Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
a kam se takhle jinam jezdí?
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... kuk :-)
Profilova fotka
kam? kamkoli... do španělska, na elbu..bali třeba naše divemasterka co sme měli se teď potápí v Irsku, ale tam je kosa... no a pak teplé zvdálené Kuba, Maledivy... jééé Vendelín má už spanííííí x-)
jé Maledivy to musí být krásný x-) 8-) Jak jsi psala o tom lákání žraloků, hele to asi nikdo netuší co za hladovou potforu připlave, co? Jestli je to nějaký velký bílý nebo nějaký co už je po obědě, co? :-) No už jsme mu to dali do ložnice a povlékli, kdyby náhodou :-)
Profilova fotka
v těch místech kde sme byli bílí nejsou :-) tím se všichni uklidňovali, tam byli dlouhoploutví, liščí a kladiváci a ti prý na lidi nejdou, max jsou zvědaví a připlavou blíž, max si ducnou ale pak zas odplavou, ale ěvtšinou se sami bojí nás takže kolikrát ani nepřiplavou.... ráno jsou "nejhodnější" ale blíž k večeru už sháněj papu a to už do vody moc nikdo nechtěl :-)) měli sme tam story po tom lákání... z vedlejší lodi je čmoudíci tak vytočili, že chudák skupina z třetí lodi co šla až poté, tak an ně prý doráželi, brrrrrr no a na Maledivy je O. zlákaný, navíc jsem si rýpla, že mi kdysi Maledivy slíbil jako svatebku :-D ovšem stli začnem stavět... :-D
no to bych se picla :-. :-. :-. ale stejně je to o strach, i když víš že je to "relativně" bezpečný =-) Co ta ruka? Pořád pálí?
Profilova fotka
včera jsem si zašla do lékárny pro nějaký krém s kortikoidama a je to mnohem lepší... ale jsou chvíle kdy je to strašný, třeba ráno u mytí nádobí jsem myslela že umřu...ale pak jsem ruku hodila do ledový ruky a dobrý... O. jak mě vidí jak se škrábu tak dostavám po čuni... tjo to ten korál nemohl tušit že si chráním prdel? takhle se mi odvděčil... :-( au čoveče když sme byli před rokem na safari, žralok tam byl taky, myslela jsem že jak jej uvidím pos. se strachy, ale já naopak s klukama plavala za ním... ale letos sem se neodvážila a byla jsem i ráda, že zrovna marodím 8-)
teda to je blbý, tak snad to brzo přejde :-| no já si to neumím představit, včera jsem jsme s MM koukali na fotky tak jsme se báli jen toho monitoru :-D
Profilova fotka
chich viď:-D mě když O. ukazoval fotky tam, sem říkala, mno tak to pod vodu tím tuplem nejdu :-D z některých sem ybla pos. i jen z fotky :-D nějak poseroutkovatím nebo co :-N
hele, já tohle měla u moto, furt v pohodě, 300 z místa a najednou lup a bála jsem se na to sednout,jen co to nastartoval :-D :-p
ahojky holky, nějak nestihám ... dneska je děsně hnusně ... tak musím nějak zabavit prcka :-D ... evi: no my si s manžou říkali to samé, když jsem ukukovali fotečky ... kaj: jsem myslela, že jsi tam byla ve vodě taky x-)
Profilova fotka
no já se dva dny nepotápěla..a to bylo zrovna těch potvor nejvíc, resp sme byli na místech, kde se vyskytují...
