Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
kaj: to je ... :-( ... ale nic se nedá dělat ... daleko víc mě štve, že Ti tady leží ty negativy a on na to absolutně nemá čas :-( ... takže pokud na to spěcháš a máš někoho dalšího v záloze, tak bych Ti to poslala zpět ... odn se k tomu minimálně 14 dnů nedostane :-( ... mrzí mě to ... |-| ded: no asi tak ...u našich mi to taky vždycky uteče a navíc se naši aspoň chvilku věnujou malé a já můžu dělat chvilku něco jiného x-)
musím jít .... prďolka je vzhůru ... páčko :-)
Profilova fotka
to je v poho...nelam si hlavu, až to bude tak to bude...kdyby něco tak si písnu...
Profilova fotka
tááák, dítě uspáno, mám tu kafo, koláčky a dávám si relax, za chvíli tu musím trochu poklidit, je tu jak v tanku! :-p
Profilova fotka
jo a konečněěě jsem viděla tu reklamu s F! x-) Yw - kde se to vlastně natáčelo, musel jet F. někam do zahr? ;-)
Profilova fotka
ja uz taky Fandu videla.. :))) a v reklame na Vodafone hrajou dvere od firmy, kde pracuje moje mama :-D :-D :-D
a já sem furt nic neviděla :-( :-p Veru, u vašich ti to s malou rychle uteče ;) a o to víc se budeš na manžu těšit 8-)) Kaji, hi hi hi - to fakt vymyslel :-D Kristi :-D :-D :-D ten svět je ale majlej ;-)
Profilova fotka
satyyy: to jako fakt?! :-N - to je teda dobrý! x-)
Profilova fotka
nojo, prisli lidi z Vodafonu k mamine do prace, jestli u nich muzou natacet reklamu... tak tam jednou v noci nataceli... a v reklame jsou videt jen ty vstupni dvere :-D
:-D :-D :-D fíha ... ;-) a jaká pak to je??
Profilova fotka
ja tu reklamu jeste nevidela... pry tam v noci vchazi do nejakyho klubu, nebo co to je ... a ty dvere to jsou oni :-D
Profilova fotka
sem zpátky z papuuuuu
Článek se načítá
Kristi, aha tak jak bude reklama na jednu nejmenovanou tel. spol, a bude tam klub a noc tak se zaměřím jen na ty dveře ;-) :-D Kaji, co jsi měla??? Mě kolega dovezl 2čerstvé rohlíčky a namázla sem si je a slupla jak malinu 8-) a za chvíli jdu domů x-)
Profilova fotka
čočkovku a ražniči
jůůů čočkovkáááááá x-) tu myluji!!!! ražničí bych si též dala ;-)
Profilova fotka
no já teď lituju ty kdo bude poblíž, pač mě tohle nadýmá asi 2násob než kohokoli jinýho... :-|
:-S jé tak to ti nezávidím :-( já se včera přecpala brambor s cibulí ... ójé to bylo :-D)
Profilova fotka
mě nelituj, já to neucítím.... :-D
:-D :-D :-D Sáruš má new fotos na koňovi ;-)
pro dnešek to balím, zítra nevím zda se tu objevím - páč potřebuji narychlo dovolenou tak zatím páááá ;)
Profilova fotka
Ivi neplaš mě, tyhle už známe z Fb ne? ;-)
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj!!!! holky! :-D mám good náladu, bo už máme na účtu penízky na tu kuchyň! x-) Jen ještě nevím, kdy bude, musím zavolat tomu chlápkovi, ale mluvila jsem s ním před 14 dny a říkal, že volno má až v únoru! :-| - no nic noc, do února musím vydržet s dvouplotýnkovým vařičem :-N (který teda ještě musím koupit) :-D
Profilova fotka
ahojky... tak to je super, ze jsou prašule... a jak jako ze ma cas az v unoru... šup šup, ať můžeš v klidu vařit...
Profilova fotka
satyyy: no prostě na únor už má podepsanou smlouvu na jinou kuchyň...kua fix...když on je docela žádaný, no! 8-( ;-)
Profilova fotka
saaakryš
Profilova fotka
brýýýtroooo...
Profilova fotka
deduuuuul tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, mám radost za tebe, páč myslím, že kuchyn do nového baráčku prostě patřííííííí!!!!
Profilova fotka
kde stéééééé.. taky mám dnes nějak dobrou náladu.. hi.. asi proto že venku je pěkná plískanice a já jsem doma v teplíčkuuuuuu :DDDDD
Profilova fotka
Yw ... jsme tu... ja rano sla do prace ve vanici a to me teda vubec nebralo :((
Profilova fotka
no nic jdu mastit BLITZ.. kristi je předemnou tak jí musím předběhnout ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D Doufám, že si to nečte aby taky nešla pařit :-x :-x :-x :-x :-x

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?