Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jeee já koprajdu tuuuze rááááád :-)
no děsně u toho prskal :-o asi se prvně seznámil s koprem :-D
Profilova fotka
ja při kontaktu s koprem taky prskám :-D
Profilova fotka
co vám udělal? :-D
Profilova fotka
smrdí, ale to ty asi nevíš ;-)
Profilova fotka
smrdí? nééééééééééé :-D
jo to Kája holt nikdy nepozná :-D :-p
Profilova fotka
jsem před chvílí měla kafe se šléhou, zmrzku a na to snickersku a je mi jaksi blbě.... :-p - nevíte čím by to tak mohlo být? :-. :-N :-D
Profilova fotka
tož třeba se to s těhu změní.... někomu se kazí zrak, někomu zuby... no a mě se třeba vrátí čich :-D Ded možná ta šléha... :-(
Profilova fotka
kaj: já bych asi řekla, že jsem rozežraná a měla bych přibrzdit, bo jak přestanu kojit, tak ze mě bude koule! :-D
Profilova fotka
z tebe a koule? tak o tebe strach nemám :-))))
Profilova fotka
tak staavři mají o zábavu postaráno... vykopou si základy a budou přeměřovat i kanalizaci stli není taky mimo ]-( ]-( ]-(
Článek se načítá
ty wole tak snad si to taky chytrý pan projektant uhradí !!!!!!!! popř stavební dozor - no nezávidím, místo toho aby to hezky šlapalo, takový starosti .... Kaji, pevné nervi!
Profilova fotka
dík.... holky mi tu radí reklamaci a náhradu škody, ale O. se k tomu nějak nemá, nechápu ho.... ]-(
Profilova fotka
kaj: a proooč - ježiši, nebuďte hloupí...přece na tom nebudete tratní!!! ]-(
Profilova fotka
mě to neříkej.... Blom dostane po papuli hned za projektantem.... jdu dom a zkusím najít smlouvu s architektem stli tam něco k tomu nenajdu a počkám s čím přijde Ondra
Kaji jak ti radí holky : bych to reklamovala a žádala náhradu. Páč jako on je projektant a v té smlouvě prostě musí být nějaký odstavec co tohle řeší! Bych ji donesla i do práce, aby na to někdo kuknul. Jako to fakt přestává být prdel. A O by to měl rázně vyřešit. A teď už jste manželé, takže musí vzít v potaz i tvůj názor na celou věc. Doprala mi pračku, jdu pověsit. Začala sem debordelizaci v katalozích - koupelny, dlažby apod. máme i staré roky a jen se nám to kupí a zabírá místo. První várka už je v popelnici 8-)
Tak Ivi, já budu muset prodat kravku a spol. páč do Rakous nt neberme :-(
Evi vy jedete do Rakous? =-) Tak pokud by to nevadilo, na f bych se ti průběžně mohla mrknout. Sice ti asi nebudu sázet a pod, ale česat ovoce a obstarat zvířátka bych mohla. Jak chceš ;-)
jj jedeme od 24-27.9 do Hallstattu i s Fildou :-) zjistím, jestli se nedá ta farma pozastavit a podle toho uvidím ;-)
Jak chceš - pokud se to dá pozastavit je to vyřešený, pokud ne - můžu dohlídnout ;-)
Profilova fotka
dobré ráno jak se máme paničky?! :-) dneska jdu odpo zase kafovat! :-p :-D
Profilova fotka
dobre ranko... teda pani, vy jste samy kafeeeeee =-)
Profilova fotka
brýýýýýýýýýýýýýýýtro....
Profilova fotka
tak s tím baráčkem to není zas tak horký... vše vyřeší koleno a posun o půl metru a pač něco je chyba projektanta a něco stavební firmy, jde to fifty fifty (asi 500,- kč) takže pro tentokrát má projekťák štígro (ale já si na něj pro zichr brousím zuby...) projekťák se sice sekl s kotama ale firma vodu vedla vnitřkem místo kolem baráku...takže dostali ťafku a každou změnu mimo plán mají hlásit předem...jinak že si to budou cálovat sami... pak ještě O. přijel se zděšením z jednání, že si shoz na prádlo představoval úplně jinak (chudák takový šoky si dycky udělá a já abych jej pak uklidňovala a z fleku vymýšlela řešení) :-D no takže jsem mu vysvětlila co a jak bude tak se uklidnil a pochválil jakou má mámu šikulu :-) a z druhého jednání že centrální vysavač super, že i zainvestuje do toho tiššího :-) takže tak...
Profilova fotka
dobré ránko.. tak dnes už Sárinka vypadá líp.. už si sama hraje a není teplota.. tak jsem ráda.. Taky jsem objevila dva nové zoubky, takže to bylo i k tomu.. kaj téééda asi to bude ještě sranda.. na to že máte jen základovou desku je těch šoků najak moc.. co vás ještě čeká????????
Profilova fotka
Ahoj Ywi, tak to jsem ráda že je prďolce líp :-) no doufám že už nic podobného nás nečeká... dneska mají přivézt cihly a zítra začnou s přízemím... doufám že jsou poičený, a budou si koty víc hlídat...radši....
Profilova fotka
mmch MArkétko, KArlovice vyhrály :-)
Dobré ránko ;-) Kaji, fíha tak to vám určo spadl šutr ze srdce. Ale divím se že firma nehlásí změny předem - určo by měly být změny zapsány do stavebního deníku a vše odsouhlaseno podpisem ;-) nj si šikulka!!! Alespoň si může řici, mám šikovnou ženskou a je jen moje!!!! x-)) Tak dnes bude založena základová cihla ... Ywi, takže to nebyla střevní chřipka, to se klubaly zoubky. A hned dva naráz!!!!! Fíha to je skok, prvně nic nic a najednou taková nadílka ;-) Peti, ty se ukafuješ ;))
Profilova fotka
jj zapíšeme... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?