Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
čaaau Dedul :-)
Profilova fotka
hola kaj - písni mi please do IP číslo na Evulku, nesjem si ouplně jistá, zda mám správný phone! ;-)
Profilova fotka
máš ho tam :-)
Profilova fotka
holky já dneska furt žeru jak bych nejedla 14 dní... pomoc :-. :-D
tak jsme byly venku ... jednu bouřku jsem přestály ve stanu kavárny v parku ale na tu druhou jsme raději úháněly dom ... a dobře jsme udělaly ... to je ale búúúúúúřa .... děsné počo :-( ... kaj: tak pokud jen dneska tak to Tě brzo přejde .... a nebo mám nápad :-D hihi ...... stoupni na váhu a uvidíš -li to bude mít nějaký efekt :-D
Profilova fotka
kaj: a už jsi přemýšlela na co se Evikovi složíme?! x-)
holky, to je hrozný ... u nás se zase ženili všichni čerti, tentokrát to opět spadlo na vesnici jako minulý pátek kde pak zasahovalo 5 hasičských jednotek ... dnes během 1hod spadlo 35mm a dojela sem k našim a byla doma jen mamča. páč starostka svolávala hasiče a dobrovolníky by šli pomoci ................ |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| naposledy to odnesly prý jen 3domy, teď komplet celá vesnice! no a řeka pod náma nebezpečně stoupá, pokud dojde vlna z vrcha - tak sou i naši jasní 8-( to bude zase noc bože můj kdy už tohle zku....vený počasí hodlá skončit?!!
Profilova fotka
ivi to je fakt hruza, vubec si neumim predstavit co to je. My meli jednou na chalupe vodu na prahu a pak to nastesti opadlo, ale od reky je to 300m, fakt des....
kristi, my jsme na velkou vodu zvyklí - každé jaro díky tání sněhu se rokytná vylévá .... ale tohle je horší o moc |-|
snad to bude dobrý, nejhorší je to čekání zda ta vlna fakt dorazí, nebo se to stihne rozlít na louky .... ale při téhle síle to asi louky mine a půjde to an přímo
Profilova fotka
Veru, efekt jako vždy drastický :-D Ded Evika vyřešíme v IP :-) Ivi snad se to počásko brzy vzpamatuje, už toho začíná být až příliš...doufám, že vás ta voda nějak nezasáhne... :-(
Dobré ránko, tak u nás opět zakaboněno :-S a nevypadá to že by měl Oskar vykouknout :-| ještě večer mi volala mamka a pak bráška, voda prý ustoupila x-) uf uf uf ... mě z toho klepne
Článek se načítá
vstávat a cvičit ... už je bílý den!!!
Profilova fotka
blýdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :-)
achoóóóóóój 8-)
Profilova fotka
čaaaau, tak čtu že u vás dobrý, uf uf :-)
Profilova fotka
Veru - jako včera, ta váha, je asik nemocná nebo co... tak jako já se cpu jak rok nenažraná a pak mi váha ukáže míň????!??!!?! co to je za pořádek? :-D
jj dobrý, no jak sem ti psala tak sem zrovna řídila =-) úplně se mi klepali ruce, páč jak jsem dojížděla k našim tak na silnici ouplně řeka + kamení + hlína ... tak mi bylo jasný, že bylo zase něco špatně. no a dojela sem a mamka mi to hned řekla :-( si vem, před týdnem 3 baráky a teď komplet - to musí být šílený - a to sou na kopci, řeka teče údolím a tam to spláchlo ten mlejn ... před vodou prostě nejsi nikde v bezpečí co vy a domeček? jak pochodil včera O?
Profilova fotka
Ivi to nevím, mluvila jsem s ním chvíli po skypu ale o tom ještě ne... byl v Brně a teď je v Blavě, tak to proberem odpo až se vrátí :-)
dobré ránko :-) Kajuško: Přejeme Ti všechno nejlepší k narozeninám x-) x-) x-) hodně lásky, štěstí a zdravíčka ... a .... ať se Ti splní všechno co si přeješ x-) x-) x-) Verča, Radek a Terezka
Tak to jo, takže O máš pryč .... nj aspoň že je ten víkend ;-) tak to pořešíte později ;-))
Profilova fotka
Děěěěěěěěěkuji Veruš :-) x-) mám tu linecké a totifee, dáte si? :-)
Klárka má narozeniny, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví .....x-)x-)x-)
Ahoj Veru ;-) Kaji, tak něco pošly ... sakryš mám rozbitej fax .... a přes káblíky toho moc neproleze :-( ]-(
Kaji, já na tebe myslela celej tejden - a když už to přišlo, tak se mi to ouplně vykouřilo :-N :-p eče že mě Veru zachránila .... se musím přiznat, doborovolně a bez bolesti ;-)
Profilova fotka
Ivi kujíííííííííí x-) :-D :-D tak pošlu holuba jo? :-)))
Profilova fotka
Dobré ránko ženy.. taky přeju kajušce vše nej nej nej.. hlavně at se Vám vydaří svatbička přesně podle tvých představ.. at se brzy zadělá na mimi a jsi další v naší početné skupince maminek :))) dnes jsem vážila naši dračici a má 7,5kg to na osm kilo v roce nevypadá.. :-N
nn ten by mi to zežral :-( je znám ... jak dostanou něco co jim jede, tak to zbaštěj a nedoletej :-(( zkus to protlačit mejlem :-)
Profilova fotka
tak ju, posílám :-) Ywi taky moc děkujuuuuu :-)
Profilova fotka
Ivi se nepřiznávej, u mě je to taky normální.... 8-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?