Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
klhof, tak ještě nevěš hlavu...a že už to chcete řešit po půl roce...my počkáme rok a kdyby nic, tak až pak bych to začla řešit...
Profilova fotka
Já teda to budu řešit taky asi po půl roce, ale já mám nějaké zdravotní věci takže tak, ale kdybych byla normálně zdravá tak se to prý řeší až tak po tým roce.
Profilova fotka
No, musej dát víc vajíček. Sousedka z baráku měla umělé oplodnění, jeden den jí vložily jedno vajíčko, asi se prý neuchytilo a druhý den jí vložily druhé a byly z toho dvajčata. Prášky jsem vysadila v září a za půl roku to bude přesně rok, co jsem je vysadila. I doktor mi říkal že tak po půl roce se to začne řešit, když to nepůjde.
Profilova fotka
holky tak ty mimča už moc neřešte a nechte tomu volný průběh ;-) :-) Já si nedovedu představit, že bych si každý den měřila bazální teplotu a a hlídala plodné dny =-) Z toho by mi už pak přišla povinnost :-x Nám se to podařilo po roce a 3/4, tak nezoufejte ;-) :-p Já se dnes flákám doma, nikam se mi nechce. Manžovi včera někdo k večeru volal, tak jel dnes dělat někam elektriku. Takže svátek práce slaví prací :-D :-p Vůbec netuším kdy přifrčí, jsme myslela, že tak do 18 h bude doma, ale asi toho je hodně. No nějaký lidi si koupili barák a bývalý majitel jim prej uštípal všechny dráty :-. no nechápu, že to může někoho vůbec napadnout ... no ale manža má aspoň kšeft ;-) :-D :-p Včera jsme se byli podívat chvíli na čarodky, ale nějak mě to nebavilo ... byli jsme tam chvilku, protože to bylo docela pozdě a Kájuš chodí tak v 19.30 h spát. Manža šel večer jezdit busem, tak k nám šla kámoška Lůca a daly jsme vínko :-D a jak nám to hezky večer uteklo :-p klhof - bývalá kolegyně byla také na umělém oplodnění a má dvojčata - kluka a holku. Ale třeba známý tady ze Stráže taky byli a maj 1 kluka. Kamarádka z Prahy má první holčičku přirozeně a podruhé šla na umělé oplodnění a z toho má taky 1 holku.
Profilova fotka
mori: bazální teplotu si neměřim i plodné dny si nehlídám, jen kouknu do kalendáře a vidim kdy je mám. mě byale ty dvojčata nevadila. Byla bych spíš radši, pak bych třeba otěhotněla za 2 roky a nevim, jak bych to pak zvládala.
Profilova fotka
Právě jsem někde četla o té bazální teplotě a myslím si , že na to člověk potřebuje na nejvíš vysokou aby to mohl provozovat :-D šla mi z toho hlava kolem. Taky tomu necháme volný průběh, ale bohužel ať člověk chce nebo nechce myslet na to musí ;-) Znám asi tří páry co na umělím byli a mají jen jedno dítě ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko! Dnes to vypadá na krásný sluníčkový den. Piju právě café, musím si jít vyfoukat vlasy a potřebuju skočit do krámu pro knedlík. Taťka už odešel dávno makat (ode dneška ofiko podnikatel :-D ), tak to sfouknem pěšo - co chodím 5 min. půjdem tak půl hodiny, protože naše dítko se za každým otáčí a čučí kde se co děje :-D Pak si půjde Kája po mlíčku lehnout a odpo musím na poštu poslat balíček těhulce z koníka, tak to spojíme s prochajdou a asi mrknem na taťku, jak mu to odsejpá :-D klhof - mě tak napadlo ... jak to je s tou tvou prací v Jysku? jsi byla na tom školení, ale pak jsi psala myslím něco, že vybrali někoho jiného ... pracuješ tam nebo jsi zas na pracáku? V Ústí to stojí asi taky za starou belu co, s prací?
Profilova fotka
Ahojky, jé taky bych si dneska dala takový klidný den, ale bohužel dopíšu větu a jdu se oblékat a valím do práce kde budu až do osmi do večera, takže z krásného dne asi nic moc mít nebudu. snad to vydrží i o víkendu ;-)
Profilova fotka
mori: na tom školení jsem už nebyla. Poprvé mi volali (z Jysku), ať přinesu neschopenku a za půl hoďky na to mi volali, že se se mnou musej rozloučit, že vzali někoho jiného. Jsem pořád na pracáku,doufám, že se odněkud ozvou,nebo alespoň zatim jít na nějakou brigádu. V červnu otevíraj nový obchodní centrum v Ustí. Tak snad bude nějaká naděje. :-) Když nic neseženu,budu muset alespoň na 3-6 měsíců do Prahy, také jsem ze začátku dojížděla. Bydlela jsem v Praze, měla jsem tam prácia o svém volnu jsem dojížděla do Ustí.
