Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
sem tuuuuuuuuu :-)
taky taky :-) Terezka zrovna boxuje do měsíčka a hvězdičky :-D snad ji to bude chvilku bavit x-) copak jsi měla dobrého???
Profilova fotka
kachničku :-)
hm ... téééda :-) to muselo být dobrý x-)
Profilova fotka
jj, ale bylo toho málo :-D
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/cestovani/16887... to je o mě? já letítka tůůze rád :-)
Profilova fotka
ahojte barbuchy, jdu vás pozdravit...páč na nic jiného se asi nezmůžu!!! Dítě si mě žádá čím dál víc! =-) :-x doufám, že se tu máte fajně a taky doufám, že vám aspoň trošililililinku chybím! :-D :-p :-N
Profilova fotka
tak hlásím, že drahý přijel od švagra s namontovanou sítí, přesně tak jak jsem říkala že by to šlo. A neřekl o tom už ani slovo. Zřejmě troška drsnějších slov v naší domácnosti neuškodí :-D Jo a taky světe div se, ozval se mi dneska můj šéf, že trošku ušetřil a vzpomněl si na mě s tím odstupným, takže mi dneska dovezl prvních 10 000,- takže by si na mě mohl ještě 3x vzpomenout a máme to vyřízeno. No ale i snaha se cení :-D hned je mi o něco líp na dušičce.
Profilova fotka
hoj Dedulínku, tak hlavně že se máte s MAxíkem fajn ;-) Mmaky, no tak supa, oni ti chlapi potřebují občas nakopnout :-) a s těma penízkama to je čupa, jen tak dááál :-)
Bré ránko ;-) Markys, nj den blbec - ale šéf to myslím částečně vylepšil ne? Alespoň že přišel a část splatil a že nedělá mrtvého brouka ;-) Kaji, a co tak umývat nádobý v rukavkách?
Dobré ráno, dneska je venku krásné x-) za chvilku jedu na nákup a pak přesadím kytičky
Profilova fotka
ahooj zlatíčka moje :-) Ivi mě vadila ta teplá voda, jak to "roztepovala" - dneska už to mytí nebylo tak tragický, ani doma ani v práci, mastička pomáhá :-)
Článek se načítá
Ahoj Evi a Kaji ;-) Evi co budeš přesazovat??? Já se dnes chystám na shrnutou zeminu, kus sem si tam vyčistila - a jak pršelo nemohla jsem to dodělat. Takže vemu motyčku a pořádně si to tam nachystám po dýně ;-)) Kaji, ještě že jsi našla nějaké tlumidlo ;-))
Profilova fotka
jj, jiank bych se udrbala :-D
můj první výtvor .. fotky jsou na FB ale pro ty které tam nechodí dávám odkaz na MS 8-) http://www.modrastrecha.cz/album/view... Snažila jsem se, na to že to je prvotina to nevypadá až tak špatně :-) moc mě to baví, jen toho času, teď mám nachystáno zhruba 300 ruliček + dna - ale jaksi není čas začít ...
Profilova fotka
já uf chválil :-) moc pěkný :-)
Profilova fotka
holky, tak včera se vraždilo u Mmaky, dneska se vraždí u nás.... máme jet na sportovní víkend, samo v pátek ta nej akce, v sobotu u ohně... ale drahý musí na nějakou firemní akci, kuwa fix už, prý tak jeď sama, zůstanu doma, říkám to víš že jo, víkend plný golfu, to by se ti líbilo.... jdu na papu...
tak jsem zpátky z nákupu, dala jsem si obídek (halušky se zelím) a jdu se plácnout ven, jsem se tím obědem nějak unavila :-D Ivi košíčky jsou moc pěkné, jak dlouho ti to zabere na jeden? My chceme jít zítra do kina, tak uvidíme v kolik P. dorazí z práce
Profilova fotka
tak jsem zpátky z papu, bylo moooc dobrý žebírko, uf uf, přepapanááááá :-) Evi a na co chcete jít?
Kaji, :-o ]-( ]-( ]-( bych ho asi ubila!!! A proč nechceš jet sama? Pokud tam budě někdo známý jeď - přeci nebudeš sedět doma a necháš si ujít čupr vík jen kvůli O golfu! :-p Evi, tak když už to máš nachystané tak do hodinky nemáš co dělat. Ale čas veme to motání ruliček, pak si musíš pečlivě naměřit dno, jeden den si nachystat osnovu a nechat to řádně zaschnout a až druhý či třetí den plést. Za den to máš hotové, no a pak natřít - já to natírala syntetikou - máme jí natřené palubky (zbylo nám 5l tak co s tím že? :-D) jeden den jeden nátěr a druhý druhý - no a tady je výsledek x-) milé moje, sem se dnes nezastavila ;-) vylezlo sluníčko a mě se hned zlepšila náálada :-D
Profilova fotka
Ivi to ale bude zas vík. bez O., to se mi nechce když doma furt pracuje, známý tam mám, to jo, a hafo... ale sama jet nechci... to samý bylo i posledně, měl víkendovou povinnou akci a já jela sama :-( a taky už slyším, pač ty lidi do svatby neuvidíme, tak to bude kde máš ženicha atd...
no tak se mnou nemluvte - du dom :-D to nééé dnešek tak rychle utekl že už je 13,30 a já mizím zítra tu budu jen do 12,00 páč pak mám školení skrz volby ;-)
chceme jít na ty Andělé a Démoni :-) jenže jak já vydržím 2,5 hodiny nejít na WC netuším :-o
Profilova fotka
tjo tak to vůbec nevím o čom je.... no holt budeš muset odbíhat, nebo probni Vendelínovic pleny :-D
Profilova fotka
dneska si jdu vybrat kytí.... řekněte mi pro představu, ta kolik ste měly kytí s korzáží, pro maminky případně svědkyně a na auto... na hostinu budou řešit sami, ale podle pokynů co a jak
já měla svatební kytku kaly+růže za 1.100, korsáž byla zdarma. Kytička pro maminka byla á 250 a na auto 600
Profilova fotka
tjo to je za hubičku... jsem zvědavá co mi řekne paní dneska
Profilova fotka
dobry den... uzivam si dovolenou a moc nemam cas?? neco noveho?? jeste se u vas nerodi??? Kaj, ja mela kytku (protea + frezie) za cca 600,- , potom kytky pro maminky a korsaz ... a celkem i s tou moji kytkou to stalo 1.100,-
Profilova fotka
ahoj Satyy, u nás nic nového... jak si užíváš dovču? :-)
Profilova fotka
dovcu si uzivam po uradech a jinych institucich a zarizuju co se da... asi budu potrebovat po dovolene nejaky relax :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?