! ;-)
Profilova fotka
Ded, by klidne udelala ten povlak na polstar... kdyz je to jeji poklad, tak ji to urcite udela radost :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?