Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
už sem to četla, já max trefím vodáky :-D
Bré ránko, jih M hlásí krásně azurko, teplíčko a slunečno x-)) Jé Marky vy jste včera promovali .... tak gratuluji dodatečně a těším se na fotečky! Kaji, víš na co bych eče použila ty mušličky - pokud bys jich měla dostatek??? Víš pokud budeš dělat meníčka nebo ty dárkové balíčky s mušličkama ... tak bych každou zvlášť nějako "provrtala" nebo nějako přichytila na slabý drátek či provázek a obvázla kolem menu či na ty sáčky x-) ty budeš mít tedy smetanovo-lososovou barvu? Tak na ty sáčky bych volila třeba lososovou a na konci ta bílá mušlička by byla super!!!
Dobré ráno. Tady od rána prší :-S Manžel jel dneska do Hradce, Filípek spinká a já snídám - banánový dort x-)
Evi, dobré ránko a dobrou chuť ;-) jako to je vydatná snídaně banánový dort :-D co jste slavili? U nás je stále krásně, azuro, sluníčko šajní o 106!!!
Ahoj Ivi, Peťa mi včera dovezl z cukrárny, takový fakt eňo ňůňů, tvaroh, banány a piškot x-) x-)
Ó tak je mi to jasný - jak tam sou pikotky tak je to OKi ;-)) ale že to máš hodného manžílka :-)) kdypak se ti vrátí?
no jel dneska jen na otočku, takže večer by měl být doma. Zítra do toho Brna :-( Tady je normálně bouřka =-) =-)
tak ráno a buřina ju? to u nás stále krááásně ;-) jenom musím zaťukat abych to nezakřikla. Ale když tak mám žabky a 3/4 kalhoty tak to nebude takové když zmoknu ;-)
jsem chtěla dneska vyprat ložní a prdím na to, to by špatně schlo tak až o víku estli se mi bude chtít :-D
počkej na vík, to už bude zase krásně ... nj ty bouřky jsou z tepla - snad nebude u nás lejt - chci natírat ;-) ještě 1strana a mám to!!! Já vyprala ložní před 14dny, taky jsem vychytla den kdy bylo pěkně - to sem měla zrovna dovču ;-)) včera sem dala prát světlé + pračka tmavého, eče tam mám na jednu tmavého - uvidím jak bude, když tak to tam prdnu jak příjdu z práce.
http://www.beremese.cz/album/album.ph... ta tahle slečna, nyní už paní pracuje na ossz v tr, moc ochotná a milá ;-) a moc jim to slušelo
Profilova fotka
kua co to venku zas jeeeeeeeeeeeeeeee?!?! brý tro... :-) Ivi nakoenc bude bílosmetanová ;-) a žádný mušle vrtat nebudu 1/ je rozbiju a ještě jich bude málo 2/ kde vezmu čas... :-) včera jsem lítala 2 hoďky po netu jen kvůli blbému ubrousku do výslužek, pač všechno má holubičky prstýnky a jiné hrůznosti.... ale mám :-)
Článek se načítá
jé mají krásný fotky x-) x-) paráda
čau Káji :-)
Profilova fotka
Ivi sympaťáci.. :-) Evi choooj, to je venku mela co? sem přišla do práce ještě včas :-)
no strašný, tady to buráci jako blázen :-S a Max sedí venku na dešti a polyká kapky :-D
Kaji hoj ... nekřič na mě!!! To byl nápad ;-)) a jaké si sháněla - tady maj krásný - různobarevný, bez holubů, prstýnků apod. Kaji a budeš mít ty dárečky v sáčkách z vizelínu či org. nebo dáš tak - na boso? Co blbnete - taky nic, Evi jeslti je Max nepočítá ;-)
včera jsme se byli projít u rybníka a Max chodá brodit ke břehu a najednou mi uklouzla noha a on se tam vymáchal celý až po uši :-D :-D asi to nečekal páč pak měl celkem vyděšený výraz :-D :-D
:-D :-D :-D chudáček, no on je to šok pro tebe když uklouzneš, navíc pro pesana ... ale zase - má 4nohy tak větší stabilitu ....
Profilova fotka
Ivi výslužky budou v celofánu a s mašličkou a dárečky... to asi taky koupím celofán, přímo sáčky... ale už ne po netu, musím někam skočit... kde toho maj nejvíc? tesko? nemám tucha
:-D :-D stáhnul ho vodník
Profilova fotka
bobek malej :-)))))
mrk na fb :-)
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... kukněte, tady to bude (vyjma toho kláštera) :-) když tak kukám na balonky, možná ani helium nebude třeba co?
krásné :-)
Profilova fotka
jak se tleeemíííííí :-D :-)
on se takhle tlemí u když kojíme :-D :-D
Profilova fotka
to je dobrý :-)))
uáá, to je ospalý počasí :-o nic mě neba :/ To jsme chtěli jít s kočárkem na poštu, v tomhle teda nikam nejdu
Kaji, krásný ;-)) čéče hotové celofánové sáčky .. nefím - zkus nějaký papírák. Hele vydrž, zkusím u mamky svařit celofán. Pak bys mi poslala jen rozměry a pokud by to šlo - tak bych ti to posvařovala a pak poslala. Celofán maj u nás za pusu. Mamča má doma tu svářečku na sáčky, igelit apod. je to i s odsátím vzduchu - ale to ty myslím že enpočebuješ ;-)) jdu na fb

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?