Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
to by tatík musel být taky někdy doma, že! :-N ale včera mě můj zaúkoloval, že mám dnes jet s Maxem do ZLína pro dlažbu - tak jsem mu řekla, že když pohlídá Maxe, že tam sjedu hned...a on souhlasil! =-) x-) - takže byl s Maxem sááám 1,5 hodiny - to je zatím rekord! :-D - a zvládl to... ;-) - však neboj, jak se přestěhujeme, tak mu začnou krušné časy! :-N
Profilova fotka
vidis, zvladnul uz 1,5hod. s Maxem sam.... to za chvili zvladnes i tu masaz :-)
Profilova fotka
satyyy: ale jo, on by snad zvládnul i celý den, kdyby musel, jenže teď je furt na stavbě, není čas...takže až se přestěhujem! ;-) dítě se mi jako po půl hodině vzbudilo - ach jo...ten zas bude protivný! :-p
Profilova fotka
Brýtrooooooooooooo :-)
brý ránko ;-)) tak u nás pro změnu ráno chumelilo a teď prší :-( to je na pěst tohleto počasí. A příští týden bude +15st tak to zase budou záplavy .....
Profilova fotka
tak ja rano zmokla.... ale ted uz neprsi, vitr nefouka... a nebe uz je trochu svetlejsi... verim, ze vyleze i slunce :-N
Profilova fotka
mi povídej, to počasí je napřesdržku... ať mi někdo povídá že planeta je v cajku a že se nebrání... chjo... tjo dneska mě zas štípou oči a nos je v jednom ohni...to sem si říkala že už mám klid...snad to o víku rozpiju 8-)
Profilova fotka
tady je zataženo, trochu poprchá, no hnus hnus! už se těším na těch 15°C!!! x-)
Profilova fotka
ahoj holky.. tak toto bych si nechala líbit.. http://www.krasa.cz/sprchovy-gel-s-vu...
Profilova fotka
yw: tak to já čokoládku radši do pusy! :-D ;-)
Ahojky Ywi ;-) to je suppppr!!!! Už sis odtud někdy něco objednávala???? Fíha, musím si to uložit a pak se na to mrknout. Nechceš mi odkázek poslat do IP?
Profilova fotka
a víte, co já teď snídala???? :-N rajskou majdu! :-D - no co, když není co posnídat a tch. už má navařeno! :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
no téééda, to já snídám včerejší rohlík bo se mi nechtělo s krosnou do krámu... :-D
Profilova fotka
kaj: no já byla zas líná si rozmrazit rohlík a dát si ho s medem! :-D jsem teď snesla z podkrov. pokoje Maxovi tatluuuu (co dostal od kámošů na minulé vánoce) a je z ní totálka nadšen! :-N x-)
Profilova fotka
další tatlistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) :-D :-D :-D
tak já právě dosnídávám : tmavý rohlík, tvarohová pomaska se sýrem a rajčátka navrch 8-)
Profilova fotka
kaj: ono je to spíš kamion s návěsem, ale TATLA zní líp! :-D ;-) ivis: jej, to zní zdravě a moc dobře! sem s tím! :-D
Profilova fotka
a právě zjistil, že když hodí tatlu kolama nahoru a roztočí to, že se to točí...tak to dělá pořád! :-D
Profilova fotka
není nad radost malého prcka co? :-)
Peti, nezbylo .. už je všechno v bříšku :-D Nj no zima se blíží, tak je třeba vitamínků a nezatěžovat tělíčko špatným jídlem ;) Peti :-D :-D :-D a přeci se točí ;-)
Profilova fotka
kaj: jj, to jo! a hlavněěěěě, já mám pár minut "frei" :-D
Profilova fotka
Ded a to je jedině dobřeeeeee :-)
Profilova fotka
kaj: a na jak dlouho jedete na srázek? až do neděle? a kolik vás bude?
Profilova fotka
jen do neděle a bude nás 8... babinec jak vyšitý :-)))) jedna z nich je má svědkyně :-) druhá z exexexpráce a zbytek znám z dovči jak jsem byla v Gargánu na dovči :-)
Profilova fotka
vcera jsem konecne videla Frantiska v reklame, slusi moooooc ;-)
Profilova fotka
já jsem furt neviděl.... :-(
8-( 8-( 8-( a já furt nic, no jestli to není tím, že si tv pouštím tak max na 15min a to u ní usínám :-N
Kaji nesmutni, já taky nééé :-( No nic, jdu amkat - ať mi to tady mizne ;)
Profilova fotka
ivis: já ji vždy viděla před hlavníma TV zprávama! ;-)
Profilova fotka
no já poslední dobou taky nějak nestíhám tv pač sem furt v luftu.... :-N a stojí mi práce co sem naslibovala s fotkama, ach jo...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?