Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Ahoj holky. Peťi přejeme vše nejl k svátku x-) My jsme měli včera nějaký mrzutý den, asi tím vedrem, přes den nechtěl moc spát a byl takový mrzutý a pořád chtěl tetu "kozu" asi měl chudák v tom vedru žízeň |-|
Profilova fotka
evi: děkuji ;-) jo v těch horkách je to na prd...já jsem ráda, že už maxík pije čajíky...bo to bylo furt jen prso ven :-D a teď poslední tři dny prso skoro nechce...myslím, že se fakt brzy odstaví sám! už ani u prsa neusíná... =-) :-N
ani ven přes den nechodíme, to by se chudák upekl :-S kurňa, já mám tak popraskané paty :-p :-p
Profilova fotka
evi: no já byla ráno, ale teď jsem malého uspala v garáži, bo by jsme tam zdechli oba! :-p já je mám zas strašně suché...a krémy mi nijak nepomáhají...mám hnusná chodidla...bléééé :-p :-D
já to mám teď poslední dva týdny, fůůj a to večer šmirgluju jako blázen ]-(
já jsem zvědavá jak bude ten víkend v září, aby se nám ty prcci neupekli =-)
Profilova fotka
evi: já myslím, že áááž takový hic už nebude, třeba bude pěkně, ale myslím, že do žádných abnormalit se nám to nezvedne... ;-) a při nejhorším, najdeme nějaký chládek a budeme relaxovat! x-) jen ať to vyjde a všechny se sejdem... už se moc těším! x-)
Profilova fotka
Ivi, my chceme vsude taky dlazbu... prave kvuli tomu, ze se v prizemi asi bude chodit v lete v botech, my to prijde nejodolnejsi
no my se taky už moc těšíme x-) x-)
hmmm tak u nás to asi bude ta plovoučka všude ... i když máme z obýváku východ na terasu, ale asi plovoučka no =-) já fakt nevím. v září bude určo hezky, lehneme si na deky do stínu a budeme klábosit a tááák ;-))
Profilova fotka
ach jo, dítě se po 1,5 hod probralo a už zas kňučí...ou jéééé |-| a taky mi vůbec nechce jíst... jako od rána zblajznul jednu porci mléka, jednu přesnídávku, 50 ml jogurtu a 20 ml obědu (zkusila jsem hotový příkrm)...chj chjo... :-S
Profilova fotka
se mi ozvala jakási slovenka na můj kočáááár - jé já ho necuuu prodááát! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ded a proc prodavate kocar??
Profilova fotka
satyyy: jen tak...abych měla jiný! :-D - to máš jak s kabelkou...taky tě po chvíli omrzí... :-N i když teď když mi paní napsala, zda je ještě na prodej, tak nefííím, zda ho chci dát prýýýč! :-D
já od rána jen kojím :-. nakojíme, usne a za hodinu je vzhůru a chce znova :-o
Profilova fotka
evi: nezávidím...ale naprosto tě chápu, páč to znám! :-p
jestli je to tím vedrem nebo teď prostě potřebuje víc, já nevím. V noci teda spí krásně, akorát přes den je takový otrávený a nenažraný :-(
Profilova fotka
no já si užívala tydle horka loni s malou... ale dalo se to.. ted už je to se sarinkou úplně jiné.. když nejsem v práci (jako ted ]-( ) tak si užíváme bazének na zahradě :)))) já si myslím že v tom září už nebudou takové parna.. ale prý má být hezky až do 10.9. tak snad nám nebude pršet :))) ded ten pocit že počebuju nový kočár znám... :-D :-D jinak holky nebojte uknourané období přejde a bude to čupr.. Sárinka je ted nejúžasnější co kdy byla :))) Peti maxouš určo moc nechce jíst páč je horko.. zlepší se to uvidíš.. moje sáruš je malý nenažranec.. hi.. to má po tatínkovi :)))
čau Ywi :-) tak už Filda usnul, uvidíme na jak dlouho. Peťi náš Max je v tom vedru taky jako vyměněný, nežere a to je co říct :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Evi koukám že Max jako Max :-D :-D :-D
máme už adresu toho pensionku kam jedeme? Nebo to ví jen Mmaky?
Profilova fotka
Yw, a jeste uzasnejsi jsou ty deti ted...od tech 2 a vic, Mia je suprova,ukecana, sikovna, drzkata, no proste je to sranda.....
Profilova fotka
Evi je to na těch stránkách... Je to tuším v Letovicích kristi takže se mám na co těšit.. juuuuuuuuuuuuu už teb bych ji samou láskou umačkala.. nejkrásnější je když se tulí a chce mazlit a dá si hlavičku na mou hrud :)
Profilova fotka
mas mazlika, to se mas....nase mazel neni, ale zato je to lumpice, a strasne do vseho hrrrrr. Ale nekdy ma slabou chvilku a tuli se, treba kdyz jdmee spolu spat....
Profilova fotka
no jsou to miláčci :)))))
Profilova fotka
evi: ten odkaz je o pár stránek dál a jsou to určo letovice, ale víc si nepamatuju! ;-) yw. už se těším, až to mládě bude mít aspoň ten rok a více...nejlíp jak říká Kristi - před 2 a více! :-D
Profilova fotka
yw: do jakého sporťáku bys šla, kdybys na to měla cca 6500 kč?! :-N - klidně i jetý...nový nepočebuju - mně se teda líbí chicco s3 http://www.mojedetatko.cz/product/det... (ale né tato barva :-D)....ale furt nevím...máš nějaký jiný tip? 8-)
Profilova fotka
ded však ono to uteče jak voda.. už ted to vidím a mrzí mě to ;-( zachvíli to na mě bude drzé a budu kráva že jí nepustím na disco :-p :-p
oká tak se mrknu, díky :-) já jdu ve sgředu na oslavu narozenin mýho kolegy, taťka bude hlídat, taj doufám, že nepoženu za 10 minut domů :-D
Profilova fotka
Peti ten je moc pěkný.. Já kdybych mluvila za sebe, tak bych opět šla do Casualplay, pořídila jsem ho za 6000 (jetý) a nemůžu si ho vynachválit.. Sice je to docela změna řízení oproti Implastu, páč to přední kolo se točí o 360° a tak ta manipulace je horší (např na obrubák) ale jinak je úúúúúúúúúúúžo... Jinčí bohužel nevím.. nemám zkušenost :((((

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?