Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
jakto ???
Evi jak píše Kajuš ... bych jí to zalila pořádným proudem a ještě ledovou vodou - na to jsou rostlinky náchylné - popř bych jí to lividovala nějakým šikovným insekticidem :-p Kaji, O půjde za prací??? Hele v BA mám tetu a do BA to mám blíž jak do Phy x-) a maj tam krááásnou ZOO
počkej až přijde domů, to jí ještě řeknu ]-(
Profilova fotka
no hádejte, O. a práce... řeší se tam nějaký projekt pro banku, co už O. jednou dělal, zakládal v e-bance internetbanking atd, trávil tam i noci (mmch jeden z důvodu rozvodu s ex) a teď by to samé bylo v Blavě... párkrát se mě už ptal jako nejdřív kdyby tam byl jen on a bla bla... včera přišel s tím že oba + ještě jeho kámoš co s ním byl v bance s jeho slečnou (to jsou ti z Ukrajiny a co čekají mimi)... kámošce je to jedno, ta procestovala x míst za celý život..
to je pitomý :-( a kdy se to má rozhodnout?
šiši mě pálí žáha :-(
Profilova fotka
prý ještě neví, furt se to řeší.... řekla jse mmu že nadšená nejsem, ale že to asi budu mít těžký, pokud tam budu chtít být v administrativě... že po mě budou chtít slovenštinu tak jako my tady po SK chceem češtinu a to bych byla víte kde... tu kámošku napadlo velvyslanectví nebo konzulát... ale doufám že je to daleko nebo to nebude....případně to vyřeším těhu a budem po Blavě drandit s kočárem dvě....
Evi, zkus mlíko či rennie Kaji, to je na pytel totok. No tak pokud by jste opravdu museli do BA tak bych co nejdřív otěhotněla! Jenže, zase na pytel to že se vám zastaví vše kolem stavby apod. ....
Ivi mlíko už jsem měla, nic :-(
kaj: a co ty na to??? slíbené fotky jsem poslala ...
Evi: jooo rennie funguje a může se v těhu, já ke konci těhu už to měla jako povinnou denní dávku ...
ženy, přestaňte s tou IP -- nestíhám! :-D
Článek se načítá
dala jsem si na špičku nože jednou sodu, tak uvidíme ;-) náš malý se asi zlobí :-S není divu
no nediv se - když má mamča takové šoky a stresy ... hi hi hi - volám š, počebuji něco probrat a on že dorazí v 10,30 a já mu volala 10,31 :-D jako ve 11,30 zamykám firmu a odcházím
:-D Ivi teď mi psal Peťa že s ní večer dá řeč a že jí taky něco vyškubeme a já píšu - třeba vlasy :-D
píše, hlavně buď v klidu a ještě neroď, víš že to mám přes Prahu daleko :-D
evi: vidíš, hlavně že máš spojence :-D
no jsem moc ráda,že to vidíme s P. stejně x-)
jdu si vyluxovat auto, zatím pa pa :-)
ááá Evička si už chystá dopravní prostředek :-D takhle fakt porodíš - neblbni!!! Holky, já to pro dnešek též balím ;-) tak zase zítra papa
Profilova fotka
Veru super, sluší :-) a se stěhovačkou nadšená nejsem... opustit tu kámošky... :-( prý by to bylo na rok, max dva... ale i tak... navíc přiznejme si vztahy mezi čechy vs. slováky, znám jich spoustu a jsou ok, ale už vidím, jaké budou reakce na nás... kua já tam nechciiiiiiiiiiiiii
třeba z toho Káji ještě nic nebude. Hřeju si pizzu tak ještě nikam nejdu
Profilova fotka
O. mě taky utěšuje že to není 100%... ale otázka... je to prašť jak uhoď... kdybych zůstala v Pze a vídali se o víkendech (pokud vůbec) pač být v Blavě, se možná budem dělit o postel ale to je tak vše....
:-( no třeba z toho nakonec sejde |-| co máte dneska na obídek?
Profilova fotka
ještě nevím....
co děláš příští víkend? Nechceš se tu za námi stavit?
Profilova fotka
příští zatím v plánu nic nemáme... ;-)
kaj: počkej co se s toho vyvrbí ... třeba to nakonec nedopadne ... zbytečně stresovat teď ... když to ještě není jistý ... já mám na oběd zeleninovou polévku (zase ... ale co bych pro Terezku neudělala :-D ) ... a těstoviny s mákem :-D
holky malá spí už od devíti ... no snad se brzo probudí, bych ráda vylezla ven :-D
Profilova fotka
já si myslím že za chvilku jí máš vzhůru :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?