Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
zdaaar, sem zpět z papůůůůů :-)
Profilova fotka
posílám do mejlu Sydney
Marky, no hlavně aby to zabralo. Zeptám se trochu hloupě - ale fakt to nevím - co je to coursing??? Já se chystám také s tou zvěří ven, ale jeden se dá zkrotit, se dvouma už to půjde z tuha :-p ale co --- bojovat se musí. A ani se ti nedivím, že jsi to 20x obulela, já bych řvala v kuse. Kaji posílej - čekám ;)
Profilova fotka
nejlepší přirovnání k chrtím závodům, to určitě víš. Prostě na nějaké velké louce běhají psi na návnadu. U nás běhají na louce kde dřív bývaly koňské závody, běhají za střapcem pásek nebo provázků. No hlavně se u toho hezky vyblbnou a děsně je to baví.
Profilova fotka
http://www.coursingbrno.cz/index.php?...
Profilova fotka
dobré ráno! tak já si včera dala pořádně do tlapek - šla jsem do města (cca 3,5 km), tam jsem si dala spicha s mamčou a šly jsme k ní domů - cca 2,5 km, pak jsem ještě prochajdila po sídlišti, bo Max spal, pak jsem šla k ní a pak zpět domů - další cca 3 km...už mě pak bolely i nošičkyyy! :-N :-D jinak dítě dnes vzhůru od 5 hodin, takže srandááá, má štěstí, že byl vzhůru jen 3x, takže jsem docela vyspaná! x-)
Bré ránko ;-) Marky, tož to musí být zajímavé - škoda že něco takového není u nás. Hned bych tam s Bobešem zašla :-) ale on je teď nějakou dobu podezřele hodný, tak čekám co provede :-| Peti, fíha no já se nedivím že jsi štíhlá jako proutek - ale až moc mi příjde. Máš hrozně slabůčké nožičky!!! Takže ty sis dala cca takovou menší 10km tůru ju? :-o se ti nedivím, že bolely tlapky. No a ono s kočárkem je to ještě 2x taková zabíračka. Fíha, že by si ho tou prochajdou utahala???
Profilova fotka
bré rááááááánkoooo :-)
Profilova fotka
ivis: moc bych neřekla, nějaký ten špíček by se ještě našel, ale já jsem teď s postavou spokojená! ;-) kaj: nazdááár! ufff, tak jsem vysmejčila ten náš kamrlík - bože to je bordela, kde se to furt bere? v sobotu k nám přijede rodina - jsou tu hody, tak ať to tu trochu vypadá! jo a JCBčko je konečně na pozemku a dává to tam dokupy jupíí! x-)
Kaji, achojky ;) Peti, sím tě ne.er!!! Tak to já se též divím, kde se ten borčus bere, ale máme teď v pokoji všechno - letáky, katalogy, nabídky apod. vše kolem stavby. Na mě tam dnes čekaj 2pračky na vyžehlení a 1 drobného na poskládání ;)) Jůůů takže terénovky ju?
