Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
no hurá Evi, už jsem si říkala že by byl Vendelín už na cestě. Hele a dělali ti odběr plodové vody když už jsi po termínu? prý se to v Praze dělá běžně když je mamina po termínu. Mě to teda nedělali ale příště už bych si to vyžádala.
Profilova fotka
Hele ale třeba se vám chce dát vendelín jako fakt ten dárek k výročí. To by bylo moc hezké. :-) x-)
Ahoj Markét. Já jezdím do Hořovic a tam mi odběr nedělali, doktor mě jen vyšetřil a říkal, že by déle než do úterý nečekal. Já se na to už fakt těším až si ulevím. Jak všichni plaší že vyvolávačku ne, tak já to beru že to tak prostě bude a nějak se tím nestresuji :-)
Profilova fotka
No já jsem proti vyvolávačce před termínem na žádost matky. Ale po termínu jsem pro všema 10ti. A po mé zkušenosti si příští porod nechám vyvolat hned den po termínu, když jsem viděla to jak to ovlivnilo stav Bětky, to že jsem přenášela a ona už neměla dostatek výživy, tak jsem rozhodně pro vyvolání.
jj taky jsem pro ať to raději vyvolají, než čekat další dny. Přeci jen se na to můžeš psychicky připravit a člověk ten úkon bere jako vysvobození. Já se na to těším jako dítě na dárečky :-D x-) Navíc příští týden mají začít ty vedra, takže to jedině uvítám. I tak budeme 8 dní přes
hele a jak státnice? Jaký to bylo? Co obhajoba?
Profilova fotka
JJ jsem pro, a naprosto ti rozumím, být v tvé kůži tak to beru taky hned x-)
Profilova fotka
A státnice? Tak to byl masakr. To dopoledne jsem si musela vzít dva Lexauriny abych vůbec fungovala. Obhajoba byla v pohodě. No a dvy předměty jsem uměla nazpaměť a ten třetí )psychologii) jsem otevřela až večer před tím a uměla jsem tak 2/3. Z pedagogiky jsem si vytáhla historii součastnost, představitele a pojetí pedagogiky, to bylo v pohodě, ze sociální práce jsem si vytáhla soc. práci s komunitami a to bylo taky dobrý. Jenže z té zasrané psychologie, jsem si vytáhla tu idiotskou otázku psychologie zdraví, nemoci a stres a to jsem neuměla a nic jsem jim tam skoro neřekla. Uměla jsem psychologii snad všech věkových období, a do teď znám všechny psych. poruchy a nemoci od autismu ....po schizofrenii, ale okecávačku psychologie zdraví nemoci... jsem prostě dle mého nedala. Naštěstí jsem si ji nechala na konec a ty předešlé otázky jsem zvládla dobře a zabralo mi to víc času než jsem tam vůbec měla být tak se nade mnou slitovali a dali mi to a tou psychologií už mě pak moc netrápili. Jo a jak jsem z tama vyšla tak se mě Laďa ptal na chodbě co a jak, a měla jsem čekat další 2 hodiny než dozkouší ostatní na vyhlášení, a oni pro mě znovu vyšli na chodbu asi po půl minutě a zavolali si mě zpět. Všichni zmlkli a ve všech na té chobdě zatrnulo, já jsem byla hotová a krve by se ve mě nedořezali, no a vevnitř mi sdělili že mi to vyhlásí rovnou ať kvůli miminku nemusím čekat, no a tam mi sdělili z oobhajoby A, pedagogika A, soc. práce A, psychologie B. No a to jak jsem slyšela tak se hormony zbouřily a já se stresem už rozplakala, poděkovala jsem potřásli mi rukou, a já znovu vyšla ven. tam stále všichni mlčeli a čuměli na mě, já jsem byla schopna jediného zvdnout palec nahoru. Asi až po minutě jsem byla schopna mluvit.
