Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi, my svatebku taky jeste nemeli... takze taky zatim bez deti
hele a je to ještě vůbec svatebka když je np. po 2nebo 3letech???
Profilova fotka
pokud chcete plodit, tak proc ne??? aspon teda podle toho, jak rikala Kaj, ze na svatebce se plodi... jinak ja bych rekla, ze svatebni cesta musi nasledovat po svatbe, jinak je to proste jen dovolena :-N
tak já na to plodění 2x nespěchám |-| zatím nemám potřebu připadat si jak vorvaň apod. Berušky ;-) já se už pro dnešek loučím, nevím zda se tady ještě objevím. Mám tu ještě pár věcí a taky musím ještě něco vyřídit. Chci končit dříve :-) všem přeji krásný víkendík a příští týden ať je ještě lepší než tento!!! Pac a pusu 8-)
Profilova fotka
Ivi, uzij si vikend.... snad i slunicka a at mas dobrou naladu... pa :-)
Profilova fotka
aha...tak to je divné...já neměla ani svatbu, ani svatebku a dítě stejně je... :-D :-D :-D ivis: však není kam spěchat! ;-) no já asik moc pít nebudu, ale něco málo snad dám! ;-)
pro milovníky Madonny ;-) http://www.youtube.com/watch?v=voBd60... fakt bomba, lituji že sem nejela!!!
Profilova fotka
dobré ráno... tak dítě mám s teplotou - večer 38 a v noci 38,5 ... ale jinak je docela v pohodě...tak nevím, zda lezou už nějaké ty zuby?! =-) ve 3 hod ráno začal houkat siréna, tak mi malého vzbudila a zase si se mnou hoďku povídal...ou jééé :-N
Ahoj Deduli, teda Max je takhle upovídáný, jo? Filipek se začal usmívat když na něj Peťa vyplazuje jazyk :-D :-D
Profilova fotka
evi: prča je s těma děckama, když už ten svět více vnímají, že! :-) to J. objevil Maxovi zas na krku jakou uzliku (bouličku) - tak doufám, že je to jen pozůstatek té předchozí...bo mě už hrábne, fakt! :-S
hola hola, pondělí volá ;-)
Profilova fotka
brééé ráno razím za chvíli s malým k doktorce-k teplotám z víku se dnes přidalo osypání celého tělíčka... =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko :) peti tak to bude šestá nemoc.. to bude oka.. Taky ji sáruš měla a po osypání teplotky zmizeli a byla fit ;-) jinak ti přeju vše NEEEEEEEEEEEEEEEEEEj k tvému dnešnímu svátekču!!!!!!!
Profilova fotka
Holky kdyby se Vám líbilo mé foto tak prosím o hlásek.. předem moc kujuuuuuuuuuuuu http://nikon-kalendar.cz/galerie/?id=...
hola hola, Peti vše nééééj k dnešnímu svátku x-) ywi hlas sem přidala, ale ono se mi to kouslo .... tak nevím, aby ti to skrz mě neumazali :-(
Profilova fotka
yw ... mi to nejde... hlasi mi to, ze na strance se vyskytla chyba :-(
Satyyy, zkus si to otevřít úplně v novém okně ... mě to taky zlobilo a hlas se mi odeslal až na počtvrté :-( asi hodně lidí bo co :-(( mmch, Yw má první hlas ode mne ;-)
Profilova fotka
holky děkuju.. je napvd že to zlobí :(
si myslím že se to uloží = uklidní. třebas hodně lidí může být na fotkách, nebo se registrovat a tím pádem to blbne ...
Profilova fotka
ono to funguje jen když se otevře hlavní stránka, dá se galerie a pak mé foto.. jinak to mají nějaké poeané :-p
jj tak sem to udělala, hlavní strana, galerie, pak dát 1781 a hlasovat .... no a hlas mi to přijalo ;-)
Profilova fotka
děěěkuji za přání! ;-) yw: ano - už to mám potvrzené i od mudry - je to 6. nemoc! ;-) ale maxoš už je ok, jen je celý osypaný! :-N
to za chvíli zmizne, malá to měla taky a do dvou dní to bylo pryč. holky, jakou podlahu budete mít v kuchyni ... dlažbu či plovoučku nebo nějaký jiný druh - lamino, apod?
Profilova fotka
ivis: my dlažbu! ;-)
no tak já fakt nevím, a troubu máš normoš v úrovni jakoby očí?
páč já když budu mít troubu v úrovni /jak to teĎ dělaj/ tak mi příjde zbytečný mít tam dlažbu, když to můžu odložit na linku ... sklokeramickou desku, prkýnko apodl
a vyfotnutné to nemáš???
Profilova fotka
ivis: nene, troubu mám výš! ;-) dlažba ještě není ani koupená :-D....a kuchyň bůhví kdy bude ... zatím budu mít jen nějakou provizorku...takže možná budu tak rok úúúplně bez trouby! já spíš chci dlažbu kvůli rozlití vody atd... a taky máme jeden velký prostor s obývákem, takže to nechci půlit půl tak a půl tak..takže bude všude dlažba! ;-)
tak to pak jo :-D no tak nebudeš péct :-) jako i v obýváku budeš mít dlažbu?
Profilova fotka
ivis: ano i v obýváku...já prvně chtěla plovoučku, ale ono by to ten prostor tam strašně "rozbíjelo" - kdyby kousek byla plovoučka a kousek dlažba a taky se bude z obýváku chodit na terasu - a už vidím, jak se budeme v hezkém počasí vyzouvat...takže pro nás jasná volba dlažba - bude se to lépe udržovat a není to tak náchylné na poškrábání! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?