Profilova fotka
ivis: přesně, my tady máme taky toliko věcí kolem baráku, teď hračky, oblečení taky není kde pořádně dávat...no hrůůůza jj, terénovky, hned se tam odpo půjdu mrknout a když nezapomenu, vezmu foťák! ;-)
Profilova fotka
bré ránko holky :)
Článek se načítá
Profilova fotka
bré bré Ywi :-)
Profilova fotka
o bordelu mi ani nemluvte.. už se ci stěhovááááááát :-N :-N
Profilova fotka
yw: je to děsně, když to člověk nemá kam dát, že,! ]-( :-D já se jako úplně děsím stěhování, přijde mi, že tu toho máme v jednom pokoji strááášně moc! :-N
Profilova fotka
holky to mé dítko je čímdáltím roztomilejší.. začla si ted (v průběhu týdne) krásně hrát s kočárkem a vozí v něm všechny své plyšákmy a panenky (dříve v něm vozila vše co našla) a s plyšákama se krásně mazlí... ted si zase vlezla do takové truhly.. no je k sežrání.. bože ted se dělí se sušenkou se sendikem.. aspon že se umí podělit :-N a ted se válí po polštáři co je na zemi a dělá jako hají :))) a pořád strašně diskutuje... sice čínsky ale oto to je roztomilejší :))) Miluju jíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Profilova fotka
ded tak tak.. úložné prostory praskají ve švech a pokoj je čímdál tím menší ]-( no my máme ještě kupu věcí ve sklepě :-p :-p
Profilova fotka
yw: tjoooo x-) to musí být nádhera!!! x-) no my máme ještě nějaké věci u mamky ve sklepě a v pokoji tady v podkroví.... :-p (jenže tam se nedá bydlet - v létě je tam nedýchatelno a v zimě kosáááááá)
Profilova fotka
poslala jsem vám foto v mailu.. ale je to na rychlo tak to není čupr fotka
Profilova fotka
yw: ježiš, ta je sladkáááá! x-) x-) x-) a copak má na čelíčku? spadla?!
Profilova fotka
Peti to stěhování bude asi zajímavé co... :))
Profilova fotka
yw: ani mi nemluv...ale co, přestěhujeme do důležité - postel, postýlku, počítač!!!! :-D, židle, stůl, skřín a je to! a zbytek po chvilkách! ;-)
Profilova fotka
Joooo spadla a ne jednou.. na čele má ted několik modřin a ty škrábance jsou od toho, jak na baráčku upadla na lepence (dělají se podlahy) a lepenka je jaková opískovaná, tak stačilo málo a má to sedřené :-(
Profilova fotka
Peti tak to taky vidím.. však to už je na tom to nejpříjemnější.. Ale víte čeho se hodně obávám.. Ještě jsme sami nikdy nebydlili, takže to vidím tak, že budem ve velkém prázdném baráku a budem neustále říkat.. todle nemáme.. todle tu není a budem psát sáhodlouhé seznamy různých prkotin a budou se mi protáčet panenky.. a taky nemáme žádné talíře, hrnce.. apod.. Fíííha to ještě bude
Profilova fotka
jééé to je krásný tulidýlko :-) x-)
Profilova fotka
Sice nějakou výbavu mám.. Ale ještě je spousta věcí, co se musí pořídit.. uf
Profilova fotka
jj nezdá se to ale těch blbostí co se všude válí a jsou třeba... taky se toho děsím...
Profilova fotka
............ najednou bylo ticho a Sárinka nikde... nebezpečná kombinace.. tak se jdu podívat kde je a co dělá a hádejte.. Sendik vedle ošukává svýho plyšáka a ona mu na záda dává postýlku pro panenky a zlobí ho.. On je ale nadrženej a tak mu to nevadí a šuká dál osto šest.. Bože
Profilova fotka
yw: jéjda, chuďátko malé...no, ale tomuto se člověk nevyhne s takovým prďůškem...taky se děsím toho, kdy to začne u nás - takovéto pády! :-. jinak my naštěstí bydleli sami cca 2,5 roku, takže talíře, skleničky, hrnce a takové tyto pytlíkoviny naštěstí máme, ale to víš, že bych chtěla už něco lepšího! :-D a je fakt, že moc věcí taky ještě nemáme, takže klíííd. Napři stůl a židle máme starší, hezké sice, ale taky žádná velká moderna! ;-) A chtěla bych nějaké hezké nové povlečení...ale teď je mi líto dát třeba jen 500 kč navíc,...musím počkat, jestli nějaké prašule zbydou! :-N ježiši - šuká osto šest!!! teď jsem se od srdce zasmála! :-D x-)
Profilova fotka
jojo budou to ještě pěkné výdaje :-p :-p jojo sednik má svého plyšového psa a dělá si dobře když nu nedopřejem toho živého :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?