Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
já viděla na webu prodávat nejmenší 10x15 cm, což je ideál, i mašlička se vejde... ale zas poštovné a tak, to někam radši zajdu... jen vědět kam...
Evi, to je krásný :-D ;-)) Kaji, tak poštovné zase nebude takové ne? Navíc tady ten celofán maj za pusu, a koliko tě budou stát sáčky? Hodně sem viděla z jedné str. průhledné a z druhé barevné :-( jak ceš, pro mě není problém se s mamkou domluvit a můžu to vyzkoušet. Koliko těch pytlíků budeš potřebovat?? Si myslím, že to narvu do obálky A5 a max to bude na známku či dvě
nic ženy, jdu alespoň utřít prach a uklidit v pokojíčku, zatím papa
pa pa, já jdu taky makat 8-) ale ukážu se tady
Profilova fotka
http://www.skloakeramika.cz/detail.ph... Ivi totok... myslela jsem že kdyybch toho tam vzala víc tak se to vyplatí.. ale nic jinýho sem si nevybrala co bych potřebovala.... a celofán sáčky někde určo jsou k sehnání, i celofán na výslužky pak...
;-) aha ... zkusila bych fakt nějaký větší papírnictví, popř velkoobchod - odkud vaše firma bere papírenské zboží? Nejsou čebas někde registrovaní????
Profilova fotka
no sme, ale tohle tam nemají,... to jou vyloženě kancelářské potřeby...
Profilova fotka
zkusím martinku stli má tip
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/173... holky, baštíme grepy, já vím proč je mám ráda :-))))))))))
Kaji, Martinka má vždy nějaké eso v rukávě - se až divím, jak to má zmáklé ;-)) hmmm, tak dnes si jdu pro tunu grepů - já je taky miluji ;-))
Profilova fotka
mi pomohla, říká papírnictví, tak jdu pátrat.... vím o jednim mini na Florenci a pak jedno je kousek od práce... sice blbým směrem než potřebuju... :-D ale co bych neudělala že? :-)
Profilova fotka
MArti mi poradila pro photoshop vychytávku Brushes...sem si toho nastahovala tolik, že mi pak PS startoval 10 minut, nekecám, stopovala jsem to :-D
Článek se načítá
to sou Kaji ty štětce? Ona v tom ps umí hodně .... asig má kurzík mi příjde - je fakt šikula ;-)) 10minut jo? =-) chudáka si zavařila mmch počkej, snažíms e dovolat k nám do velkoobchodu, v nabídce to maj - tak se optám typ + ceny + rozměry a popř pošlu posly ;-)
http://www.papir-belm.cz/Balici-potre... ... vidíš dole - celofánové sáčky a ty sháníš právě ty 15x10?
jdu svačit
Profilova fotka
jj, 10*15, průhledné... ale neřeš... s mamkou sme s ezaúkolovaly...
tak to jo .... pokud byste nesehnaly tak dej vědět a zkusím zavolat - za zavolání nic nedám
Profilova fotka
dobrý den, to je zas pažák :-) už včera jsem se spálila a dneska to vypadá na ještě větší hrůzu, ...hotová výheň malou jsem prodala na dopoledne ségře takže si teď v klidu zajdu na poštu a do obchodu. Laďa už na začátku týdne nastoupil na měsíc do Brna, takže tento měsíc budeme celý samy, ještě že na víkendy se dostane domů. copak je tu nového?
Profilova fotka
ahoj Markét :-) L bude pyč, tjo... :-(
Ahoj Markétko ;-) tady nic moc ... všechny se mají dobře, jen Max zlobí - takže Peťka si objednala expres 10kg zelených makovic :-D) A ty ses nenamázla že ses tak spálila? Co Bětka jak snáší tyhle teploty? Hi hi hi, za kolik ju ségra koupila? Tak vidíš, prvně byl L stále doma a te´d budeš válčit sama
Profilova fotka
Ségru u jsem ještě musela podplatit slibem obědu :-D .. no jo špatně jsem si to zařídila :-D Ivi no opalování a já asi nikdy nebudem kamarádi, včerejší dopoledne jsem strávila ve městě a takhle jsem dopadla no. ...Bětulinka to zvládá v pohodě, nosí šatičky a horko jí není, protože ji nechávám jen ve stínu pokud to jde, a když to nejde přehodím přes kočárek plínku a je stejně schovaná před sluníčkem.
Profilova fotka
malá ochutnávka z promoce na fb
Marky, pokud jsi hodně spálená - kup si ve městě bílý jogurt a okurku .... jogurtem se natírek a cca po 10min umyj - pomáhá to obnovovat pokožku, okurky na schlazení - taky zabíraj ;-)) Hi hi hi, tož já bych též hlídala za obídek - co dnes vaříš??? Jinak, pokud bude v neděli hezky asi vyrazíme na Hlubokou - zámek, zoo a přilehlý zámek Ohrada, cestou potom můžeme přibrzdit v Českých Budějovicích a Telči ;-) uvidíme, uvidíme nechci zakřiknout. Páč sme se totiž domluvili .... že tohle léto pojedeme na 3výlety dle mého výběru - a já řekla : Hluboká, Lednicko-Valtický areál a ZOO buď Dvůr Králové nebo Brno. Ve Zlíně jsem byla s Váma, v Jihlavě jsme byli loni.
Profilova fotka
Tjo Mmaky vy měli hábity? nebo tak se tomu říká? taláry? a malá je kooooča :-)
Profilova fotka
hele a nechcete jet někdo do té ZOO do Olomouce? jj taláry Káji malá má ty šatičky od vás, a měla i tu čelenku s kalhotkama, ale to jsme jí pak sundali, ..bylo velké horko
jdu na fb ... Marky, možná my ale netuším kdeee
sry, samo že kdyyyy :-p
Profilova fotka
Já bych klíďo vyrazila, dlouho jsem tam nebyla, ale před svatbou se obávám že nestihnu... :-( i když počki, možná týden před svatbou budem v Omliku na pivocupu když to časově zmáknem, tak když už tam budeme :-) musím zjistit stli se akce koná :-)
jééé vám to slušelo a malá je kočanda x-)) akorát se usmívám nad fotkou kde je L .... mi v tom oblečení připadá jak slon v procelánu - snad se Marky nezlobíš, ale prostě mi to k němu vůbec nepasuje .....
Profilova fotka
by jsme mohli dát dohramady nějaké datum. Co vy na to?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?