Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
bych se nedivila kdyby chtěli víc...
Profilova fotka
no to se muze stat... potrebuji prachy pro sebe a pro ty, co se jim nechce do prace... tak nekdo jim ty prachy dat musi 8-(
Profilova fotka
nějaké veselejší téma... :-) šup
Profilova fotka
veselejší téma??? za půl hodiny jdu domů :-D
Profilova fotka
tjo nepruuuď, já ještě dvě hoďky..... :-D
Profilova fotka
no, ja se obávám, že nevydržim ani tu půl hodinu :P mě to tak nebaví... a to je teprve středa... kdyby byl aspoň pátek
Profilova fotka
mě dneska atky nic nebaví, furt někdo volá, dožaduje se dovnitř...kuaaaaaa, nechtěj všichni odjet pryč? nebo odjedu já :-D
Profilova fotka
já si půjdu odpoledne zlepšit náladu do obchoďáku, ale nálada se zvedne jen když si něco pořídím, v což teda moc nedoufám, se mi poslední dobou nikde nic nelíbí :(
Profilova fotka
já viděla včera nááádherný kabátek, takový 3/4.. ale bylo to v PAřížský tak sem na cenu radši ani nekoukala kua ten net zas zlobí, mě to nechce nechat psááááááát :-(
Profilova fotka
já si včera taky vyhlídla kabát... a vestičku ... a asi utratim celou vyjplatu :-D
Profilova fotka
:-D no já bych taky utrácela ale nevím jak bych doma prosadila 3. kabát :-D mám jeden krátkej, jeden dlouhej až na zem... a 3/4 jsem v loni vyhodila.... :-D 8-)
Profilova fotka
áááhojky, tak jsme po pěti čtyřech hodinách zpět doma...dala jsem si jakýsi supr trupr ledový čaj (půl litru) s pomerančema...a zákusek! x-) pak jsem nakoupila v tescu maxovi nějaké overálky a pondule a jsme doma! a konečně jsem se naobědvala! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no čaaaau :-)
Profilova fotka
má tam být po čtyřech hodinách (jsem to "pěti" zapomněla vymazat :-N ) dítě si už tak 20 min. hraje samo na zemi...to by mohlo být častěji! :-D
Profilova fotka
čauuu, ty ještě oxiduješ v práci?! :-)
Profilova fotka
no už konečně mažu, dneska sem se nemohla dočkat :-D tak paaaaaaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
páááá :-)
Profilova fotka
dobré ráno - vstávat a cvičit - a žádné takové, že máte ještě čas....nenene, hezky tady budete s Dedulí...a honem, ať to šupe... :-D :-D :-D :-N
Profilova fotka
jsem tuuuu... u nas je dneska zavreno... Kristi u more a Elis jela kouknot na byt... tak jsem prisla na navštěvu .)
Profilova fotka
satyyy: jé, to se někdo má - v září moooře! x-) a kdy se Elisovci stěhují? 8-)
Profilova fotka
nojo, taky bych si moře nechala líbit x-) stěhování Elis ještě nevím ... dneska se možná něco doví ... ale tak +/- konec záží začátek října
Profilova fotka
a co vy? už máš koberec do ložnice?
Profilova fotka
satyyy: ještě ne, ale můj říkal, že příští víkend končí fušku, takže by mohl mít už pak volno, dostane prašule a pak se snad začne něco dít! ;-)
Profilova fotka
tak parada... ja byla vcera vybirat svetla :D tak kdyz to vyjde, tak budeme mit jidelna: http://www.modrastrecha.cz/album/view... koupelna: http://www.modrastrecha.cz/album/view... dlouhy do velky koupelny a kratky do maly koupelny :))
Profilova fotka
satyyy: pěkný, pěkný... to světla mě zatím nechávají v klidu :-D - máme nějaké bodovky ještě z bytu (nerezové) - takže pro začátek použijeme tyto a pak se časem něco dokoupí. My totiž ty bodovky koupili, nainstalovali a za měsíc jsme byt prodávali! :-D Do té doby jsme byli jen o žárovkách! :-N
Profilova fotka
jojo, my taky dlouho ziji jen se žárovkama :)) ale mamina zavelela, že jsou slevy a tyhle světla už potom nebudou prodávat, tak jsem vyrazila... snad ještě budou
Profilova fotka
satyyy: jasný, dokud jsou peníze - kupuj! :-D ;-) jako to moje dítě totálně odmítá umělé mléko... ]-( - já snad budu kojit do konce života :-p
Profilova fotka
nojo, budou svetla, ale uz nezbyde na vanu a záchod :-D kojit do konce života... no, když vás to baví :-D tak mu to umělý něčím ochuť, co třeba kakao, to by mu nechutnalo??? :-N
Profilova fotka
satyyy: myslím, že na kakao je ještě malý...no nevím, prostě jakmile bude mít rok, tak ho odstavuju úplně a ať si mléko klidně i nepije... :-p :-D dostane vodu a bude! :-N
Profilova fotka
no nic, jdu ven uspat ďáblíka, pak se ozvu, pa ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?