Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Veru, my měli po ránu 12,5 st., ale tím že sprchlo bylo teploučko ;) v žabulích se to dalo přeběhnout :-)
ivi: v žabulích ???? teda ty jsi otužilec :-D
já chtěla dneska vyrazit do obchodního centra, koupit si něco pěkného na sebe ... ale nevím-li už s Terezkou vyrazit ven ... ještě pořád má rýmu ... :-S |-|
Veru, jj v žabulích - ale jeli jsme ráno autem, tak sem si zapnula teplíčko na prstíky. Ale nohavice mám dlouhé mizím séf
Profilova fotka
v žábkách???? pak nemáš být nemocná!!!!!
Profilova fotka
Ivi, v zabkach??? ja mam mikinu a ty mas zabky??? jestli budes kňučet, že máš rýmičku a kašlík, tak tě tady nikdo nepolituje!!! ;-)
ivi: i tak to bych umrzla ... já mám i doma ponožky a papučky :-D satyyy: ty jsi na ni ale tvrdá :-D ... ale máš pravdu x-) ...
Profilova fotka
Satyyy to už knučela včera na FB ]-( správně - prd politovat, vynadat!!!
Jj v žabulích :-D ale jela sem ráno autem, tak sem si přitopila na nožky, takže zima nebyla - fakt ne. Navíc jak sprchlo, tak vzduch nebyl vůbec na 12st, ale řekla bych že bylo tepleji. Jinak mám dlouhé nohavice a bundičku ;)) Kristi, já včera tu rýmu zahnala prací a 2panáčky slivovice a pak večer vařící vanou x-) 8-) pak sem zachumlaná do huňaté froté osušky přeběhla do pokoje a navlíkla si oblíbené včelíčkové pyjamo ;-)) a hned sem šupla do ovečky, takže mi zima nebyla.
http://www.beremese.cz/album/album.ph... tohle nechápu, tahle už mladá paní si každý týden maže a vkládá tu stejnou fotku aby byla na titulu. Asi ji smolí, že nemá toliko gratulací :-N mmch, ty nehty mě příjdou vrchol nevkusu ... takový drápy :-p
:-x :-x :-x :-x :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
ivi: no mě se to taky nelíbí ... ale spíš by mě zajímalo jak s tím může něco dělat??? dyť to snad ani nejde ... já jak je mám je trochu delší než 3mm přes prst, tak už mji to klomplikuje život .... nechápu ...
Článek se načítá
Profilova fotka
čau babušky :))) ivi se nevymluvíš :-D :-D dneska je mám nějakou čupr náladu.. doufám, že mi to nic nezkazí :-D
yw: tak to jsem ráda, že nejsem sama :-) ... dnešek je o poznání veselejší než včerejšek už díky tomu sluníčku venku :-) ... tak se musíš vyhýbat rizikovým osobám a situacím :-D ...
Profilova fotka
Veru sluníčko asi dělá divy vid :))) Tož to abych radči ani nevylejzala z domu co :-N :-N hm hm.. ale musím na nákup..
Profilova fotka
jak zaměstnat dítko abych měla chvilku pro sebe... dát před něj krabici se šminkama :-D :-D
Veru, tak mě dlouhé nehtíky nevadí, ale s takovýma bych psala samé bludy, páč bych místo jedné klávesy pomačkala všechny okolo :-D) ;-) Holky, u vás bylo včera ošklivě? U nás stále krásně!!! Máte se přestěhovat všechny sem :-)) Já mám taky čupr náladu ... dostali jsme další naceněnou kuchyni a upřímně - byla sem v šoku - ale příjemným způsobem x-) Jinak Ywi, malá se krásně tulíkuje
Profilova fotka
Ahoj Ywi :-) tady je taky sluníčko ale kosaaaaaaaaaaa :-(
Profilova fotka
ivi jojo je to můj mazlík :)) my už máme rozhodnuto kde si necháme udělat kuchyn.. Budem to mít od dobrého kámoše fandy, který začíná soukromničit (ikdyž truhláře už dělá dlouho) a tak to nebude drahé a hlavně si můžem navymýšlet.. takže čupr :))) unás včera nebylo ani hnusně ani hezky.. tak akorát.. ale bez sluníčka..
Kaji, u nás je fakt nádherně. Sluníčko svítí o 106, všude azuro ani mráček x-) Ywi, nj a když je dlouhou dobu podezřelý klid tak jít zkontrolovat :-D ;-) U nás bylo včera krásně, já nevím co dělá zbytek republiky - ale jste móc hodné, že mi to sluníčko necháváte a hezky posíláte x-) jen tak dál :-D Ywi, no my poptali zatím 3 firmy. U jednoho - což je výborný truhlář, ale má firmu a živí hodně lidí se dostala cena na 140 bez spotřebičů, pak Oresi 80 bez a tady ten 65-70 bez - jede jen sám na sebe. Ale ještě mám v merku 3 tak uvidíme. ROzhodně chceme vidět práci většiny, páč cena může být krásná, ale ten výsledek pak může stát taky za to, že?! ]-(
Profilova fotka
Ivi no mojí kamarádce se stalo že si nechali udělat kuchyň a supr, tak k němu šli i ohledně koupelny a to dopadl okatastroficky.. asi po 5. reklamaci mu nábytek vrátili :-(
Profilova fotka
Praha taky hlasi azuro, lilo jen v noci a o tom ja ani nevim... rano sice bylo cca 14st, ale to je proste zima!!! musim mit ponozky, v zabulich bych to nedala
Profilova fotka
já už mám žabky v krabici... na mě je už kláda...
Profilova fotka
Kaj, taky už mám uklizeno, vyběhnu v jednech obyc jen obcas na zahradu... ale jinak ne e a kuchyne... neivm no, Oresi ma segra, ale me se to moc nelibi, jde o to, ze maji nejaky velikosti skrinek a pres to nejede vlak... :-|
kaj: ty moje jsou už taky uklizené v krabici :-D tááák :-) jsem Terezce upravila čepičku :-) a můžeme v ní konečně vyrazit x-) ...
Profilova fotka
na oresi jsem slyšela hodně negativ :-| Nechali jsme si unich akorát udělat návrh :)
Profilova fotka
tjo já ještě ani nemám tucha kde si jí nechám udělat... :-N máme jeden návrh, už ani nevím od koho... jen vím kde sídlí tak snad tam ještrě budou :-D
Profilova fotka
ja jsem si nakonec nakreslila navrh sama.... x-)
Nj to je to, že nemáš jistotu že ti někdo něco nezkoní. Ale uvidíme, uvidíme. DO O taky 2x jít nechci. Už jen proto jak psala Kristi, prostě maj daný rozměry a nepohnou s tím. Je to vyloženě sériovka co oni dělaj. Ten truhlář je taková jistota. Nejlépe si najít někoho, kdo dělá sám na sebe a komu záleží na tom aby si nepo.ral jméno ;) páč negativa se nesou hódně rychle!
Kristi, v nějakém programu či na papír rukou? TOž já byh si ho taky i nakreslila, ale rukou určo neee

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?