Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
klhof - já měla na svatbě taky míň lidiček, než ženich ;-)
Profilova fotka
holky, z toho si nic nedělejte, na svatbě z mé strany bylo 14 lidí a od mužíčka 8 lidí :-D A taky jsme to nějak extra neřešili, prostě holt mám víc sourozenců než manža, tak co no...
Profilova fotka
Jejich rodina je rozrostlá, přítel má ještě 2 ségry. A ty už mají taky rodiny, jedna má 3 děti a druhá 2.
Profilova fotka
u nás to bylo naopka odnás asi 20 od miláčka tak deset a dalších 15 bylo společnejch :-D nebo možná i víc :-D
Profilova fotka
Na oběd se jich moc nevejde. :-( Těch 30 lidí bude akorát. Budou tam 3 děti mladší 10-ti let, 2 v pubertě (13let a 15let).
Profilova fotka
Už se ti to krátí co? Tak už máte vše zajištené, ne ;-)
Profilova fotka
Krátí se to, šaty,boty mám,koláčky, hostina je taky objednaná, 3 dorty. Ještě zbývá kytka. Toho 7. mám od 7h ráno kadeřníka :-(
Profilova fotka
klhof - no jo, teď na to koukám - od zítra přesně za měsíc :-D uuuuuu od 7 h ráno :-o v kolik máte obřad, My měli ve 13 h, tak to docela dopo šlo, ale ase jsem jela do ČL a mužíček se taky celé dopo nezastavil. Musel jet pro svoji babču do Provodína, pro dorty (i když v místě), ... My dnes měly fajn odpo ... byly jsme nakoupit s kámoškou Lůcou a pak šla s náma na písek :-D Furt přemýšlím, zda mám sjet zítra busem do České Lípy - potřebuju si tam z opravy vyzvednou kozačky a zlatý náramek. Je to 25 km, tak snad by mohla být Kája v poho, když bude u mě na klíně. Pak bysme daly s kámoškou Lůcou někde srazík na kávu a poté jely busem společně dom. No jsem si odvykla na ten bus noo :-N Jenže manža teď furt maká, tak nevím kdy bych se tam dostala autem ... No snad bude aspoň hezky, jinak nikam nejedu.
Profilova fotka
Tak co já si pamatuju, tak jsem měla kadeřnici i kosmetičku objednanou na 9 hod (dělaly ještě mamku, svědkyni...). Bylo štěstí, že přijeli obě k nám domů :-) Ale stejně jsem v ten den "D" byla vzhůru od půl sedmý a přes noc jsem moc nespala a psali jsme si s manžou smsky :-N
Profilova fotka
sonisek - my spaly vedle sebe :-p a v obýváku má svědkyně :-D
Profilova fotka
tak to my byli každý u svých rodičů :-) On stejně ještě rozdejchával čtvrteční rozlučku se svobodou, takže ještě, že jsem ho neviděla :-D :-D
Profilova fotka
My jsme taky byli každý zvlášť :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
mori: ano, ode dneška to je už za měsíc :-N Obřad máme v 10.30h, v 7 ráno kadeřnice, ještě učešou sestru a mamku,v mám 8.30 líčení. Den předtim musíme pro dorty
Profilova fotka
Ahojda! Tak jsme v té České Lípě byli. Autobus byl v poho, Kájuš mi seděla v busu na klíně a celou cestu tam i zpět byla hodňoučká x-) Koukala na lidi, vykládala :-) Koupila jsem si noční košilku a tepláky na doma :-D Tak co vy pracující? Zítra je svátek, jak ho budete trávit, pochlubte se?
Profilova fotka
mori, tak my máme volníčko, tak budem doma a možná se půjdem někam projít apod. Poklízela jsem dneska, tak zítra už toho moc nebude...
Profilova fotka
Já ho budu trávit lenošením :-)
Profilova fotka
Tak tohle období nemám moc ráda, začala mi alergie :-(
Profilova fotka
Alergici to maj teda blbí, taky jich pár znám a nezavidím ;-)
Profilova fotka
Hlavně trpim při sekání trávy 8-( a všechno co kvete, ostatním voní a mě to smrdí
Profilova fotka
mužíčkovi asi taky brzy začne tohle alergické období...ale dostal nějaké léky od alergoložky, tak snad mu to pomůže, nebo aspoň utlumí..
Profilova fotka
klhof - my jsme s manžou taky oba alergici, tak přesně vím o čem mluvíš :-| V dětství jsem to měla teda šílený!!!! ale te´d už jen trošku, stačí mi 1 Zyrtec a je to OK. Když sekaj trávu nebo něco kvete, tak zobnu než jdu ven a mám většinou klid. manža je na tom hůř, ten furt bere nějaké vakcíny ... misicka - my jsme dnes taky všichni lenošili :-Dteda jsem vyprala 2 pračky, teda né já, ta pračka, že ;-) a vyluxovala jsem. Měli jsme taťku po několika dnech konečně doma :-) je celé dny jinak v práci. Takže jsem se váleli, kafíčkovali na balkoně a tak, ani venku jsme nebyli. No a manža dnes i vařil, tak jsem to měla bez práce - buřty na pivě, veliká mňamka x-)
Profilova fotka
holky co mám zítra vařit nějak mi docházi inspirace co budete dělat vy? :-) no já dneska teda lenošila a zítra mě čeká pomaloučku uklízet :-)
Profilova fotka
misicka - mrkni na první mé 2 recepty, třeba tě to zaujme ;-) http://www.mimibazar.cz/recepty.php?u...
Profilova fotka
Dík za inspiraci, dneska to bude gulášek, a o víkendu asi udělám ty stehna :-)
Profilova fotka
misicka - heč, já dnes vařit nemusím - dopo jsme s Kájou potkali mamku, tak tam jdem na oběd :-p :-D Manža přijede až večer a to nikdy teplé jídlo nechce, tak je to v poho.
Profilova fotka
No tak to teda zavidím :-) já mám dneska volno takže nějaký oběd odemně bude asi očekáván :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak já už jsem taky po obídku...kámoška co byla na noční, tak tu ještě se mnou je a byla v číně, tak jsem si dala kung-pao s rýží a mňam mňam...mám teda trochu vypálenou pusu, ale jinak dobrota :-D
Profilova fotka
Tak já jsem taky po obídku gulášek se povedl. Manžel si šel schrupnout jde ještě dneska na poslední noční :-)
Profilova fotka
Tak my už jsem doma. Obídek u mamky super, grilované kuřátko (dělala ho poprvé na takovém stojánku, vypadá to, jako že tam to kuře stojí - určo to znáte ;-) ). Odpo jsem šla ještě pro pečivo a do lékárny a pak jsme šly na zmrzku - výtečná, jeden zmrzlinář tu má asi 70 druhů (nekecám!!!) a fakt je výborná!
Profilova fotka
Tak my nakonec dneska budeme na obídek grilovat u znamích. Mňam :-) zmrzlinu bych si taky dala, nějakou dobrou točenou :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?