Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
supr plány, na pouť bych taky vyrazila... :-) no já jedu zítra dopo za kámoškou z beremka a její holčičkou, pak vyzvednu O. na golfu a jdem shánět oblek...a pak podle počáska... :-) možná bych i sjela za mrňouskama do Kolína :-) už jsem je dlouho neviděla....
no uvidíme co ty narozky ... snad to zas někdo nepokazí ... :-S jak užs e párkrát stalo ... no tak to se neudit rozhodně nebudeš :-D ... my nakupovali pro Radka minulý týden a jsem ráda, že je zas na dlouho klid :-p
Profilova fotka
pokazit? to snad neeee... mno to ne :-) ale už máem nacvičíno, to bude snad ok... :-) většinou vybereme v prvním krámu (OP) :-) průser by byl kdyby ne... :-)
Profilova fotka
veru: tý jo - tak to je malá fakt šikulka! x-)
Brý ránko ;-) mě to s MJ psal ráno bráška. Jednu dobu jsem ho furt poslouchala - se nedivím že naši byli na psychinu :-D :-x ale pak se mi nějako zprotivil. Se ani nedivím, po těch operacích a různých léků že srdíčko nevydrželo. Starší písničky byly fajn ;-)
Profilova fotka
Brý brý Ivi :-)
Profilova fotka
holky - já už obědvám! :-N mám smaž. květák s novým bramborem! x-) nestihla jsem posnídat a jídlo je už uvařené, tak si užívám samoty bez Maxe a že si to můžu s chutí vychutnat! :-D
Profilova fotka
ahoj holky.. kaj má dotázek... vy pořád lítáte do toho egypta.. můžeš doporučit nějaké hezké místo, kde je fakt krásně.. dobře pro rodinu s dětmi a hezké pro šnorchlování??????
Profilova fotka
peti tak dobrou chut :)))))
Profilova fotka
Ded uuuuuuuuuuž? tak brou chuťku :_) Ywi no lítáme tak sice furt ale na pláži sme byli jednou na dvě hoďky a když jsme náhodou an hotelu tak tam akorát spíme, tak ti asi neporadím :-( při výběru hotelů můžu jen říct, nešetřete na počtu hvězdiček, vyplatí se to- zkazili byste si dovču faraonem... jo a většinou platí, každý hotel má svou pláž...
Profilova fotka
Kaj a aspon kam lítáte.. jaká oblast??? Jinak díky..
Holky, čéče včera sem byla na odchodu z práce - kolem 13,45 - najednou se zatáhlo a začalo peklo. Bouřka jak prase, vracela se snad 3x. Čekala sem 10min a pak už sem musela fakt jít abych stihla bus domů, naštěstí dojel šéf a nabídl mi odvoz. Takže mě dovezl až na autobusák a měla jsem štěstí že se počasí lehce uklidnilo - jen poprchalo - tak sem přeběhla na číslo. Nj pak sem čekala asi 20min na bus a to byl lijavec. Silnice nebyly vůbec vidět, všude jen voda a voda. Jako se ani nedivím, že to na severu napáchalo takovu škodu .... a je fakt, že se tohle nedá předpovědět :-( o to je to horší. Večer sem pak zakládala věci kolem stavby - dodáky, objednávky, smlouvy, paragony, banku apod. a raději sem pc ani nezapínala, páč bych u toho stvrdla a nic bych neudělala :-( Ahoj Peti, Veru, Kaji a Ywi ;-) Peti ty už jako obědváš jo? A v 9:40 a co budeš dělat večer??? Ywi, chystáte se do Egy?
Článek se načítá
ded: dobrou chuť ... :-) květáček ten miluju ... minulou sobotu jsem ho u našich přenechala Radkovi, když chudák nemůže skoro nic ... a mamka ho udělala bezlepkový ... x-) ahojky Ywi :-) ...
Profilova fotka
Ywi do Sharmu, Hurghada je hlučnější a Taba nevím... my nejraději Sharm el Sheikh ;-)
Profilova fotka
Ivi měla jsi akční cestu dom včéra... :-N letos ne, ale příští rok bych ráda a tak zjištuju informace.. kaj díky ahoj veru, malá je fakt šikulka.. asi bude pěkný rychlík ve všem :))
Yw: no ale nemusí tak spěchat :-D ... Holky nevíte jak dlouho trvá zapsání dítěte do pasu??? dneska má nějakou super náladu ... pořád se jen směje ale jak dospělák, úplně nahlas ... místy jakoby měla záchvat smíchu ... a to kouká na strop :-D :-D :-D
Ywi jj tak akční cestu sem fakt měla. Můžu děkovat šéfovi, že jsem nepromokla na kost. Páč i když mám super velký deštník, asi by mi nohy nezachránil. Bych měla v balerínkách rozplavby ]-( :-. Mě se líbí hodně Řecko - bych řekla že pro děti je to tam takové klidnější - i příznivější podnebí ;-)) a nehrozí tam tak faraon jak píše o něm Klárka. Já si začnu zase zjišťovat zimní dovolku. Páč léto bude patřit stavbě, ale v zimě si tu pauzu uděláme - i když r nebude chtít, nějako ho zkusím zpracovat. Snad by nám mohla vyjít Itoška nebo Francie. Páč ceny u nás nebo na Slovensku jsou totožné, ne-li větší jak v cizině. A jestli už se zadlužíme o 15tis míŇ nebo víc - v tom balíku se to ztratí!
Profilova fotka
my to letos vidíme na Řecko, ale jiný ostrov nebo Turecko - chci vidět Pomukale (nebo jak se to píše) O. už tam byl a klidně by jel zase....
Profilova fotka
a jakoo, odcházím...se bavte o dovči, když já nikam nepojeduuuuuuuu! ]-( :-D
Kaji, Pomukale ??? to patří pod Turecko? My byli na Krétě a bylo tam fakt krásně ;-)) x-) a víte vy kam pojedeme letos my? Na maltu ;-)) 8-)
Profilova fotka
sorr, Pamukale... zadej si do gůglu a kukaj :-)
x-) x-) x-)
Profilova fotka
Dedul... nebuuuj, ja taky letos nikam nejedu :( neni za co a ani s kym :( :(
no a my taky néééé Ded :-( ...
holky, ale honem pryč s těma depkama!!!!! Peti, vy sice nikam nejedete - ale už brzy se budete stěhovat do svého krásného nového domečku s vytouženým synáčkem x-) Veru, vy si budete užívat výlety s malou ;-) No a my budeme trávit čas na chaloupce ;-))
Profilova fotka
chjo sem se nasr... mi přišla poštou další dekorace, a deko písek je celej rozsypanej ]-( ]-( ]-(
kaj: to je mrzuté ... tak jim to reklamuj, mají to zabalit a poslat tak, aby se to nestalo ...
Profilova fotka
sice blbých 22,- ale stejně... a je hnušnej.... jdu volat kámoše co chodí na beach, to bude jistější.....
Kaji, fakt jo? A v jakým to bylo obalu? Čéče nevím, bych to asi reklamovala - jak to teď budeš sbírat???!!! Z jakého shopu si objednávala? Hmm kdepak máme dneska nastávající maminku .... vlastně Evulka frčela na kontrolu že? Kaji, nevíš na kdy je?
Profilova fotka
bylo to v 1 sáčku!! sem jim napsala... ale jiný chtít nebudu, je kašlu už... zaúkolovala jsem i kámošku, teď je na zakynthosu, tak něco přiveze.... tenhle měl být smetanový a je žlutý, no hnuš

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?