Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ahoj Peti.. no už nééé.. |-| |-| |-|
Profilova fotka
ahoj Peti... vy mate ale zlaticka, ze vas ani nenechaji vyspat :-D
Profilova fotka
Saty už je to unás lepčí.. byly časy kdy jsme vztávaly kolem 6 hodky a i dřív, ale ted už spíme do 7 a i dýl a hlavně celou noc spíme tak je to fajn.. :-)
Profilova fotka
my dnes vstávali 4:40 :-D , ale zas spal Max celou noc od 20 hod, takže já jsem spokojená! x-) yw: nic si z toho nedělej, já bych byla ráda, kdyby se max odstavil sám, chci ho do roka úplně odstavit a trochu se bojím, že to jen tak nepůjde, je děsný závislák! :-p
Profilova fotka
ded sárinka taky byla, do půl roku jsem kojila co hodku a půl a jak začly příkrmy tak to pomalu ustávalo.. ale každé mimčo je jiné, tak uvidíš..
ahojky holky :-) tak to můj prcek se prubidl ráno v 5 u kojení vytuhla, pak v sedm a teď už zase spinká :-D ... prostě zlatíčko :-D ded: taky jsem se na to Ywonky chtěla zeptat ... no my zatím jedeme co 2 hodinky naprosto přesně jak budík :-D jooo musím se pochlubit :-) v sobotu jsem byla se švagrovkou v nakupním centru a koupila jsem si šatičky na svatbu x-) ... jedeme v srpnu do Tater na mini dovču a zrovna do toho termínu padla i svatba syna mé kmotry ...
kdepak jste ??? ...
Profilova fotka
já jsem tuuu, byli jsme nakoupit ;-) no Maxouš si zatím hooodně říká furt o mléko, někdy i co hodku - jen si cucne a už nechce... :-p už mě to někdy neba co se příkrmů týče, tak jen sladké, zeleninu a maso mi odmítá! 8-( a já si včera koupila dvoje 3/4 kalhotýýýk, konečněěě nebudu muset nosit ohrné dlouhé rifle... :-D
no já se asi půjdu zkulturnit, než se dítko vzbudí a pak asik po obídku vyrazíme ven x-) ... sice je tam pěkná kosa, ale lepší než vedro ... :-D ded: malá si taky sem tam jen cucne a je klid ... Radkovi jsem dala zákaz mluvení, když kojíme ... jakmile od promluví, tak je po krmení ...
Profilova fotka
veru: u nás to samé...nedejbože, když začne v TV reklama, to se za ní hned točí... :-D
Ahoj holky, to je zase dneska den - raději sem ani nepolezu ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Ivi, ahoj.... copa???
Článek se načítá
IP
copak se děje Ivi ???
Veru, to jsou pracovní věci ....
Profilova fotka
Ivi kliiiid, nenech se rozhazet... za zkazeny tyden hned v pondeli to nestoji ;-)
nj nestojí - jdu pokračovat - mám tady toho ještě spousty ... Kristi, kují za podporu ;-) Kdepak máme dnes Klárku??? A Verča nemá fotos =-)
Profilova fotka
ivi kdopak tě zlobí??? my jsme přišly z venku.. malá chrupe.. Tady unás je hezky.. docela i teplo :)
Profilova fotka
Kaj psala, ze dneska nebude... ze se vrati az dnes z te rozlucky... takze az zitra ;-)
Aha já na to ouplně zapomněla .... hmm snad jim vyšlo trochu počasí a rozlučka se vyvedla 8-) Ahoj Ywi, mmt IP u nás pod mrakem, kolem 18 °C tak to celkem ujde
na fb foto z víku
Profilova fotka
sem domaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
Ahoj Káji tak jak proběhla oslava? A jsi celá po tak náročném víkendu?
Profilova fotka
dobré ráno ženy!!! nooo Káji - tooož mluv!!! :-D jako to mé dítě je neskutečné...on usnul včera v 17:15, pak si dal jedno kojo kolem 21:30 hod, pak kolem 1 hod a vstávačka až v 5:30 x-) .... :-N
Bré ránko ;-) Kajuško, tak cóóóóóóóó??? Jaká byla rozlučková party??? Máš fotos? Marky, co vy? Co malá? JE ještě stále hodná? Peti, fíha no bucá hezky, ale já bych osobně radši kdybych spal tak až kolem 20hod a ráno aspoň do 6,30 nebo 7,30 ;-)
Sarah má narozeniny, my máme přání jedinýýýý ;-) Gratulujeme k prvnímu ročku malé slečny!!! x-))
Profilova fotka
zdááár ženy :-) Sárince přeji všecočko nej nej nej :-) jinak akcička se vyvedla, na žádnou didžinu sme nešly, užívaly sme si, že jsme samy v kempu a dělaly bordel :-D grilovaly, chlastaly, pomlouvaly chlapy - z toho byly neskutečný záchvaty smíchu co ti naši chlapi dokáží :-D no sranda, pak někketré únavou, některé zimou šly spinkat... ráno sme vstaly v 10, resp já už dýl v posteli nevydržela a zavevela vstávat :-D chtěly jsme na výlet, jenže bohužel sme mezisebou měly jednu barbie a ta málem nezvládla ani půldenní ťapačku městem Sázava :-( takže sem ráda, že jsem aspoň viděla Sázavský klášter, nádhera fakt x-) no večer jsme opět grilovaly a povídaly ale únavou z předešlého večera to baby zabalily a já zůstala s kámoškou venku samy a kecaly a kecaly... jo a můj úspěch, vezla jsem si vodárnu co mi před rokem a půl dovezl Ondra a ještě sme na ni nesáhly a jak jsem měla radost, že jsem ji rozchodila, dala jsem si ten den hnedka tři :-D včera sme pobalily a abysme nejely rovnou dom, zajely jsme se juknout na zámek Jemniště a pak do Vlašimi do zámeckého parku, pak papu a alou domů, kde mě pak drahý vzal do kina, a konečně jsem viděla Dobu ledovou 3 :-) takže tak :-) pořádná rozlučka bude v pátek, kdy jdeme do Lucerny tanyny až do samého ráááana :-)
Profilova fotka
jééé, Sárince vše néééééj! x-) kaj: dobré, tak to sis užila náramně! x-)
Profilova fotka
Ahoj Ded, jj, bylo fajně... druhá nevěsta dostala předsvatební dar králíčka, tak i přes den bylo o zábavu postaráno, je kouzelnej :-) x-)
Ahoj Peti a Káji ;-) Kaji, tak jste si pořádně užily? Akorát škoda, že jste neprošly tu Sázavu - ste slečnu Barbii měly nechat na místě a jít samy ;-)) a fotečky? Fotila jsi? A co jsi dostala? Co O? Kolik jsi měla zmeškaných hovorů a sms jak mu chybíš ? Přeci jsi byla mimoň celý vík :-))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?