Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi dneska razí s těma 2 firmama na pozemek s plánama a jdou řešit, tož uvidíme nebuj, mluvím, byl jsem papat ;)
Profilova fotka
Sáruš už mi spí přes 2 hodky a já jen čumím.. už mám vygruntováno a nechce se mi dál do ničeho pouštět, páč se bojím, že se každou chvíli probudí a ona si vesele chrupčí..
yw: tak to znám :-) ... však odpočívej x-)
Profilova fotka
kaj tak pak dééééj vědět :) holky v dubnu začli stavět kousek od nás dřevostavbu a oni už nooooormálně bydlí.. tož to je drzost todle.. člověk maká třičtvrtě roku jako šrooob a bydlení je ještě ta tam.. a oni mávnou kouzelným proutkem a sou ve svém.. :-| já ci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Profilova fotka
veru když já jsem jak na trní.. přes den už mi nikdy takhle dlouho nespala.. asi je to tím, že spí v garáži :DDDDD Je tam krásný chládek, tak jí to šmakuje :)
yw: tak to je jeden z důvodů, proč naše úvahy (zatím jen úvahy) o vlastním domku jdou cestou dřevostavby ... tchán jimá taky a je spokojen a navíc má velmi nízké náklady na topení v zimě ... asi to tím bude :-) mě Terka usne jedině v ložnici, kde máme příjemný chládek jinak nikde ... v kočárku venku vůbec, je ji tam vedro ... tak jsem ráda, že spinká x-) navíc má co dospávat ...
Profilova fotka
aaahoj Veru, Yw :-) jéé já bych si taky dáááchla :-)
kaj: tak zamkni, vyvěs telefony, zatáhni žaluzie a dááááchni x-) :-D
Profilova fotka
Já to ale řéééknu. Karel pííííííííííííííí v práci :-D :-D :-D
Kajka snad šla fakt spát :-o :-D
Profilova fotka
co mě budíte jako kurniiiiiiiiik :-D :-D :-D
ahojky market :-) jak se máte s Bětkou??? nám se teda nechce moc ven ... je tam děsné dusno :-( ... doma máme chládek ...
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno Káji :-D Jak ses vyspinkala? do růžova? Jj veru dobrý Bětka chrní v postýlce ale čekám že se každou chvilkou probudí. Jo a dneska si na mě opět vzpomněl šéf a poslal mi dalších 10tis., dobrý co?
mmaky: Terka se probudila zrovna :-) ... ale naštěstí hned chmatla svou oblíbenou hračku "polštářek" a hlasitě se na něj směje x-) ... jéééé kde jsou ty časy, kdy spala i 3 hoďky ... Tak to je příjemná vzpomínka ne???
Profilova fotka
Mmaky néééé, furt ěnkdo budí, něco chceeeeeee :-D to je dobrý, hlavně že si vzpomene a pošle ... :-))))
kaj: dyť jsem říkala: zamkni a vyvěs telefon ... :-D
Profilova fotka
leda bych se zamkla na wc :-D to by mě taky milovali :-D
Profilova fotka
A ono to jako nebude normálně spávat ty 3 hoďky v kuse když to povyroste? :-D :-D Káji tak běž pinkat domů. Tam bude klídek. A Bětka už je taky vzhůru.
mmaky: kdo ví ??? ale asi s největší pravděpodobností néééé ... škoda co???
Profilova fotka
tak já jí to neřeknu, třeba bude se spaním takhle pokračovat, když o tom nebude vědět :-D Káji jak sedly ty svat. botky?
Profilova fotka
Mmaky celkem dobrý, akorát v salonu jsem si je zkoušela za zpocené tlapky ve kterýj jsem klouzala takže až někdy večer budu doma, budu v tom zkoušet chodit, vypadají pohodlně... jen ať se moc neroztáhnou :-)
Profilova fotka
tak už nespíme.. jsme po obídku i venku už jsme byly (jen na zahradě teda) a ted asi bude buřina ]-( ]-( ]-( Sáruš ted nahatá řádí naposteli a je spokojená :-D :-D Veru a kdypak se chcete vrhnout do stavění.. aby jsi jako nebydlela ještě dřív jak my.. :-N :-N :-N :-N :-N :-N
ywi .... no my zatím fakt jen uvažujeme x-) ... čekáme na vyřízení jedné rodinné záležitosti, ale to se zatím nehýbe :-S ...
Profilova fotka
teeda tady se rozmáhá stavení koukám :-)
Profilova fotka
Veru tak držím palečky at se brzy zadaří :))) bááááác.... holky ta naše šmudlina furt jen padá a máme princeznu s modrou hvězdou na čele.. jestli nebude blbá po tatínkovi, tak díky tomu že pořád padá na hlavu ]-( ]-( Takže bude muset hold oslnovat pouze tou svou krásou... no ale těžko říct co z ní vyroste.. :-N hezké to vyhlídky pro mou dceru :-p :-p :-p
Profilova fotka
klíííd, sim tě včera kluci taky furt padali na hubu, a Tomíno, ten má na čele roh :-D
Profilova fotka
tak aspon těch blbejch bude víc :-D :-D :-D :-D :-x :-. :-. :-. :-.
Profilova fotka
:-x :-x :-x :-x :-x :-x
Profilova fotka
kušuj :-D :-D :-D
Profilova fotka
hola hou...my dnes byli s maxem od 9 hod až doteď pryč - s kámoškou a její Emou...a jen co jsem zaklapla dveře, tak začalo tááák pršet, že jsem ráda, že jsem to stihla...no chrůůůza§ :-. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?