Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Ywi čáu, fíha .... hmmm by malá musela dát ještě 0,5kg :-D) Kaji, že ti ale Ywča hezky popřála ... všímáš si doufám té poslední věty ;-) :-D
nj pozdě, sem se už nabonzovala :-D))
Profilova fotka
no jistě..... hnedka přetlumočím broukovi, ež to máme prstě daný, že musíme :-D :-D :-D
:-D :-D :-D v tu chvíli bych chtěla být muška ;-) abych viděla jeho údiv v očích =-) 8-)
Profilova fotka
údiv ne:-D to by zas říkal že nátlak :-D
Profilova fotka
No ivi ty už bys na tom taky měla jako zapracovat.. a pak dáme srazík maminek a miminek.. ikdyž to mé už mimi teda není :-N :-N Ale je ted neskutečně roztomiláááá... asi naše nejkouzelnější období :-D :-D
šiši, co má furt s tím nálakem =-) 8-( :-D to je hroznej chlap totok! :-)
:-. já??? pomóóóc NÁTLAK!!!!!!! :-D) nj ještě mi dejte pár měsíců - jste na mě nějako hrrr!!! To počkej až malé budou tak 2roky, to bude mít tulící a mazlící období x-))
Profilova fotka
Ywi to jde vidět i z fotek, je k nakousnutí :-)) Ivi jaký nátlak? :-D
=-) =-) =-) příspěvek 09:12 od yw ...... hned první věta!
Profilova fotka
já víííím ,ale ty co tady zkoušíš s nátlakem? :-D
sem si ho vypůjčila =-) :-D :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
a nechceš si ho nechat, že by O,. přestal prudit s nátlakem? podepíše mi to černý na bílý.... :-D
hi hi hi, tak jó - mu vyřiď, že si "nátlak" nechám pár měsíců na prázdninácha a pak někdy vrátím :-D
Profilova fotka
tak jooooooooooooooo :-) platííííííííííí :-D
ruku na to ;-)) no nic, jdu zasejc makat :-)
Profilova fotka
dobré ráno Kajuš: všeééé nej nej nej a ještě víííííííííííííííc!!! x-) a ahoooj všem 8-)
Profilova fotka
Ded dííííííííík :-) hoj hoooooj :-)
Profilova fotka
ty voe já čumím, t-mobile dycky posílal pohlednici k narozkám a teď mi přišla od nich MMS se svíčkama na dortě ... :-o
Profilova fotka
to moje dítě je, jak z divokých vajec... :-N
Profilova fotka
po kompak to asik má... :-)))
Kaji, no asi si čupr klient bo co :-o vidíš jak si tě uplácí - a rovnou dort a svíčky!!! Kolik těch svíček bylo? POkud víc jak 18, tak bych je žalovala!!! Dedu, šáu Kaji, přišla pošta?
Profilova fotka
eče nééééééééé, má přijít každou chvíli :-) teď sme si se šefíkem dali panáčka :-)
Profilova fotka
aaaaa po panáčku veget, šefík zmizel směr Sklípek a metal festival, nohy hore a spát :-D 8-)
to je morálka - pít v práci, to mě nehrozí :-N ! Jak spát??? makat se bude! :-D
Profilova fotka
Hepy brzdej tů jůů, hepy brzdej tůůů jůůůůůůůů milá Káji, hepy brzdej tůůůůůůůůůůůjůůůůůůůůůůůů x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Jo a hádejte ve kterých šatičkách půjde Bětulka ke křtu? Hádejte od koho jsou? :-)
hóóój, čéče ty seš jak velká voda :-D) se zeptám blbě - od koho??? =-)
Profilova fotka
no od tetiček 81 :-D
to není možný fááák?? :-D)) a jak jinak, nějaké vtipné zážitky, co koza, béďa, princeznička a tatínek??? Jsou všichni hodní, nebo zloběj?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?