Profilova fotka
Tak my jsme zpět i s knedlíkem :-D Šlo to docela rychle, to moje dítě šlo dokonce za ruku :-o :-) Kájuš vysosala mlíčko a už chrní :-p Venku je fakt krásně, jen tam je ještě malinko chladno, ale odpo to bude určo lepší x-) ááá psal manža, že ve 12 h dorazí na oběd - aspoň nějaká výhoda, když pracuje zrovna dnes tady ve Stráži - může dojít na oběd. Jsem myslela, že mu to tam pak hodíme, ale to by měl studený ... klhof - tak nějak podobně to fungovalo u mě po dobu 2,5 let. V Praze jsem měla podnájem, pracovala jsem tam a ve volnu jsem jezdila k domů (k našim) a později teda už k Martinovi :-) Než jsem se dala dohromady s Martinem, tak jsme i nějaká volna zůstavala v Praze, že jsme třeba někam s holkama vyrazily ... Ale jak jsme to dali dohromady s Marťou, tak jsem jezdila domů každé volno (někdy on přijel do Prahy). Bylo to teda hrozný to dojíždění - dělala jsem krátký / dlouhý týden, takže ježdění bylo dost častý - fuuuj, už bych takhle dojíždět nechtěla. Cesta trvala 2,5 h busem 8-( misicka - a co děláš? uááá, já cestou do toho obchodu potkala šéfa z práce, ale naštěstí zrovna toho lepšího :-p jen jsme se pozdravili. A předtím ještě údržbáře z hotelu, ale to je fajn chlápek, s ním jsem vždy ráda pokecala
Profilova fotka
Já také dělala krátký-dlouhý týden, dělala jsem od 10h, tak jsem třeba jezdila ranním autobusem do Prahy. Dalo se to zvládnou, ale těch peněz :-( . U mě to bylo 1,40h nebo 1h busem. Jirka za mnou přijel do Prahy jen asi jednou,protože si jeho bejvalka zvykla, že si Martina bral každý víkend. A ona si mohla "užívat". Tak snad brzy něco najdu.
Profilova fotka
klhof - no já dělala od 9 h, takže když jsem byla doma ve Stráži, tak my jel bus asi v 5.30 h, takže jsem hooodně brzo vstávala. Ale stíhala jsem to v pohodě - to jsem tam byl vždy první, tak jsem si došla koupit snídani, posnídala a pak už chodily ostatní. Já teda netuším co jsi dělala a co chceš dělat, ale jelikož píšeš o tom novém OC v Ústí, tak bych docela věřila. Že tam něc určo seženeš. Kdyby náhodou ne, tak v Praze určo. Já jsem teď koukala i na stránky Pompo, kde jsem právě dělala já a furt tam někam přijímají do Prahy - ať už rodavačky, nebo i vedoucí ;-) Akorát teda to dojíždění, noo. A kde to v Ústí bude? Ty jo já potřebuju jít ven a tady se pořádně zatáhlo :-S doufám, že nebude lejt.
Článek se načítá
Profilova fotka
mori: jejda, teď se tu rozpršelo :-( mě autobus jel v 6.40 a to jsem ještě stíhala se stavit doma u rodičů. Prodávala jsem dámskou modu, sportovní modu, hračky. Ale nejdéle tu dámskou modu. Snad něco seženu, budu se modlit. V Praze jsou pořád inzeráty, že sháněj prodavačky. Vemou někoho na 3 měsíce a pak ho před skončením zkušební doby vyrazej, je to pořád dokola. Bude to v Trmicích,naproti Globusu.
