Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jujky, tož to držím palečky aby se ti brzy vrátil.. asi to bude dlouhá doba co.. mě stačili 3 měsíce :-p
Profilova fotka
Yw... zas tak strasny to asi nebude... mel by v zari priletel na tyden an dovolenou a potom jeste pred vanocema jednou.... a po vanocich se uz pomalu zacnou vracet domu :-)
Profilova fotka
Brý tro holky :-) taky jsem pro srazík, všemi dvaceti i + toho jednoho co mi jako malé rostl :-D co kdy kde jak? :-)))) Mmaky přeji brzské uzdravení....
Ahoj holky ;-) já jsem pro všema deseti!!! Ona by byla asi nej nějaká chata kde by se dalo přespat a kde by si i dětičky pohráli (ty větší) a my bychom si mohly večer poštěbetat a popít. Chtěli byste i s chlapama?
Ywi, jak jste oslavili včerejší výročí - nebo spíš dělali jste něco spešl? Co malá říkala na dárečky?? Kristi, tak vidíš, za chvíli bude září, pak vánoce a po Novém roce je doma jako na koni ;-) ale ty začátky a příchody do prázdného bytu musí být děsné :-( Kaji :-D :-D :-D tož tys to zase rozhrábla :-D) Marky, ojoj tak malá je marod? Tak ať je brzy fit beruška!!!
Profilova fotka
Ivi co že sem? :-)
=-) ty? čéče nejsem si jistá :-D) ;-) no jenom, žes to zasejc rozhrábla ... prej všemi dvaceti i + toho jednoho co mi jako malé rostl
Profilova fotka
=-) co?? devcata, bud jsem blba a nebo nevim.... ja vam vubec nerozumim
Profilova fotka
já když se narodila tak mi rostl 6.tý prst víš? :-D
Profilova fotka
dr. jej ufikli ale zůstala mi památka :-D mu říkám zakrslík :-)
Profilova fotka
já su klidně pro nějakou tu chatku.. ale nevím jestli s manžílkem.. on by radči makal na baráčku jak ho znám.. ivi zatim jsme to ještě neslavili.. jen jsem koupila malé pár dětských knížek, tak s nima si vyhraje.. rozkládá je a zkládá (jsou to ty leporea - sakra jak se to píše) a pořádnou oslavu budem mít až 1.8. tak se moc těším :)) Sáruš spí.. tak jdu uklízet.. je to tu jak po výbuchu.. (jako každý den.. :-p
Profilova fotka
chata dobry... loni sem nekdo daval odkaz nekde u Kraliku na chatu.... kdo si to pamatuje???
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych taky klíďo udělala jen babinec... :-) ale podřídím se většině...
Profilova fotka
ja jsem taky pro babinec, protoze muze mit nebudu.... i kdyz v te dobe mozna budu brat i cizi muze :-N ;-)
OKi, mě je to šumák - spíš jsem na tom jak ywča, že r bude chtít být na domečku. V tom září by to šlo ;-)) Kristi :-D :-D :-D) tak to ten můj zůstane doma, ty seš stejně vyšší než on 8-)
Profilova fotka
jee mě napadlo a nepojedem do těch Karlovic jak se vdávala Mmaky? tam jsou chatky... nebo něco blíž k městu? nebo penzion?
A co to vyřešit nějakým místem ve středu nás všech??? Se mi zdá, že ty Karlovice jsou z ruky :-N
Profilova fotka
jj tak bych radči aby to bylo přístupnějí.. aby to nebylo někde u slov. hranic :-N
Profilova fotka
to byl jen nápad ;-) a co svitavy, mohelnice, hlinsko....
Profilova fotka
nebo nové město n.moravě, jsou tam agro farmy, prckové by tam měli ovečky... jezdí tam švagrová...
sem si pohrála ...... http://www.beremese.cz/album/view.php... takže někde kolem Žďáru nas Sázavou, my to s Ywčou budeme mít asi nejblíže, ale Zlín a Praha s Karvinou tak na půli cesty ....
Profilova fotka
Ivi, dobry :-D
Profilova fotka
DObrý Ivi :-D něco podobného tu tky mám vytištěnýho :-)))))
Profilova fotka
ivi nezapomněla jsi na dedulku?? nebo jsem slepon
http://www.ubytovanivcr.cz/ubytovani-... co tohle??? jako bezdětná si můžu vzít nafukovačku a spát na zemi, aby se maminky s dětma vyspali na posteli ;-)
Profilova fotka
je taaaaam, u mmaky ;-)
http://www.czechcottages.info/ubytova... =-) =-) =-) nééé nezapomněla .... je společně s Market ;-)) šiši to bych si nedovolila zapomenout Holky co na to říkáte - nevypadá to špatně. Navíc ty postele by se dali přirazit a dole se dá rozložit i gauč. Je poblíž i koupando a 6k Žďár - kam bychom mohly jít procházkou ;-)) a cena taky OK
Profilova fotka
Ivi počítej s tím že mimina budou mít sebou malé postýlky a musíme se vejít, takže hafo prostoru... ;-)
Nj koliko těch dětí vlastně bude ... Evulík a Filípek Veru a Terka Dedu a Max Yw a Sára Markys a Bětka Kajka Kristi Ivis takže 8 + 5
Profilova fotka
5 deti??? fiiiha, to bude antikoncepcni vylet :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?