Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivi jojo nakupování..... jen ještě nějakého sponzora by to chtělo... Ty věcičky jsou některé až na podzim, tak to pak fotku na naší modelce nebuj.. fotek (syrových) je hodně, ale ten čas na zmenšení a vybrání je málo :-p ale pokusím se..
Profilova fotka
Ivi on každý chlap potřebuje mít nějakého koníčka.. jinak se spustí jinak a to pak nejde ]-( ]-(
Profilova fotka
jooo to taky znám, ste mě měly vidět když mi přišla korunka :-) a jak se mi O. smál když sem fotila prstýnky :-D
Ywi, tak my si počkáme ;-) to mi povídej o zmenšování fotek a vybírání - to znám :-S Já si včera po dlouhé době koupila tu bundu - a před tím podprsenky ;-) jinak nic, bundičku sem si vzala černou, maj tam ještě bílou - tak váhám zda jít do stejné jen jiné barvy nebo si raděj pořídit bílou vestu. Nj babo raď - sem říkala R, že si zajdu ještě pro tu bílou a jen se smál :-D) Jj tak teď máme největšího končíka stavbu, ale v neděli si R odpočine u závodění ;-)) Kaji, se smál jo :-D ... to já takové věci fotila sama o samotě - max s bráchem ;-)
Ještě k té peněžence - to je super, že byla objevena - ale asi všechny doklady bych projela pračkou :-( hlavně že jsou na světě a že nemusí F obíhat úřady ;-)
Profilova fotka
veru: to dávání si ručiček do pusinky je normální...na rehabce mi paní říkala, že děti tak objevují své tělo! ;-)
Profilova fotka
no spíš se smál proč si nepočkám ráno na světlo :-) pak sem se ještě dva dny chodila kochat, teď už ne... 8-)
dedu: děkuji za skvělou zprávu x-) ... tygřík vytuhl ... tak se jdu rychle nasnídat, pustit myčku, pověsit prádlo ... a když to stihnu tak uvařit oběd ... zatím páčko x-)
Tys to fotila navečer? Tak to chápu proč se smál ;-) ale ta potřeba je silnější - to znám 8-)) ;-) aby sis to neokoukala ;-)) Kaji a co oučes? Už máš favorita, byla jsi na nějaké zkoušce??? A jak jste rozsekly s mamčou to cukroví?
Veru, ať ti jde práce rychle od ruky ;-) Jdu si na kedlubnu ;-))
Profilova fotka
jj Ivi, sladký sme rozsekli včera, morvaské (kulaté) koláčky sme zrušily, pač cukrárna kam mamka chtěla jít je dělá ve středu nebo kdy a v sobotu už by byly kdovíjaké, tak přiveze akurát ty mini (kuličky) a "vánoční" cukroví... a já si v Pze zajistím něcomálo minizákusků a dort jinak účes, na zkoušku jdu až 7.7., tak paní řeknu co jsem měla navymyšlíno, a nechám jí taky volnou ruku, přeci jen je profík, nechám si poradit... spíš uvažuju stli si někoho nevezmu na kritiku...ale budu tam už od 17 a holky co bych brala končí po 17 a než se dopraví... :-( do toho ještě budem zkoušet líčení...
Profilova fotka
tjo píšu jak tatar, sorry rozsekly, moravské,...atd... :-N
Článek se načítá
:-D já rozumím ;-)) když si kolikrát přečtu co sem napsala, tak bych si nejraděj nafackovala !!! ]-( češtinářka by ze mě neměla radost! To je fakt, koláčky doma pečené - máš jistotu že by ti vydržely, ale kuupované .. ee do toho bych taky nešla. A nešlo by, že by holky "utekly" dříve? Vlasy + líčení ti bude dělat tatáž paní, nebo v tom salonu je i kosmetička?
Profilova fotka
no holky mají práci že to moc nejde... :-( budou muset postačit fotky... no uvidíme, nebo uděláme první líčení a než vymyslíme něco s vlasama atk teřba dorazí... je to paní, která dělá obojí, dokonce mi pak dojede až domů v den D to je ona wewewe tečka milackova
Profilova fotka
teď jí znova koukám n fotky a česala i Maovu, kdoví jak se teď holka má.... |-|
jj kouknu na to. taky jsem na ní myslela - si řekneš, proč si vlastně stěžuju a dumám nad takovýma zbytečnostma apod.
nazdárek
Profilova fotka
čau Eviiiii :-)
nazdár paničko ;-))
tak se tady právě učím s novýma Office 2007 a to je mazec :-x ve Wordu nejsem schopná nic najít :-p
Profilova fotka
tak to ti přeju pevné nervy, já dokud nemusím tak na ně prdím.... dneska mi odvezou PC k dr, tak zálohuju.... tjo jen outlook má 5 giga :-(
no to je slušný balík :-p ten Word je fakt mazec :-x
Evi, P ti instaloval nové? Já dokud to nebudu potřebovat tak na to z vysoka prdím - nemá čas eče řešit programy :-( Kaji, ??? cože jen outlook 5G? Šiši ..... hele to máš služební ntb nebo domácí? nevidím přes sluníčko na monitor
Profilova fotka
Ivi firemní, pc poslední dobou stávkuje víc a víc, hlavně ten outlook ]-( tak jde na přeinstal a pokud to bude ku prdu tak prý mi koupí nový, ale on šetřílek šetřílků mi koupí velký kulový....
... já mám přiobjednanou paměť, tak sem zvědav kdy dorazí ;-) Hmm to je naprd když stávkuje, mě stávkoval a taky šel - je to potřeba
Profilova fotka
jj, u nás když nejdou pc tak přifrčí O., u mého už konstatoval "smrt" - teď už je jen na mě jak si zpracuju sosáčka... ale je pravda když sem řekla "dle O. už to nemá smysl" tak aspoň zavelel že teda s tím ěnco udělá.... pak i kolikrát viděl na vl. oči, že chtěl něco ke spisům a než se mi otevřel blbý excel, a pomalu zvládl wc a kafe... člověk si zvykne... ale když pak přijdu dom ke svému 3letému stařičkému noťásku a šlape jak hodinky v turbo systému....
nj a nepotřebuje to slyšet od O? že by mu to hezky vybarvil - to bys měla new do týdne ;-) a co sosinka s mimčem?? mě doma pc fachá taky na 1s * ;-) občas tedy kiksne net, ale to už je jen sem tam =-) sem si dala 2kedlubny, 1jablko a čaj a je mi :-p :-p :-p :-p
tak nevím zda tomu :-p jít naproti nebo se to snažit rozchodit
jj včera jsme instalovali nový Vokna :-.
Profilova fotka
uvidíme.... tak to nevím, dneska jede rodinka do HK za babičkama, bude kliiiiiiid, sice měli jet už včera, ale aspoň den nebude oxidovat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?