Profilova fotka
klhof - tak v té prodejně kde jsem dělala já, tam to bylo z tohoto hlediska (vyhazování) v poho. Já pracovala jenom tam. A dodnes tam některé holky jsou, co pracovaly se mnou :-) Já letím na tu poštu, doufám, že nezmoknem :-| Dost se teda ochladilo, a já myslela, jak bude odpoledne krásně teplo :-S
Profilova fotka
Ahojky, Mori dělám na poště za přepážkou ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jak jste se bavily o tom dojíždění, tak já když začla dojíždět do práce do Prahy, tak jsem jezdila tak půl hoďky busem a půl hoďky metrem, pak jsem načas bydlela přímo v Praze, takže to bylo jen kousek metrem a teď už zase bydlíme mimo Prahu a to jezdím hodinu vlakem rano a večer hodinu zpátky. Ale zas až tak moc mi to nevadí, vždycky jsem dojížděla, jak na zakládku, tak na střední. Dneska to vypadá opět na krásný počasí, tak snad vyjdem někam ven 8-)
Profilova fotka
I u nás se na mě sluníčko za skly směje :-D
Profilova fotka
sonisek - no právě že jsem dojížděla 4 roky na střední a pak do té Prahy, tak už dojíždět nechci. Za prvé člověk musí např. brzo vstávat a je to ztráta času ... Než jsem šla na mateřskou tak jsem ten hotel měla / mám hned vedle baráku :-D ideální :-p Tady je taky krásně x-) Včera jsme se s Kájuš flákaly doma, protože se každou chvíli zatahovalo, ale dnes vypadnem ven na slunko :-) Taťka maká, tak jsme tu samy celý víkend :-| no ale nedá se nic dělat, dobře že má kšefty ;-) Teď usnula, tak půjdu v kídku přichystat obídek
Profilova fotka
tak my jsme taky po obídku a miláček mi vytuh tak ho nechám prospat a pak valíme ven :-)
Profilova fotka
Tak dnešek jsme si fakt užili :-) Vypadli jsme teda až před třetí hodinou, ale vrátili se asi před půl hoďkou...jeli jsme na kolo a trochu jsme to protáhli. A v nohách nejeto 33 km :-) Jsem docela grogy :-N
Profilova fotka
ahoj holky jak tak koukam, najednou vidim muj rocnik, tak jsem si rekla ze se ohlasim mezi vrstevnicema.
Profilova fotka
Dobré upršené ránko :-| Dnes to vypadá, že celý den strávíme doma, takže nuuuda :-S Je dost zataženo, tak to nevypadá na vylepšení. Ale včera super den. Daly jsme s Kájou premiéru na písku - líbilo se jí. Podruhé byla na houpajdě a nechtěla z ní dolů. Nakonec jsme byli k večeru i s taťkou a babí na zahrádce na pivku, tak jsem si dala své 1. letošní černé :-D Tam jsem Káju ani nepřevlíkala, bo tam je taky písek. Zkusili jsme tam i klouzajdu a opět se jí to moooc zalíbilo (před barákem máme jen velkou). sonisek - uááá, bych po těch kilometrech chcípla :-. kondička je v čoudu :-| pavlous - vítám tě mezi náma!!! To je fajn, že jsi sem naoukla - doufám, že sem zajdeš častěji ;-) koukám, že jsi tu nová (máš málo příspěvků ;-) ). Tak nám něco o sobě prozraď ... odkud jsi, co svatba, ... ? Jsme zvědavky :-p :-D
Profilova fotka
mori: já nezažila v žádné prodejně aby holky tak dlouho pracovaly na jednom místě. V Praze se to střídá ob 3 měsíce- 1roku.
Profilova fotka
klhof - tak v tom případě jsem měla v té Praze asi fakt štěstí :-) Ale když tak přemýšlím i v ostaních prodejnách v OC Nový Smíchov to bylo v poho - některé holky jsme tam už taky znaly a dělaly tam dlouho.
Profilova fotka
mori, tak jako jelikož jsme zase dlouho nikde nebyli, tak včera jsme se trochu zmohli...takže dneska v práci jsem trochu mimo...pobolívá mi hlava a je mi zima a chce se mi spát...asi to bude i tím, že jsme trošičku promokli...a my frajeři vyjeli jen v triku a 3/4 kalhotách :-N
Profilova fotka
Já bych taky vydržela dýl. Dělala jsem v butiku přes rok cca rok a půl. Vydržela bych tam dýl, ale bohužel to zkrachovalo :-( nebyly tam skoro žádné tržby. Kdo by si taky koupil bodýčko na mimino za 1050,-? A pak jsem nastoupila dojiného obchodu, vydržela jsem tam 3měsíce a pak to taky zkrachovalo :-( . Velký nájem.
Profilova fotka
ahojky pavlous :-D Klohf to jsou teda pálky :-o
Profilova fotka
misicko: to jsou, taky to tam vydrželo rok a půl. Ale cizinci hodně nakupovali.Utratili tak klidně 30 000,-, ale ze začátku. Teď mě začínají problémy s místem v obřadní síni a na oběd :-( . Zapoměla jsem na mou,dlouholetou kámošku :-N Tak to budu muset nějak s přítelem ještě probrat, jestli by se tam nějak vcucli místo jejich známejch o nich.
Profilova fotka
Téda jak na někoho můžete zapomenout :-D no jo svatba jsou jenom strarosti , ale pak to stojí za to ;-)
Profilova fotka
Je to kámoška z dětství, ségra u ní byla a nějak se bavily svatbě. Pokusim ji tam nějak vcucnout s přítelem, aby tam bylo taky nějaké mládí a ne samí "starý". Nejvíc lidí je tam od přítelovi strany (cca 20 i s dětmy). A ode mě tam bude cca 8 lidí :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?