Článek se načítá
ahoj Veru, koukala jsem na fotky Terezky x-) x-) je boží. Já musím jít uklidit cimru pro Filípka, mám tam nějaké neroztříděné věci tak je chci dát do krabice. Jsou to větší velikosti, tak aby se to nepletlo k těm malým :-) tak zatím papa
Profilova fotka
holky jak ste řešily výslužky? pro všechny? nebo jen rodině? právě řeším s kámoškou, že ona dostala na každý ať byla rodina či ne a já azse že sem ze všech svateb dostla výslužku snad jen jednou...
evi: teď už je úplně úžasná, komunikuje ... prostě andílek x-) potvůrka už chce sedět a rozhlížet se :-D kaj: no my dávali jen rodině a nejlepším kamarádům ... a tak jsme dostávali i my od ostatních
Profilova fotka
a kolik? a jak s cukrovím na hostině?
kaj: no my měli v každém balíčku 8-10 koláčků podle velikosti rodiny a po kousku z každého druhu cukroví ... toho jsme měli myslím 8 druhů ... na hostině jsme měli jen koláčky v mísách na stole (40 kusů), cukroví nééé ...
Profilova fotka
dobrý den, dneska se dívejte večer na televizní noviny. Já budu jako hlavní hrdina v té dnešní hlavní první zprávě. Titulek bude znít " Těhotná žena ze Zlína brutálně zavraždila svého manžela". A jestli ho dneska nezabiju tak tak už nikdy, ............mě dneska tak sere!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
ahojky mmakulínku ... copak Ti provádí ???
Profilova fotka
no my chceme koláčky, na chuť před obřadem, pak na stoly k/po hostině, ale stli ještě něco k tomu?... no být na O. tak sladký není vůbec... a výslužka taky ne...
Profilova fotka
ahoj Mmaky, copak ti provádí???
Profilova fotka
potřebujeme v naší marušce oddělit zavazadlový prostor od sedadlového, protože nám tam pes pořád přelízá. Minulý měsíc jsme koupili mříž, a ještě se ho ptám jestli tam jako fakt sedí, že se mi podle obrázku zdá že tam nepasuje. No doma jsme to zkusili namontovat a samozřejmě to nesedělo, a protože to nechtěl jít vrátit aby nevypadal jak idiot, tak jsem to já všemožně prodávala po inzerátech. Dneska nám přišla síť (opět jsem se musela starat já) a ona by seděla, jen by se musela trošku upravit (uřezat pilkou asi 1cm kovové tenké tyčky) , ale on vymýšlí samé pi.oviny proč to jako nejde, atd... že jsem koupila věc na hovno...tak a teď se sbalil a jel za švagrem aby ho podpořil že to fakt nejde, samozřejmě, že mu moji verzi neřekne a jen mu ukáže že to fakt nejde. Se na něj vyseru a zařídím si to sama.
Profilova fotka
Jenže tohle mu přesně vyhovuje, doma všechno zařizuju jen já. .............. Kdybych mohla tak se jdu dneska ožrat. No nic jdu na poštu, Veru posílám ti ty podložky ju?
market: moooc děkuji :-) jsi zlatíčko :-) ... mě je nosila mamča, ale už nemůže ... takže mooooc děkuji x-) jinak s tím příštup L. vím přesně jak Ti je ... tohle mám doma taky !!!! :-( ... a nakonec si všechno udělám sama a mám klid ... už mi to za ty nervy nestojí ...
Profilova fotka
ach ti chlapi, ale někdy je fakt jednodušší si to udělat sama.... pač od nich než se člověk dočká... jako ještě furt nemáme vybalený potápečské výstroje...hlavně že sůl je agresivní, že... no comment
Profilova fotka
jdu konečně na papu :-)
já jdu nakrmit Terezku, právě se probudila ... a úplně spokojeně a potichu leží v postílce ... je to andílek x-)
kaj: dobrou chuť ... :-)
Káji my jsme měli nachystané balíčky na hostině tak 10 koláčku v každém a to jsme dávali těm, co byli na hostině a pak šli domů. Bylo jich cca 30 krabiček. Do práce jsem každý přinesli krabici
ahoj Markét, chjo :-| ty erupce. My chytáme erupce když jedeme do IKEA a Hornbachu ]-( to je na zabití. Mu vždycky říkám, až budu mít pocit, že mám nejbáječnějšího muže na světě tak spolu zase pojedeme do IKEA - ono mě to tam přejde :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?