Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
1
108
109
Profilova fotka
Ahojky holky, nějak to tu vázene :-|
Ahojky, jestli můžu tak se přidám, taky jsem ročník 1982, konkrétně teda 16.8.
Profilova fotka
Tak jsem se zase po delší době dostala k počítači. :-) Malá mi teď usnula. Celou noc mi už prospí, zlatíčko.
Profilova fotka
čaute holky, jak se máte?? Klhof, jak malá, dobrý?
Profilova fotka
Ahojky no já se teď jám tak nějak střídavě oblačno Soňka ví ;-) Podařilo se nám otěhotnět , ale jsou stím pořád nějaké problémy takže vůbec nevíme jak to dopadne. A co vy ostatní jak se vede?
Profilova fotka
misi...tak moc gratuluju a držím palce. u nás taky velký pokrok, manžel už souhlasil s miminkem, akorát čekáme na podzim, až doberu prášky a v září jdu na čtení očního pozadí, tak jsem velmi zvědavá, co mi řekne a hlavně mi napíše nějaký bylinky na pročištění organismu a pak na to hupsnem. akorát jak se to blíží, tak nevím, esli to chci, když si vezmu co všechno se změní... :-)
Profilova fotka
tyjo, všichni dětní a těhotní :-) já bych do toho už pomalu taky šla, ale vdávám se až za týden a manžel má před sebou ještě dva roky školy :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, Leirkat ak super , že se začnete pokoušet o mimčo a neboj hodně věcí se změní , ale bude to krasné ;-) Nám našly Vrozenou vadu na srdci a tak čekáme na uterý na utz jsetli s tou vadou má malá možnost žít nebo ne :-| Doufám, že je to velká bojovnice a vše vyřeší jen operace po porodu ;-)
Profilova fotka
Juj quanti tak včera jsi měla svatbu tak doufám, že vše dobře dopadlo a pořádně si ji užila. Já se vřera byla mrknout na kámošku a hned bych si tu svoji kdyby jí někdo připravil a zaplatil zopákla ;-) Tak moc gratuluji a přeji moc štěstíčka a neboj mimčo příjde taky ;-)
Profilova fotka
Tak co holky, léto pomalu za námi a co vy vyvádíte?
Profilova fotka
Po delší době jsem tu zas. Mojí malé kočičce už bude půl roku, to to utíká.
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
ježiši, tady jsem nebyla, ani nepamatuju :-D Něco nového, kromě facebooku? 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukám koukám :-D Tak moji kočičce je sedm měsiců a je to to nejužastnější co mě kdy potkalo :-) No jo Sonka ted valí jen na facu :-))))
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Tak jak se máte kočky ?
ahoj holky,tak to tady projíždím a narazila na toto téma.já sem květen 1982.Máme dvě děti-Julinku 5let a Samíka 2 roky.Ráda si s váma pokecám,rozjede se znovu téma? ;-)
Profilova fotka
@samik2008 Ahojky no můžem se o to pokusit to zde znovu rozjet ;-) Já mám holčiku právě před pár dny solavila první rok a dneska má odpo velkou oslavu ;-)
Profilova fotka
:-D Tak koukám , že nám to nějak nejde :-D
@misicka455 opožděně gratulujem malé k prvnímu ročku :-N já sem neměla vůbec čas,obě děti nemocné,antibiotika,v sobotu na pohotovosti s malým kvůli oušku,ježdění po dr.,no bylo toho moc,ale snad už bude lepší.
Profilova fotka
@samik2008 díky , jejda tak ať se děti uzdraví ty nemoci ty jsou pitomí :-|
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak sem po xxx měsících taky načuhuju :-D A zase ta Mišička :-N
Profilova fotka
@sonisek no kdo jinej :-D Jak se vede? Malej už musí být chlapák co ?
Profilova fotka
kuk
1
108
109

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?