Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Evik je u dr, ale na kolikátou, to nepsala.... ale ty minibublifuky jsou kouzelné :-))
Kaji, hi hi hi ... takže budeš mít zakynthoský písek na svatbě? To je fakt stylové ;-) a jaké si objednávala bublifuky? Já scháněla před svatbou modrý písek či krystalky - ale nic nebylo a když bylo tak hnus :-p barva. Nakonec sem to vyřešila tak, že sem koupila modrou potravinářskou barvu a obarvila si rýži ;-) nasypala do svícnů a doprostřed posadila smetanovou svíčku 8-)
včera mi přišel katalog z magnetu a nejspíš půjdu do tohohle povlečení 8-) http://www.magnet-blanche-porte.cz/do... tyrkys/čoko x-)x-)x-)
Profilova fotka
http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/590... tyhle, už sem i zkoušela :-D
Profilova fotka
a včera jsem se šokla v galanterce, jak tam nechodím tak mě docela překvapilo, že ty malé zichrhajzky stojí 10ks 40 kč :-o mazec a neměli bílé stuhy, tak zas budu lítat, chjooooo
mi to nefrčí
Kaji, jj sichrhajsky sou mastný :-(( a jaký bílý stuhy sháníš? U nás je celkem hodně galanterek - tak pošli rozměry, barvu, výrobce - většinou Stoklasa - a počty ks a klíďo můžu koupit ;-)
už sem to našla - ve tvaru dortu? Ty sou hezký x-)
Profilova fotka
tjo mám je doma, myslím že to je šířka 0,9cm... modré mám a potřebuju k nim na dárečky a výslužky + na auta, musím to nějak spočítat, hele když seženeš 20, by mohlo stačit bohatě.... :-)
Profilova fotka
jj to jsou ony... kdybys sehnala tak písni sms, je zaúkolovaná i mamka... ať toho nemám moc :-D
Profilova fotka
tjo t oje v pr jak nemám svůj pc... :-D nemožu skenovat tak to fotím na mobil, stahuju do pc a přeposílám... :-D
Profilova fotka
tak prej mi pošlou náhradní písek... tjo ho necu, je hnus...
Článek se načítá
Profilova fotka
poslou mi nahradni pisek :-D si zalozis soukromou plaz s takovym mnozstvim pisku ... ;-)
Profilova fotka
věř že by to byla hnusná pláž :-D
Kaji, takže bílé stuhy, šíře 0,9cm ... klasická bílá, né sametová nebo taková jiná. A chceš 20ks ??? Co s tím pak budeš dělat? šiši tak jim napiš, že nový neceš, max bych vybrala jako náhradu něco jiného 8-)
Profilova fotka
sem jim písla, že než tenhle tak ardši žádnej... Ivi se bojím že toho bude málo, tak prodat to můžu dycky, žejo... šiš se umašličkuju... jj a klasická bílá, žádné zdobení nebo tak... prostě klasika
kaj: mašličky se dají koupit ... já je kupovala ... :-)
a všechny byly krásné a stejné x-)
akorát jsem na ně našila perličky a večer před svatbou připevnila zelenou větvičku ...
Profilova fotka
díky Veru, vývazky ty mám... ;-)
Profilova fotka
děláte něco? :-D
Profilova fotka
hola, jsem zpět z venku, malý ještě dochrapuje v garáži...ještě by mohl i hoďku, což?! :-D
Profilova fotka
u nás se taky ještě chrní, taťka po noční párty přišel domů až ráno v 8, a ten spí v ložnici a malá taky chrupe.
Profilova fotka
mmaky: myslím ti malá ještě většinu dne prospí, že?! ;-) oooo, kde jsou ty časy! :-N no ale zas na druhou stranu, když malý nespal, tak byl u prsa...to byl taky docela záhul :-. :-D
Profilova fotka
no už toho neprospí jako dřív, tak 3 dny před státnicema začala zlobit a už jí to zůstalo, asi jsem na ni přenesla ty nervy. V noci vstává co hodinu a půl, ale v noci neřve vždycky u kojení nebo chvilku po opět usne. Ale budíček mám ve 4 a to už nechce spát. ]-( Přes den spává tak dvě nekdy tři hoďky ale dlouho nemůže usnout, zlobí ji buď bříško, ale hlavně nemůže usnout, to je to co ji zlobí nejvíc, nemůže zabrat a usnout. Tak mrčí nebo ječí. Ale jinak je v pohodě, je to zlatíčko.
Profilova fotka
nazdar matky .-)
Profilova fotka
mmaky: jejda, co hodinu a půl...tak to naštěstí neznám... ale ve čtyři máme budíčka taky každý den...teď tak poslední měsíc malého kojím v 4 hod. vleže, takže u toho oba ještě zadřímneme, ale maximálně tak do těch 5 - víc ani ťuk! ;-) A co se usínání týče - nápodobně - mně např. Max neusne přes den jinak než v kočáře a večer jedině u prsa! ]-(
Profilova fotka
maky a co L.? - stará se taky? :-)
Profilova fotka
JJ Laďa byl do státnic zlatý, bez něj bych to nezvládla, ale teď už si lezeme trochu na nervy. A to ještě bude týden doma. Holky co Evulka? Neozvala se nikomu?
ahoj barbuchy. Tak dnešní monitor úplně v klidu, mladej to má na háku, takže termín pro vystěhování Vendelína z domečku je do pondělí do 24:00, v úterý v 7:00 ráno na něj nastoupí doktorský komando :-D :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?