Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
V pondělí zajdu do nemocnice na gyndu, poslal mě tam obvoďák. Taď ale opravdu nevim, jestli jsem nebo nejsem těhotná, vim, že se stává, že přijde MS. Ale prsa mě na dotek bolej, jinak mě nikdy nebolely. :-( :-(
Profilova fotka
Tak já zatím na testu nic nemám a MS taky ještě nepřišla :-(
Profilova fotka
Ale ta MS je silná a bolestivá ;-( ;-( ;-( už si nedávám naděje :-( a ještě zítra si veme přítel syna ;-( ;-(
Profilova fotka
No tak budu držet palečky ať to dobře dopadne ;-)
Profilova fotka
Tak mimčo nebude ;-( ;-(, snad příště Teď je barák plnej dětí, jsem z toho nešťastná :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
Tak to je mi líto, příště to určo vyjde ;-)
Profilova fotka
klhof - myslíš, že to je jisté? Já jsem taky asi 2x po jednom dni menstruovala, proto nás dlouho nenapadlo, že bych byla těhu. Ale uvidíš přesně u toho dr. co ti řekne |-| Ty z toho přítelova syna asi moc velkou radost nemáš, co? To je přesně ono, proč bych nikdy nešla do vztahu, kde má chlap dítě ... :-S Taky by mi to vadilo jako tobě. Kolik tomu klukovi je? A vycházíte spolu?
Profilova fotka
klhof, nejlepší by bylo být v klidu a neupínat se tak moc na to, mít dítě...
Profilova fotka
Kat - jsi tu??? Preju kraaasne vyroci .... uteklo to co?? Mi prijde, ze ses vdavala vcera x-)
saty, děkujuuuuu x-) x-) x-)
Profilova fotka
Mori: měla jsem silnou MS, mám Martina ráda, ale prostě občas je na facku, ale o výkendu byl úplně jinej, má bratříčka a jeho máma se spíš teď zajímá o tomimino než o něj. Je odstrčenej, chudák. Jsou mu 4, vůbec se mu nevěnuje, vždyť se ani neumí sám oblíknout. Jinak máme se rádi, tada když nezlobí. Soni: To bych nesměla nic říkat mámě, že jsem asi těhotná,......pokusíme se o to znova po svatbě.
Profilova fotka
klhof - u toho dr. jsi dnes byla? Píšeš, že MS jsi měla silnou - už skončila? Jak dlouho jsi to měla?
Článek se načítá
Profilova fotka
Nebyla jsem,ale jsem objednaná na 29. ještě mi MS neskončila :-( Jen v té době co jsem to psala byla MS silná a bolestivá. Teď je to slabší a bolest žádná.
Profilova fotka
čauky, no jo holky letí to letí my budemem mít za pár dní už půl roku od svatby. Jsem říkala s čím se výtáhne a on , že to se přece neslaví ( no jo typickej chlap) a já na to, že první půl rok se prostě slaví a hotovo tak jsem zvědavá jestli přijde aspoˇn s kytkou :-D
Profilova fotka
Čauvec! Tak my byli dnes něco zařizovat v České Lípě a myslela jsem že zrmznu - lilo, foukalo, kosa byla ]-( blééé. Zítra tam musíme znova, tak doufám, že alespoň počasí se drobet umoudří. klhof - aha :-( Ale je divný, že ti bylo i špatně a bolela tě ta prsa ... Tak to vše dr. pak řekni, proč tě to jako mohlo bolet ...
Profilova fotka
Čaues :-D :-D Tak my teď v dubnu měli 9 měsíců od svatby :-) Zachvíli to bude rok, no jsem zvědavá, co podniknem my. My půl roku ani nijak neslavili... Konečně zítra volníčko a ve čtvrtek jdu na noční. Tak budem ještě asi vyklízet tu kuchyň. A zítra si asi sjedu do knihovny a oběhat nějaké úřady.
misi, soni, my měli v pondělí rok 8-) a neslavili jsme to taktéž :-D
Profilova fotka
tak my ani nijak extra neslavíme narozeniny, tak nevim no...doufam, ze si pak aspon zajdem do "nasi" restaurace na papáníčko :-D
Profilova fotka
mori: mohl to být samovolný potrat, moc jsem se rozčilovala a byla plná nervů. Možná to bylo z toho. Teď se už nebudu koukat na plodné-neplodné dny a nechám to náhodě. A nikomu to ze začátku neřeknu, až bych byla těhotná. To se pak ještě víc stresuju.
Profilova fotka
klhof - pak musíš říct až přijdeš od dr., to mě tedy zajímá, co to tedy bylo ... Souhlasím, příště určitě počkej až to budeš mít potvrzené o dr. ;-) Jéé holky, vy tu teprv všechny budete / máte rok jooo? :-) My v červnu budeme mít 2 roky :-D Loni jsme se byli podívat na místo činu - tedy jen v okolí zámku a pak prochajda po Mácháči i s kočárkem - bylo krásný počásko. Letos to asi zopakujeme ...
Profilova fotka
Dobré ránko! Kde jste ženskýýý? Neříkejte že pracujete :-D Já bych spala až bych brečela, ale Kájuš má elánu na rozdávání :-) tak piju kafíčko, abych se aspoň trochu probrala :-p
chtěla bych se zeptat, nevíte některá, kde by se dalo sehnat takové krásné svatební album jako má Lucka a Radek, v tuto chvíli v albu z příprav na str. 2? Je škoda, že tam nejsou kontakty, ráda bych se nechala inspirovat a vždycky mě napadá tolik otázek. Poradíte mi někdo? Nebo i nějaké stránky na prstýnky? A hezký salón svatebních šatů v okolí Zlína?Díky
Profilova fotka
mori: sama jsem zvědavá, dám vědět. Ale ty bolesti v podbřišku :-( Už nebudu hlídat plodné dny,nechám to náhodě.
Profilova fotka
poccolocco - napiš tý holčině do IP, to bude jednodušší ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, my pracujem s manžou doma na kuch. lince, ale už jsme si šli odpočinout, naobědvat a tak...Venku je kráásně 8-)
Profilova fotka
Je venku krásně, teď jsem přišla ze zahrady, blbla jsem se psem.
Profilova fotka
Dobré ránko! Tady je dnes hnusně, že budem asi velý den doma :-S Máme vyklizený pokojík, manžel před chvilkou začal škrábat starý hnusný štuk a já si jdu udělat kafíčko :-p
Profilova fotka
Ahojky, tak co chystáte na sobotu?? A kdepak je misicka, ta nam asi ten pracovni tyden neprezila :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky přežila, ale dalo mi to zabrat :-D
Profilova fotka
No, ahoj, si řikám, kdy sem něco napíšeš, když už jsi na ICQ :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?