Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Dobré ráno, já jsem už na nohou, chystám se dneska k našim na celý den. Tak pěkný pátek a pěkný víkend :-)
Profilova fotka
ahojky... dnes jdu k zubajdě, tak mi držte pěsti, ať mi nic neděláááááá, nebo to by byla zas pálka... 8-( :-p tak páčko! 8-)
Bré ránko ;-) já jsem už též v práci :-) ale moc se mi nece - je pááátek x-) Marky, mmt najdu adresu na mejlu - objednávala jsem to přes MMA
Profilova fotka
achoooooooooj :-) tak sem si včera zabumbala že jsem odcházela se stkřehotavým hláskem konipáskem, chjooooo :-N Eviku krásný den ;)
ahoj Kaji ;-) až tak moc? skřehotavý hlásek konipáska??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
jooo ale ráno už dobrý :-D jen se těším na zítřek, budu se léčit, O. má golf. turnaj a večer pak šupajdím do divadla a ráno pak směr Ova :-)
Profilova fotka
tady je zas živo...
hi hi hi, se budeš zítra léčit? a proč? Jako dospávat ten dnešek??? Kaji, nj poslední dobou to skomírá - já tu měla š a snažím se dodělat resty ze stavby (naší 8-))
Profilova fotka
ne, ty průdušky.... a copak restuješ?
aha ... to je blbý že se ti to tak vrací :-( a zkusilas inhalace? heřmánek - ten je léčivý, tak by na to mohl zabrat ále, musím udělat souhrn hodin tesařů, zapsat vše do stavebního deníku a dát jim to podepsat ;-) mě se tááák móóóóc dneska nechce. Jo a pojedu s našima do Znojma Baumaxu, maj tam za 539,- Kč dřevěnou plovoučku, 1cm šířka, 7 nátěr, barva dub. Ještě zkusím od známých vypůjčit kartu - že by to bylo eče se slevou x-)
Profilova fotka
jooo každá slevička dobrý :-) v pondělí jak budu v Ově zkusím svojí dr. na ORL, třeba pomůže, hlavně aby mě vzala.... má dycky plno....
přesně tak - každá kačka dobrá, naši se pak určo (nebo možná spíš před tím :-D) staví v intersparu a pak baumax ... já tam hlavně prolezu kytí a doplňky x-)) a pak budu čučet po plovoučkách a tááák různě ;-)) tak snad tě veme - já byla na orl na porubě ve fakultce a musím říci, že přístup supéér na 1s *) dnes si skočím do lékárny a zkusím sprej a ten zyrtek - furt mě pálí ošiška a teče z anosu :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to já mám dr. hned vedle ordinace mamky, ještě použiju máminu protekci, pač jí dr. zná, tak snad to fakt klapne... už se to se mnou táhne 2 měsíce a mám toho fakt dost....
jééé čéče, ty máš podchycený snad všechny doktory v Ově ne? :-D nj to je výhoda mít známosti ;-) hi hi hi, nespravuje jí mamča zoubky? Fíha už 2 měsíce - to už je hodně dlouho a divný že se to stále vrací. Bych to viděla na nějaký zánět v těle který cestuje!
Profilova fotka
uvidíme... Iviskuuuuuuuuu, právě mi přišly oznamka a jsou božíííííííííííííííí, ještě hezčí než sem čekala x-) x-) x-) x-) x-)
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... Marky, tady je ten kontakt - ale paní má účet pozastaven z důvodu dovolené - tak nevím no, ale zkus se poohlédnout po MMB - je tam toho spoustu! ;-) Kaji, fááááákt???? Šišku na křížku ... škoda že nesedím vedle tebe!!! sakryš, mám na něco chuť - mě ouplně mlátí huba ... si jdu kouupit asi něco na zoubek x-)
Profilova fotka
no, jsou úplně mňam... x-) x-)
tak to je supéééér x-) hlavní je že jsi spokojená x-))))))
Profilova fotka
mám je na dvou typech papíru, jeden klasika bílá křídá a druhý béž. písek, obojí supr... dám rozhodnout muži... :-) já bych brala obojí :-)
to máš jako vzorek? tak bílé rodině a pískové ostatním ;-)
Profilova fotka
to by mě sestřenka švihla něčím, kdoví čím... :-D nene, bude to jednotný :-)))
sem toho tolik neřekla :-D 8-( :-x jdu pro něco na zub .....
Profilova fotka
brý den, baštím meloun, dáte si taky?
Profilova fotka
já si dám, já já jááááá :-)
Profilova fotka
tak posílám, třeba potrubní poštou :-D tak co je tu nového? oznamka? no to je super.
Profilova fotka
jj, sou fakt labůž :-)
Profilova fotka
jdem papkat... :-)
já si dááááááááááááááám!!!
Profilova fotka
jsem tadyyyyyyyyyyk :-)
sem si jako tedy dala čoko ... ale ona byla jaksi nedobrá :-p a je mi z ní přímou úměrou a vzrůstající tendencí :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p cos měla dobrého??? Udělej mi chuť, dnes je R v práci tak netuším co bude na papů

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?