Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Musím vše postupně :-D
Profilova fotka
No zítra máme to půlroční výročí tak asi zajdemem na oběd , kterej budu zálovat já miláček teď zaplatil docela dost za opravu auta. :-) koukám, že za těch pár dní nemám ani co dočítat moc jste se teda nerozepsali..... :-p
Profilova fotka
ono ani moc času nebylo, sem chodit, nebo já bych tu byla, ale když tu nikdo moc nebyl, tak jsem dělala něco jinýho, nebo se přifařila do jinejch diskuzí :-D
Profilova fotka
Takže ty jsi tkz. zběh jo :-D
Profilova fotka
njn, to musí být :-D
Profilova fotka
Tak doufám, že pak víš kam se vrátit! :-D
Profilova fotka
Ahojda holky! Tak my byly s Kájou celé dopoledne venku, protože manžel řezal drážku na kabel na lustr, tak byl dost rámus. Pak jsme přišly a mě tak strašně rozbolela hlava, že jsem na hoďku usnula. Odpoledne jsme pak všichni odpočívali u telky, protože fakt evím zda něco na mě neleze. Ale už je líp, tak snad to bude OK.
Profilova fotka
No já jsem se teď jednoho bacila zbavyla a doufám, že to bude chvilku Ok. už mě ty virózy nebaví ]-(
Profilova fotka
Bacily protivný :-( Honem pryč :-D To já vím, kam se vrátit, ale najednou nevím, kam jít dřív :-D A zachvíli mám končit a měla bych udělat předávku a nemůžu se odtrhnout...zítra si sem svůj comp neberu, páč pak nic nedělám...
Profilova fotka
Tak co neděle dámy? Kájuš teď po mlíčku usnula, já půjdu připravovat oběd (bude smažené obalované filé + bram. kaše) a odpo půjdem ven, bo je tam fakt krásně :-) Manžel pokračuje ve škrábání pokojíku.
Profilova fotka
Tak opět v práci, jak jinak, ale zítra mám volno, huraaa...a v úterý jdu k zubaři :-|
Profilova fotka
My jsme dneska měli na obídek pizzu v restauračce a miláčka nějak zmohla tak hajá :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda při pondělku! Taťka nám odjel pracovat, já peru, kafíčkuju, malá si hraje. Neděle super! Byli jsme všichni na prochajdě v Hamru, bylo fakt nádherný počásko :-) Jinak jsme prochajdu zakončili na zahrádce (letos poprvé ;-) ) Na koníkovi je foto, tak můžete nakouknout ;-)
Profilova fotka
ahoj mori, téda na zahrádku bych taky šla, kdybych nějakou měla...ale na víkend jedem k rodičům, tak snad bude hezké počasí i o víkendu...dneska je tam fakt krásně, ale my máme doma práce tři pr... práce, tak nevím nevím...
Profilova fotka
Ahoj holky, to je dnes krásně, že? Už jsem si stihla spálit tváře :-(
Profilova fotka
No krásně venku bylo a já hnila v práci ]-( to jse nespravedlnost ]-( Doufám, že i víkend bude slunečný chystáme se do Zoo na malý lední medvídky :-D
Profilova fotka
sonisek - já myslela zahrádku jako restauraci :-D Zahradu jinak nevlastníme a ani po ní netoužím, ještě abych na ní makala, bléé Jinak včera opět super den - odpo jsme byly venku s kamarádkou, ale nějak nám ten pokec nastačil, tak když manža dorazil z práce, tak jsme šly pokračovat v klábosení ke skleničce do restauračky :-p Manža zvládl hlídání v poho jako vždy x-) Dnes mě přijde po obědě mamka obarvit, už se na to nemůžu koukat, jak to mám odrostlé 8-(
Profilova fotka
Tak to je supr, že manžel pohlidá a může se vyrazit někam na skleničku. Taky jsme si říkali, že se nebudeme nijak omezovat v životě když přijde dítě a vždy jeden den v týdnu vypadnu ven já sama a manžel pohlidá a pak naopak a aspoň jednou měsíčne pohlidá babička a my si vyrazíme někam spolu. Taky jsem včera musela nabarvit, už jsem se na to nemohla koukat :-D
Profilova fotka
Tak jsem se byla zaregistrovat na gyndě. Řekl mi, že když se mi nepovede otěhotnět do půl roku,tak se to začne řešit. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Profilova fotka
klhof - a co to tedy bylo, žes měla těhu příznaky? Já už jsem obarvená a cítím zas trochu jako člověk konečně :-D Kájuš mi teď usnula na gauči, už byla nějaká unavená ...
Profilova fotka
ahojky, tak jsem zase napsala takovej dlouhej příspěvek a ono se to neodeslalo :-( Tak nic...já jen že jsem dneska byla u zubaře, naštěstí vše v pořádku, jen teda trochu problém s dásněma... :-| Takže jsem skoro celý den byla pryč a až teď jdu projet net..
Profilova fotka
Neudrželo se to tam :-( . Doktor mi na to nic neřekl, i když jsem mu řekla, že jsem měla 9 dnů spoždění a pak jsem to dostala. Ale jsem zvědavá, jestli se mi to do toho půl roka podaří otěhotnět. A když ne, budu na gyndu docházet častěji.
Profilova fotka
klhof - promiň, že se tak blbě zeptám ... jestli to dobře chápu - takže jsi byla těhotná a samovolně jsi potratila? teda jestli se tomu tak říká v tomto stádiu těhotenství ...
Profilova fotka
Stejnak nechápu proč je tak složité si udělat mimino :-o
Profilova fotka
složitý to je, ale taky když už je pak udělaný, tak se řiká, že to je to nejjednodušší ho udělat...
Profilova fotka
Tak ať je to už udělaný :-D
Profilova fotka
mori: vypadá to tak, měla jsem náznaky těhotenství, bolela mě prsa, bylo mi na zvracení, unavená,........ a pak po 8 dnech se mi dostavila MS. Dělala jsem si 3 testy. Na gynekologii mi řekli, že když se mi nepovede otěhotnět do půl roku, bude se to pak řešit. misicko: nějaký ženský jsou hned chytlavý(projde kolem nich chlap a jsou v tom) a nějakým to dlouho trvá.
Profilova fotka
Já chci být tá chytlavá :-D
Profilova fotka
To ti věřim, uvidim jak to vůbec bude, ale jestli se mi nepovede otěhotnět do září, budu to řešit s doktorem. Na umělé oplodnění se mi nechce, budoucí tchýně by se zbláznila z dvojčat :-( a nevim jestli by v baráku chtěla dvojčata. Myslela by si totiž, že by se o ně musela asi starat. Ale jestli to jinak nepůjde, tak se s tim budem muset obě smířit, já umělé oplodnění a ona dvojčata.
Profilova fotka
Vždycky po umělím nemusíš mít dvojčata ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?