Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivis: čéče, teď zas cosi vyvedla...ale já už nevím co to bylo...ale já se s ní směju pořád...ona je prostě "číslo" :-N
škodáááááá :-( tak vzpomínej, ať nás při čtvrtku lehce povzbudíš ;-) kristi jj je to sada 12 : barvy : bílo/smetanová, smetanová, sv. růžová, fialková, žlutá, azurko, korálová, hnědá, 2odstíny hnědé, šedá a černá - fakt vypadaj dobře ;-) kdyby tam nebyly, tak to nekoupím :-D
Profilova fotka
dobré ránoooo tak jak mám normálně už strach z toho spaní s yw na srazu, abych jí nebudila Sáruš!!! =-) to moje dítě si dnes ve 3 hod usmyslelo, že si chce vykládat a skoro hodinu odmítal spát! :-N ....pak teda vytuhnul asi do pěti, pak kojo a pak ještě spánek aaaaaž skoro do 7 hod x-) - tak dlouho jsem nespala ani nepamatuju! :-D
hola hola, pátek volá ;-) konečně poslední den pracovního týdne :-) ale já mám stejně náladu pod psa – nevím proč, takovou drsně depkoizní. Tak sem raději nepolezu, bych vám to tady nekazila :-( chjo mě všechno štve a nevím proč!!!! Peti, nj tak prostě si chtěl povídat .... čebas si bude Sárinka povídat s ním ;-)
Profilova fotka
ivis - zahoď chmury - dyť je přece "ten" pátek! x-) no nevím nevím, zda by sáruš byla nadšená! :-D
Profilova fotka
Ded, ono to nejak pujde.... nejedem tam na tyden, ta noc se da vydrzet (kdyztak budu spat s Maxem ja :-D ) a kdyby, tak se s nim muzes jit v noci projit ;-) :-D
Profilova fotka
stejne budeme kalit az do rana, takze nam nebude vadit, ze Max v noci nespi x-)
Peti, nemám proč - víkend bude jakko každý jiný prázdninový. Sobota práce, v neděli R závody takže se opět dostanu na hezkej výlet :-p :-p :-p jako vždy do prdele pojedu ... už mě to sere. Žádná kámoška co by podnikla výlet na víkend či jen neděli někam pryč. Všechny děcka, bo daleko .... :-(( Ale už se těším na 5. a 6. 9. .... x-)
Profilova fotka
ahoj holky.. Peti no snad to nějak zvládnem, ale budíček ve tři.. to teda nevím nevim.. My spíme vkuse až do půl 7.. Někdy se třebas probudí, ale stačí dát dudlana a spíme dál.. kdyžtak vás vystěhujem na chodbu :DDDDDD ivi nedepkozuj.. koukej naladit úsměv.. ale vím jaké to je.. taky to na mě tento týden padlo.. chce to přehodit na jinou kolej ;-)
ahoj ywi ... si záchrana!!! no nějako to na mě všechno padlo, a ty vrtule tomu moc nepřidaly :-( :-p ale nasnídala jsem se, začalo svítit sluníčko, domlouvám si se s kočnou z Ovy, že dojedu za ní, pak s dalšíma holkama za týden slezina též na víkend - tak snad se trochu oklepu.
Profilova fotka
to víš že jo.. chce to jen úsměv na tváři ;-)
jj s plným bříškem a sluníčkem nad hlavou je hned líp ;-) a co vy holky? co provádíte?
Článek se načítá
Profilova fotka
hi tak to máš recht ;-) no unás se spí a já se načančala a pak razíme na nákup :) Takže klasika.. Ale ještě bych měla pracovat, ale to se mi téééééda vůbec nechce.. :-p :-p
když se načančáš .... jééé si hned vzpomenu na pohádku :-) ;-) máš velký nakupování? už ti malá pomáhá třídit co kooupit a co ne??? já taky musím ... válčím tady s pokladnou :-S ale dobrý
Profilova fotka
půjdu hlavně pro masino na víkend a nějaké ty jiné dobrůtky.. jéééé tak to jsme na tom stejně.. taky tu mám pokladnu bléééééé.... Jinak ve firmě budu asi končit.. 8-(
Já budu o víku kuchtit guláš na týden ... tedy asi pondělek a úterý. A další dny zase navařit něco do foroty. Copak???? Mají náhradu, bo firma končí? Hmm škoda, každá kačka dobrá.
Profilova fotka
yw: no normálně se třeba budí kolem 1-2 hod, a pak spí...ale fakt jen tak do pěti hod. - takže možná vezmu nabídku satyyy a budu na pokoji možná s ní...ať nebudím malou...to bych fakt nerada! copak se děje ve firmě, že končíš?
a kde budu spát já???? místo tebe???? páč kristi je se mnou .... se uvidí na místě co a jak
Profilova fotka
Ivi, my budeme spolu na baru az do rana, spat nebudeme ;-)
Profilova fotka
ivis: no ty bys byla třeba s yw a sáruš! ;-) nebo já nevím...já se jen po té dnešní noci bojím, aby jsme sárinku nebudili...ono je u nás každá noc jiná...uvidíme kdyžtak až na místě - teď s tím nebudeme šibovat! ;-)
Profilova fotka
ja bych dala vsechny deti samotny do jedno pokojicku a at si tam poradi :-D
:-. nj já zapomněla že budeme s Kristýnkou na bááááru do rána, hele a je to vůbec non stop :-. víš jako aby nás nechtěli vystrnadit !!!! Peti, teď to neřeš, popř my na něj s Kristi lehce dýchneme a on bude spát jak špalek ;-)) hmmm když je tu řeč o nápojích a různých pochutinách .... bych si dala mojito, šampáňo ..... x-) x-) x-) x-)
jako jenom děti ju? =-) hi hi hi to by byl masakr ... jakej je vlastně stav?? Sárinka Max Terezka Filípek Bětka ]-( nevynechala sem někoho???? :-N zatím je převaha 3:2 ženský vedou :-D ;-)
Profilova fotka
Ivi, nojo, co kdyz to neni non stop.... snad bude pekne a budeme moc pit venku :D .... mojito bych si dala taky, ale sampano ne e... to ma bublinky a po tom mne boli hlavicka
Profilova fotka
Ivi, no zatim je to z deti vsechno... jestli do te doby neco nepribude ... kdo vi, co si Bromici privezou z dovoleny :-D
hele teta koupila holkám "vyprošťovák" normoš tablektu si vezmeš než deš pít a pak ráno a prej žádní permoni!!! ;-) pít bude venku šéééf
Profilova fotka
jasný, neřeším... třeba to bude ouky...je fakt že normálně se takhle v noci nebudí ;-) a když bude vstávat už v těch 5 hod, tak odlezeme z pokoje, ať sáruš nebudíme a přijdeme, až vstanou! ;-)
Profilova fotka
Ivi, ty prasky znam, ale nezkousela jsem..... spis je problem, ze si na ne clovek vzpomene a az rano, dkyz uz ho boli hlava :-N
už je fuč :-x ;-) tak to je prý dovča, plodí se až na svatebce a jelikož tu jsme neměli tak budeme bezdění! ;-)) Peti, tak to pak budeš pít s náma ne??? Maxe vypustíme venku a ten si bude hrát a my budeme sosat!!! Neboooj sociálku na tebe nepošleme ;-) :-x :-D :-D :-D
Tak my dvě si je dáme předem, Klárka možná bude pařit s náma ... takže my 3 + můžou i ostatní nekojící mamče ... já si dám klíďo i upomínku do telefonu ;-) :-D)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?