no super, zvládla jsi to skvěle x-) x-) jsou to nervy co :-( já měla takhle tmu u dějin kultury, vytahla jsem si nějakýho rumunskýho badatele, který dělil společnost na několik partají, ale já jsem si za boha nemohla vzpomenout na jaké a kam řadil jaká božstva :-p tak jsem tam něco mlela a ona mi pak říká "no tak vás už dál nebudeme trápit" tak jsem si řekla "je to v prd**" to jsem nedala, ale nakonec dala ;-)
Profilova fotka
dobrééé ránoooo - a vstáváme - vstáváme, neulejváme se... :-p mmaky: no teda masakr - hlavně to, jak si tě zavolali zpět...já bych byla div živá! =-) a Bětku jsi tam měla s sebou? =-)
Bré ránko ;-) jaký byl víkendík? Vidím, že Filípek už má výstrahu .. takže dneska budu držet pěstičky x-) Markétko, tak jako masakr!!! Ale je fajn, že nepotopili ;-) Já to takhle měla s mat u maturity. Páč sem se den před dověděla, že mi ve špitále zemřela babička. Věděla to jen spolužačka, ale jaksi to prosáklo mezi učitele a komisi. Takže tu mat mi dali fakt asi z milosti. Páč jako sem si vybrala tu nehorší otázku :-p ale co, už je to 10let a je to zapomenuté. Jen mi naši opakovali, no co - buď to uděláš nebo ne, a kdybys to nedala tak všichni víme co se děje a nikdo tě za to věšet nebude ....
Profilova fotka
Brýtro holky.... může mi jako někdo říct kde je to zatracený slunko??????!!!!!!!!
Článek se načítá
Ahoj Káji ;-) tadýýýk u nás - se klube ven !!! Stuhy pošlu zítra ju ;-)
Profilova fotka
skvělá, úžasná, díky díky... pošli mi do IP č. účtu ;-) jaaaak zas u vás? ?!?!!!??!
Kaji, jak jako - no my si to taky zasloužíme - po tom co se zase dělo o víkendu!!! V pátek kolem 22 začala bouřka a stála jakoby na místě - vracela se snad 5x za sebou, přívalové deště jako prase. V L celkem ok sice spadlo 22mm, ale u našich 50!!! Ve vedlejší vsi to odnesly nějaké domečky a byl zatopený mlýn :-S |-| a já volala našim v sobotu co a jak. Brácha to nebral, mamka taky ne a taťka snad po minutě zvonění. Řeka se naštěstí vylila do luk, polí a lesů a z břehů ... ale až domů se nedostala :-(( fakt šílený vík
sem jen říkala, rychle dojedu pomůžu odnosit popř vynosit důležité věci a alou pryč - kdyby bylo nejhůř
Profilova fotka
no tady to slunko nevylezlo ani nepamatuju... :-(
u nás bylo krásně v pátek, sobotu ..... ale pak to zkazili bouřky, jako to fakt nechápu - dřív byla snad 1 bouřka za celé léto a te´d během 1dne příjdou klidně i 4
ahojky holky .... tak u nás pršelo celý víkend skoro pořád ... :-( ... jen co nachvilku přestalo, tak jsem šla obrat třešně a jen tak tak jsem to stihla před další bouřkou :-(
Veru ahojky ;-) tak to já v pátek zmokla solidně :-p
Profilova fotka
no počasí je hnus...ale je fakt, že tady toho moc nenaprší...spíš je tak nějak furt zataženo, sem tam vykukne slunko...ale léto to teda není! :-p
Profilova fotka
my ani nikam o víku nevyrazili, furt vypadalo ež bude chcát a ono prd, sme na to kolo nebo něco mohli jít... takže sem akorát byla v so dopoledne s žaludkem na vodě byla u kámošky v Benešově, pak sme šli na nákupy na Chodov a OBI a v neděli povinný a znuděný relax, nakonec sme aspoň vyrazili do Průhonic zrekognoskovat terén... mi přišlo že je O. trochu zklamaný, mě to zas přišlo menší než na to na fotkách vypadá...
Kaji, jak je takový počasí tak ani nemá cenu někam zkoušet chodit :-( A co že ti bylo špatně??? Nějaká viróza či jiný bacil??? A byla jsi na Chodově a v OBI úspěšná???
Profilova fotka
nene, byly sme s holkama na víno, měla jsem 2 dvoudecky, ale špatně mi bylo jak kdybych vypila sud :-( a to byl savignin pozdní sběr... :-( nebo stárnu.... :-( jj, úspěšnost byla, aspoň částečná, O. sehnal rifle a gatě, ale prý je to málo, potřebuje vícero, pak nemáme oblek boty, trekovky... seznam je dlouhý, bude druhé kolo,,,, ale já si v Camenieu koupila 3 trika ani ne za 600 :-) takové obyč. barevné, do Včka :-)
Dobré ráno :-) tak jsem se naposledy krásné vyspala do desíti :-D
Profilova fotka
čaaau Evi :-)
Ahoj Káji :-) kde jsou všechny dneska? =-)
Profilova fotka
tak to nemám tucha....
tak nevím, mám dát ještě prát prádlo a risknout sušení venku? Je to tam nějaké zatažené :-p
Profilova fotka
venku? bych radši neriskovala :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?