Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
tak že byste přijeli na letítka? :-) jsem po obědě, pizza pollo se špenátem ;-)
Profilova fotka
jooo, já letítka rááád :-) kdy to nejvíc lítá? :-D
v sobotu kolem poledního
kaj: no já už bych i byla ráda x-) ... chybí mi ty její blbinky co poslední dny začala dělat :-D ...
Profilova fotka
tak já to doma nadhodím :-)
nebo teď Káji, teď je jich hodně na runwayi
http://www.prg.aero/cs/site/informace... koukej :-)
Profilova fotka
blbinky? jaký? :-)
Profilova fotka
tjo hned to tu balím a jedůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů x-)
tjo teď fakt lítají o 106, slyším oknem jak startuje jeden za druhýýýým x-)
Profilova fotka
nech tohooooo :-)
a velkýýý krásnýýý letítkaaaaa :-D
Článek se načítá
kaj: no v postýlce ji položím normálně a přikryju a ona od neděle se otočí naopak, nožičkama se zapírá o boční tyčky postýlky ručíčkama si hraje s hračkama na spirále a k tomu se směje a žblebtá :-) ... a jak k ní příjdeš a promluvíš na ni tak se začně krásně usmívat ... no v postýlce nebude ležet jak ji položím ale vždycky se otočí naopak ... :-D už otvírá očička ... :-) tak jdu rychle dojíst těstoviny ... a pak razíme ven .. zatím páčko .. :-)
evi: to tam máte lepší než na leteckém dnu :-D
veru tak papa, já jdu na to auto :-)
Profilova fotka
Veru jééééééééééé x-) no nic, jdu ty letítka rozjíst :-D
Profilova fotka
sem tuuuuuuuuuuu :-)
já takyyy :-) co bylo dobrého. Já vydrbala a vyluxovala auto, fuj strašný hic, otekly mě ruce a musela jsem sundat prstýnek :-(
Profilova fotka
čeče restované noky se slaninou, česnekem a kapustou, ňam :-)
no vypadá to dobře, ale já v těhu bych asi umřela :-p slanina česnek a kapusta, to trávím ještě týden
Profilova fotka
dobrý den teda vy jste mi zahltily IP. Ale už jsem to dočetla. Moje tch přijede na návštěvu v sobotu a už se na ni těším, jsem říkala že ještě nesmím rodit, až po návštěvě. Jinak dneska jsem byla u mudr. a bětka se ještě nechystá, takže příští týden znovu na kontroly. Jo už mám ty těhu fotky, hodím vám je na facebook.
Profilova fotka
hoj Mmaky, tak šup šup :-)
ahoj Markét :-) vybírám zahradní nábytek, tenhle není špatný, že? http://www.akcniceny.cz/detail/zahrad...
Profilova fotka
jj to vypadá pěkně Evi
mooc krásný fotečky, už jsem tě chválila na fb x-) x-)
Profilova fotka
kují x-)
to má Bětka ale pěknou maminku ;-)
Profilova fotka
chápu to dobře, že když zakliknu že fotky ukázat jen přátelům, tak že je nikdo jiný než vy nevidí. Že?
jj tak by to mělo být
kdy máš ty státnice?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?