Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
a pak ještě přihodím fotky i videa od kluků... ;-)
Profilova fotka
1. várka je tam...
Profilova fotka
2. taky... videa mám doma...
Profilova fotka
zdar, tak co? dneska tu budu zas sama samička?
bré ránko, si mě předběhla - nevím jak tu budu - podle šéfa a práce - ale ukážu se tady 8-) aby ti nebylo smutýnko ;-)
Profilova fotka
šeeeekovala, budu vděčná... :-) Evikuuuuu, simtě nebylas vloni na Dobříši na tom svatebním květinovém dni??
kukala sem na FB sem to pak aj ukazovala R ;-) fakt paráda a ten žralok =-) :-o :-o :-o bych byla posraná až za ušima!!!!! :-D)) jé z Dobříše sem viděla fotky - ale nevím u koho :-N
Profilova fotka
no, chceme tam vyrazit, ale jak sem koukala na web, pro veřejnost je to od 12 a my pak ještě potřebujem do Ostravy, v pondělí budem řešit a tisknout oznamka a spol... ale zas nechci přijet až kdoví kdy večer... mě na ně stačilo koukat z lodi, ty stíny, sem tam byla vidět ploutvička... pak jeden večer sme je dráždili žrádlem na prutu... 8-) nejdří vypadalo že se žádný nechytí a nakonec připlavali 4 :-)
To je naprd, od 12hod - toho moc nezvládnete + cesta do Ovy .... to je blbý ... šiši hned jako 4kousky jo? a jak velcí byli??? šiši a jak si psala - že u lana jsme v bezpečí .... to je jako fakt??
ahooojky :-) Kaj vítej zpět :-) fotky jsou úplně boží :-) jsem říkala R.jak jsme na ně večer koukali, že by mě tam nikdo nedostal :-D jak jsem viděla toho žraloka :-N
Profilova fotka
ne není :-D ale kluci měli ten pocit, že jakmile visí na laně k lodi, žralok na ně nemůže :-D ahoj Veru :-)
Ahoj holky. Dneska opět v jednom kole :-| Káji na té Dobříši jsme nebyli. Peťa je od včera doma, nějaký střevní bacil, blije a blije. Mu říkám, vidíš a já to měla 20týdnů :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Eviku, tak že P. přeju brzské uzdravení...
Ahoj Veru a Evi ;-) Evi, nj střevní chřipka - bacha ať to nechytneš ty!
Profilova fotka
jinak ráno sem si vymyslela další výzdobu na stůl :-) k těm mušličkám přidat i čokoládky ve tvaru koníků a tak, nakoupíme pár bombošek a dáme na stůl... když bude moc teplo necháme je trochu zmrazit a chvíli než dorazíme zavoláem a teprv dají na stůl x-) O. naapdlo do nich napíchat i jmenovky, ale do zmrzlé čoko to půjde asi těžko :-D
Kaji to moc nepůjde to je fakt ;-) .... hele a co perníčky ve tvaru koníků??? nebo mušliček? a na to napsat jména? mám tu š - tak tu sem na skok a jaká barva?
tak mám vyžehleno, uklizeno, vytřeno :-) odpoledne jedeme do té práce na rozlučku, ale po pravdě se mi tam moc nechce
Profilova fotka
perníčky ee, budou vizitky v designu oznamka... Evi, tak nechooooď -) a barva béžová, ala písek, na to ty mušličky a čokoládky... dál uvidím, zas ať to není přeplácaný...
no nejraději bych nešla ]-( jů, to bude čupr x-) už se to pomalu, ale jistě blíží, co? ;-)
Profilova fotka
no jo, blíží, mílovými kroky, už bych měla pomalu naobjednat vývyzky, mušle, vlizelíny a tak... ještě čekám furt z ebaye na tu svatební knihu hostů musíme O. pro oblek a košili ve středu jdem vymyslet kytky (šiš a já vůbec nevííííííííííííííííííííííím) tak za týden dva jdu k vizážistce, zeptám se jí zda mě i učeše... ...
jů, na kadeřnici a vizážistku jsem se moc těšila, to bylo super vymýšlet co a jak x-)
Profilova fotka
našla jsem si nějakoiu paní Miláčkovou, holky tady s ní byly spokojené, tož uvidíme :-)
roztomilé jméno :-)
Káji vy jste byli teďka v E. sami s O. nebo ještě s někým?
Profilova fotka
heh, jj :-) teď jsem jí psala zda mě vezme i na účes, stli to stihneme i se svědkyní (rychloúčes) nebo stli si vezme někoho sebou, nebo stli si mám hledat jinde... kua toho času... to musíme stihnout, co nám zbývá že :-) psala jsem fotografce jak zvládá přesun na S8zavu, zda s ní můžu počítat, že se mi pán nabídl, ež taky fotí, že by mi část na Sázavě mohl nafotit on...ale napsala že počítá i s přesunem, supr :-) šak fotit můžou oba že :-D 8-)
Profilova fotka
Evi byla nás celá loď, tzn. 20 potápěčů plus posádka... a nás co se znalo bylo 9 lidí
to jo, ale jestli jste byli jen vy 2 nebo nějací vaši kámoši jak občas jezdíte parta
jo teď už to čtu :-D
no jasně, alespoň pak máte z čeho vybírat :-)
Profilova fotka
většinou jezdíme v partě, aspoň my dva + Roman s Kolouchem, vyjímka byl vloni Zakynthos... takovou větší grupu O, pořádá jednou za čas... ale už sme říkali, že sme Egypta "přejedený" že by to chtělo i někam jinam... navíc už to pod tou vodou není jak před časem.. to vidím i já a to se potápím 3 roky... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?