Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ahojky... teda jeste nebylo ani poledne a tady uz se šukááá :-.
Profilova fotka
hele jako Sendik je pes.. nezná hodiny.. ]-( ]-(
ahojky :-) já cu taky vidět Sárinku :-) naše prďolka si včera udělala bum ... leze po celém bytě a hold ji ta hlavička už nějak nedržela tak si udělala bouli a modřinu ... :-S ... aspoň si dá SNAD příště pozor :-)))
Profilova fotka
yw: no, měli by jste mu dopřát nějakou slečnu?! ;-)
to snad není možné ... sotva sem vlezu tak se probudí je tohle normální ???? :-D tak já zas letím ...
Profilova fotka
ded už měl dvě, ale poprvé byl moc mladej a nevěděl jak na to a podruhé zase nechtěla ta buchta :-p
Profilova fotka
yw: aááá jééé, chudáček, takže musí s plyšákem, jo?! :-N :-x
Profilova fotka
bobek malej :-)) ještě vybíravej :-) to ti naši prcci by mohli furt, je musíme hlídat :-D
Profilova fotka
kaj: :-D :-N tady zas máme téma teda! :-N
Profilova fotka
:-D a vypadá to že sme udali všechny mimíšky :-) nikdo nepůjde hadůůůům x-)
Profilova fotka
kaj: tak to je supéééér! x-)
Profilova fotka
jj budou ve všech koutech republiky :-D a jeden zůstane unás, prošlo to, jupííí :-) budem křečkoví guru :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
takže vám zůstanou dva?! maminka a mimi?
Profilova fotka
jj :-) zlatej a černej :-) malej a velkej...ale on ju brzo doroste...ale je to sameček tak musíme pro druhou klec :-)
Profilova fotka
jajaj, ještě že budete mít tak velký barák! :-D x-)
Profilova fotka
jj, kočička musí počkat... :-)
Profilova fotka
ješiš, ještě kočičkááááá????!!! :-D :-N
Profilova fotka
nj, malej zvěřinec :-D
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky nevíte kde se dá netu najít něco podobného?
Profilova fotka
Kaji, tak to neivm... nejak me to nebere... ale tam v rohy ty fotky je nejaky napis, tak treba je to ta stranka, kde by se to dalo vyrabet...
Profilova fotka
no to vidím ale je to nečitelný.... není to pro mě, je to pro kámošku...
Profilova fotka
http://www.squidoo.com/Loonapix
Profilova fotka
dííííky
Profilova fotka
jsem zpátky z papůů :-)
Profilova fotka
já jsem zpátky z prochajdy, ještě jsem stihla s Maxem umýt i dlažbu v koupelně - ještě to vidím tak na 2x a bude to ouky douky! :-D JCBčko se činí, už se těším, až to bude hotové - snad to dneska stihne! :-. :-N
Profilova fotka
teeda vy ste pilňousové :-)
Profilova fotka
kaj: no jinak se s ním nedá...musím to po troškách dělat...jak začne jarda dodělávat pokoje, tak se musím vrhnout i na okna...a že je jich požehnaně...každý den aspoň jedno okno, abych to tak za 14 dní měla! :-N on dýl jak půl hoďky v kočáře nečinně nevydrží! :-| ;-) ještě tam dneska na chvíli chci zajít, snad ještě vydrží, ať můžu aspoň tu dlážku ještě jednou vydrhnout! ;-) tu koupelnu bych měla ráda někdy příští týden ráda za sebou.... zítra a o víku se tam pravděpodobně nedostanu, takže až zas od pondělka! ;-)
Profilova fotka
holky mám dotaz, za kámošku... koupila si taky manducu a má doetz, zda v něm jde nosit mimčo i čelem ven, aby mělo rozhled?
Profilova fotka
Ded a nemůžou na chvíli pohlídat tcháni nebo segra??
Profilova fotka
kaj: s manducou neporadím, já měla klokanku a tam to šlo! ;-) no tch. hlídala teď v týdnu, příští týden zas pohlídá - jinak ráno s ním sice chodí na prochajdu, ale to já zas vařím, takže je to naprd. Ale dycky 1x do týdne jsme se domluvili, že navaříme víc, abych pak jeden den nemusela vařit a naběhnu tak na 2 hod na barák! ;-) no a sestra - to je no comment, vždy slíbí a pak jí do toho něco vleze...takže radši jí už ani neříkám Ale mamča se mi nabídla, takže ji využiju, malého strčím jednu sobotu dopo tchýni a naběhneme na velký úklid! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?