Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
a potom ze jsou v Praze samy vyhody.... a ono to vypada, ze hnusne jenom tady 8-(
Profilova fotka
jo holky.. fandova peněženka se našla.. byla v hajzlu.. jen pořádně nevíme co vní zůstalo.. krom sra*ek :-p :-p ale prý snad řidičák a ještě nějaký doklady.. Musí ji fandovi poslat z Hradce..
Profilova fotka
kristi nebuuuj.. brzy budeš v našem kraji a tady je krásněěěěěěěěěěěěěěěěěěě
Profilova fotka
Yw... tak to je super... aspon ze se nasli ty doklady... jestli si teda nezazadal uz o nove.... :) me takhle jednou taky ukradli penezenku v tramvaji a nekdo vybral jen prachy a vsechno ostatni nasli ve schrance dovery a policajti mi to poslali..... takze jsem mela vsechny doklady doma a nic jsem nemusela zarizovat.... bylo to fajn ( i kdyz jsem prisla o penize a listky do divadla) a prislo mi to tyden pred vanocema :-)
Profilova fotka
mě takhle na nádru a za dva dny volala paní že ji našla kdesi na národní... i s dokladama....
Profilova fotka
holky jakou ste ěmly hudbu na svůj nástup? sim sim? sem včera seděla and seznamem pochodů co nám dala matrika a už se mi nelíbí ani ty klasické pochody... :-( chjo
dobré ránko :-) ded: nechi prudit ... :-D my taky byli v kině a ještě i po nákupech :-) v sobotu .... celé odpoledne hlídali naši :-) a v pohodě ... u nás taky zataženo, po sluníčku ani stopy ... a pršelo taktéž ... ale je 20 stupňů už teď ... x-)
Profilova fotka
Jojo je to super.. aspon nějaký ten čas běhání po úřadech mu to ušetřilo... kaj čéééče moc to řešíš.. vyber klasický pochod.. páč stejně tu hudbu pak vůbec nevnímáš ;-) ;-) ;-)
kaj: Ywonnka má pravdu ... ;-)
Profilova fotka
Yw :-D za to teď ju vnímám až moc co? :-) Ded musíš si to doma nějak zařídit, čeče př. týden bude doba ledová, to nejde propást :-)))
Yw: mám dotaz ... možná budu vypadat jak cvok ... Terezka si poslední 3 týdny pořád ale fakt pořád cucá ručičky ... nejraději by si je tam nacpala obě najednou a k tomu ještě hračku :-D .... no a já ať zkouší cokoli tak bez výsledku ... napapá se a ruka už je v puse ... je to normální? nemáš nějaký fígl jak ji to odnaučit???
Profilova fotka
Kaj... ja nevim, co jsme meli za hudbu... .nejaky klasicky pochod... ale kamaradka nastupovala na November rain http://vids.myspace.com/index.cfm?fus... a to jsem teda ořvala :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Veru... a necuca si ruku proto, ze ji rostou zuby?? :-N to Vojtech ma ted ruku v puse porad :-x
Kaji a Kristi, můžu zato že bydlíte v blbé části republiky? Dyť já vám to sluníčko poslala hned ráno. Páč mě kolem 5hod vytáhlo z pelechu, bylo krásně azurko a nádherně svítilo ;-) to bylo takové prímovní. Teď se trochu zatáhlo ale je stála krásně - snad to vydrží ;-) Kristi, co ti brání koupit si pozemek na jihu? Tady máš všechno : vinice, víno, sluníčko, vinice a zase vinice x-))
Profilova fotka
Veru jujky.. tak to ti moc neporadím, páč Sáruš todle nedělala a do dneška si do pusinky nic krom jídla a dudlana nedává.. Sice jí to taky někdy ulítne a vrazí tam prstík či hračku, ale né nijak moc tak jsem ani neměla snahu to nějak řešit... A tak malou cácorku asi zatim moc nepřesvědčíš.. Zkus se kouknout na koně, jestli tam není nějaké forum.. holky tam kecají ovšem možném..
satyyy ... no to mi taky řekla mamka ... ale dyť má jen necelé 4 měsíce ... :-.
díky Yw :-) ... no buď je tam ruka a nebo hračka ... dudlana moc nechce jen když usíná jinak ne x-)
Profilova fotka
veru Tomáškovy začli růst ve 4 měsících a v 8 měsících měl 8 zubů... Takže i to je možné..
Veru, šiši tak brzo zoubky? Jinak, nevím zda jsem to psala, ale včerejší závody supééér x-) a dnes pokračují, ale podívám se na záznam na čt4, páč to fakt nestíhám :-(( škoda že se tam nemůžu kuknout, dnes to bude boj s velkým B!
jejda ... no tak snad to jsou zuby ... x-) uvidíme ... ono stejně nic nepomáhá ... ona si tu ruka stejně strčí .... minule ji Radek jen tak zkusit dát ručičky k tělu a přepásal ji pásem v lehátku ... a ona nekřičela, jen si našla cestu jak ty ručičky i přes ty popruhy dostat do pusy ... trvalo ji to asi 15 minut, ale vyhrála :-D
Profilova fotka
ja mela taky prvni zub kdyz mi byly 4mesice x-) a Vojtech ji v 11mesicich ma 8 :-D Kaj - http://www.youtube.com/watch?v=ToqekM...
no já už se nedivím ... pokud to naše dítko bude mít už zuby ... v sobotu se převrátila ze zad na bříško :-D .... já to neviděla by jsem v obchodě ale Radek to tvrdí ...
http://www.hasici-vysocina.cz/zvetsii... tak tady na to jsou schopni vylést (až nahrou do posledního patra) za 14s (i s náběhem) http://www.hasici-vysocina.cz/zvetsii... bariéra ta je na stovce
Profilova fotka
Saty kujuuu za odkazy :-)
Profilova fotka
Veru šikulku máš!!!!!! my máme zatim jen dva zoubky a ještě ani nejsou pořádně vidět :))) ted mi pošták přinesl 4 balíčky s kráááááásnýma věcičkama na sáruš... jéééé to se maminka zase vyřádí :-D :-D
yw: díky :-) tu radost s balíčky znám :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ivi no ti si ale daj do těla!!!!!!!!!!!!
Ywi :-D vidím že máš ouplně stejnou zálibu jako já ;-) nakupování :-) tak nám to hezky fotni. A nějaké nové fotečky malé? Zase nám můžeš na mejlíky poslat pár foteček - syrových 8-)
Profilova fotka
hi je to hrozná úchylka.. Měla jsem ted měsíc pauzu, ale ted jsem zase nakupovala jak divá a je to úplná slast :-D :-D :-D
Ywi, jj to jo - je to hodně náročné. Jsem ráda, že toho R nechal - on totiž dlouhou dobu reprezentoval Vysočinu. Ale je to tak 3roky, co to přenechal mladším. Ale požární útok běhá pořád ;-) každou neděli 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?