Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
No jo jsi můj vzor :-D
Profilova fotka
Zdraví nadevše :-D
Profilova fotka
x-) x-) x-)
Profilova fotka
Jdu něco dělat , ale nechce se mi ]-(
Profilova fotka
a co?
Profilova fotka
Přesně tak, zdraví nade vše. Ale do toho Děčína hold musim.
Profilova fotka
Ahojda ženský! Tak jak vám utekl víkend? My dnes byli na mega prochajdě, Kájuš si i zdřímla v kočáře, pak se proběhla, došli jsme na zmrzku ... příjemný odpoledne to bylo :-) katwind - Káje je 14 měsíců klhof - Klára je pěkný jméno! Jen my s manželem nemáme rádi, když se děti jmenují po rodičích :-S pak oslovíš jednoho a nevíse na koho to bylo .... :-N Ale to je věc názoru ;-) sonisek - uáááá ufoňo je teda krutý :-D misicka455 - mě se jméno Karolína taky líbí ;-) :-D :-p
Profilova fotka
Hezké odpoledne, dneska je tam teda kráááásně...my byli chvilku venku se projít a je to fakt super takové počasíčko 8-)
mori, tak to je super věk, už s ní je sranda vi´d?:-) já byla včera za synovečkem, je mu 17 dní a je krásnej, kouzelnej x-) jsem si ho pochovala, dala mu (rodičům) dárečky, no krása 8-)
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla v tom Děčíně, chvílemi mi byla špatně :-( , ale naštěstí jsme tam byly jen 4 hodiny. Ale zítra tam jedu na celej den :-( :-( , ještě pořád jsem to nedostala, ráno si budu dělat test, nebo ještě dnes večer.
Profilova fotka
kat, jj takový miminko je krásná "věc" :-) Jen jsem se vždycky bála, abych to maličké nerozmáčkla :-D klhof, a to už pracuješ?
Profilova fotka
Ode dneška mám smlouvu, zatim se zaučujeme. Tento týden 3 dny a pak 5 dnů v Praze :-( Ale uvidim, jak to bude se mnou ;-)
Článek se načítá
soni, přesně, jsem ho chovala, normálně v zabálce a úplně jsem se bála:-) ale je to krásný, to jo, ty ksichtíky, mávání ručičkama, ty zvuky, co vydává:-D fakt se jim povdel:-)
Profilova fotka
kat, koukala jsem na fotky, moc ti to s ním sluší...tak šup šup do vlastního :-D
Profilova fotka
katwind - synoveček krasavec :-) pěknej vlasáč x-) Jasně že s ní už je sranda, je to opička naše :-D Ale dnes zrovna moc ne, protože od 4 h ráno má teplotu, tak byla celý den tulící a unavená :-( prdelka moje. Odpoledne nechtěla ani papat a to jinak jídlo miluje :-| Teď si v klidu spinká, tak uvidíme jak do rána ...
Profilova fotka
jako můžu říct, že mi ty malinký miminka až tak moc nebaví, oni jen leží a culí se :-D Zato ten 1,5 roční je pěkný pometlo a s ním už je aspoň sranda :-D mori, tak uvidíte ráno, jak bude...a neleze na ní něco?
Profilova fotka
sonisek - možná chytla od taťky střevní chřipku, měla dnes průjem ... ale nevím, kadila jen 2x. Jinak nemá rýmu ani kašel. Ale je mi jí líto, byla dnes taková unavená, furt polehávala, což u ní není normální ... je to jinak divoch. Marodí poprvé S malýma mimčama fakt není taková sranda, jako třeba teď s Kájou. Co ona kolikrát vyvádí :-D No už aby jí bylo líp ;-) :-p
Ahoj holky, jj, to je pravda, že s miminkama není taková sranda, ale já úplně zbožňuju ty miminka kolem 5., 6. měsíce, kdy už se usmívají na okolí, natahují ručičky...:-) pak už kolem toho roku jsou to šídla no 8-)
Profilova fotka
Ahojky Kat .... jak se vede???
Profilova fotka
Uzivas si miminka, tak asi dobre, co? ;-)
sat, jj, docela dobře, už jsem se trochu zklidnila z té nejhorší depky, ale ještě se úplně šťastná necítím, snad to řijde co nejdřív:-) Máš pravdu, z miminka jsem úplně hotová, je nádhernej:-) Skoro mě láká si taky pořídit nějakýho krasavce:-) nezávisle na sobě mi dvě holky podle různých teorií spočítaly, že v tomhle roce stoprocentně počneme kluka, tak do toho asi zkusím vlítnout taky na konci roku někdy:-D
Profilova fotka
Teeeeda, to mas kolem sebe takovyhle věštkyně??? No, tak směle do toho ... :o) Na mě teď sedla nějaká jarní únava... jsem pořád ospalá a unavená ... a ještě do toho přes týden sama doma.... :-(
Profilova fotka
Dobré ránko x-) kat, no vidíš, tak šup šup na to :-D
Soni, ty jedna lobistko :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem v práci dlouho nepobyla, bylo mi zle tak jsem jela raději domů. Jsem strašně unavená :-( :-( Zítra asi zaskočim na gyndu.
Profilova fotka
jj klhof, jen se šetři a odpočívej, bude to lepší ;-)
Profilova fotka
Příští týden mám týdenní školení za Prahou, zítra skusim skočit k doktorovi na gyndu, snad mě veme.
Profilova fotka
tak snad to školení v klidu zvládneš...
Profilova fotka
Doufám, že jo. Uvidim v pátek, jestli tam ta 2há čárka bude výrazná.
Profilova fotka
a to chceš na gyndu, aby ti to doktor potvrdil, nebude ještě brzy? Ale stejně těhotná jsi :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?