Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Musim se stejnak u něj zaregistrovat. Dlouho jsem taky nebyla na prohlídce :-( :-( A taky se mi nechce na to školení. 8-(
Profilova fotka
No na školení by se mi taky nechtělo, kdyby mi bylo blbě...Já se byla zrovna nedávno nově tady registrovat na gyndě a docela dobrý :-)
Profilova fotka
Být někde mimo domov týden, na to nejsem zvyklá. Když jsem byla mladší, tak mě to nevadilo, ale teď. Zítra tam zavolám a objednám se, snad mě veme v pátek.
Profilova fotka
Ahoj holky! Včera jsme jsem se tu neukázala, byli jsme s manžou v Liberci. Kájuš už je OK. Dnes jedem do Liberce po obědě znova, protože musíme nakoupit, už tu fááákt nic není :-S Nakupování potravin mě fááákt nebaví ]-( ale co se dá dělat, když v bílé krabici je pusto prázdno, žeee
Profilova fotka
ahoj mori, o nakupování mi povídej, my taky včera byli a máme zase zásob :-N Ale pořád lepší než to kupovat za rohem v Jednotě 3x dráž...
Profilova fotka
Holky, pořád mě bolí břicho, doufám že to nakonec nedostanu :-( :-( dnes je to 5-7 dnů, co jsem to měla dostat.
Profilova fotka
klhof, ale tys mela dve carky, ne?
Profilova fotka
Měla, ale ta druhá byla ještě slabá. Jsem objednaná na gynekologii na 29.4. den po mých narozeninách. Mám ale pořád pocit, že to dostanu. Bolesti v podbřišku.
Profilova fotka
Jé, 29.4. jdu zase k zubaři :-S Tak uvidíš, jak to dopadne, každopádně to mimi přeji x-)
Profilova fotka
Taky zubaře nemám v lásce, už jsem tam dlouho nebyla. Snad se mi nepřitíží příští týden na tom školení. Ještě se mě ta sestra ptala jestli to chci dát pryč 8-( . Řelka mi, abych si udělala test, tak jsem jí řekla, že jsem si ho už dělala. Objednala by mě na 22.4. ale to jsem bohužel na tom školení. Tak uvidim, co mi toho 29.řekne :-N
Profilova fotka
Koukali jste na hokej? Ach jo, a ja to Varum tak prala :-( :-(
Profilova fotka
Na hokej teda nekoukám, ale viděla jsem zprávy škoda no :-D Já celej týden jen chodím do práce pakzalehnu s paralenem do postele a pak zase do práce, jsem zase nějaká nachcipaná ]-( Vůbec mě to nebavý ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
misicko, a já si už říkala, kde jsi, že sem vůbec nechodíš...tak se brzy uzdrav ;-)
Profilova fotka
No nechodím nemám nějak silů ;-)
Profilova fotka
Tak se pekne kuryruj... Ja jsem v praci a neba mi to, nic moc se tu nedeje...tak jsem si dala obidek a jsem spokojena :-D
Profilova fotka
Tak jsem dnes řekla našim, že jsem asi těhotná. Máma s toho šílela, že jsem blbá, nezodpovědná,...... a pak mi volali z práce, že místo mě vzali někoho jiného. Ale už mám podepsanou smlouvu, tak jim asi neschopenku pošlu. A na pracáku se odhlásim.
Profilova fotka
Téda to je fakt naprd ]-(
Profilova fotka
Hlavně nepropadat panice ;-)
Profilova fotka
Nakonec se z pracáku asi neodhlásim, neschopenku pošlu na pracák. Jsem tam pořád vedená. Mamka se ještě bojí, abych neměla mimiděložní těhu. Když mě večer bolí břicho
Profilova fotka
tak to břicho asi bolí každou při těhotenství, ne? Nebo co aspoň tak čtu na koníkovi...
Profilova fotka
Bolí každou, taky to čtu. Ale mamka se bojí aby to nebylo mimoděložní, taky si to zažila. A taky má na mě vztek, že jsem jí neposlechla a přestala brát prášky. Myslí si, že mám dost času do 30.let
Profilova fotka
pockej, mamka jeste bude rada...a ty mas nejake sourozence, a uz maji deti??
Profilova fotka
To doufám, dnes mi má volat. Mám mladší sestru, je svobodná a bezdětná.
Profilova fotka
tak pockej, az bude male na svete, bude mit radost ;-)
Profilova fotka
Jako každá máma. Ale nejdřív musim vyřešit pracák a podepsanou smlouvu, kterou jsem podepsala 14.
Profilova fotka
Jako včerejší nákup ... vopruz. Ale co se dá dělat, jak píše Soňa - lepší než kupovat 3x dráž za rohem v sámošce. Ale před potravina jsme obešli trošku i ty okolní obchůdky s hadýrkama a koupili jsme Káje 2 tríča :-D a Kájuš si pak v Globusu vybrala Tweetyho :-D tak si ho tam furt muchlala :-D khof - no vidíš, já chtěla být mladá maminka a vyšlo nám to takakorát myslím :-) Nechtěla jsem mít dítě až ve 30 letech :-S Ono se mamince řekne do 30 máš času dost ... ale třeba u někomho může klesat šance otěhotnět, tak buď ráda, že se to povedlo a až ti začne růst bříško, tak mamka taky změní názor ;-) :-) uvidíš, bude se těšit!
Profilova fotka
mori: no právě, kolem té třicítky klesá šance na otěhotnění. Nebudu pobírat nic, byla jsem předtim n pracáku :-( a to samé nemocenská. Zítra zajdu k němu, ať mi napíše neschopenku. Taky si myslí,že to nemusí být těhotenství,..... Máme psa, auto a málo peněz :-( :-(
Profilova fotka
klhof, já jestli někdy budu těhotná, tak si taky nebudem vyskakovat...a to máme hlavně hypotéku, dluhy, auto atd. Nedokážu si představit mít dítě, že ho neuživíme, ale pak si řikám, že jsou lidi na tom i hůř a mají děti víc, a že vždycky se to nějak udělá...takže nesmutni a buď šťastná, že se vám to povedlo zavčasu...
Profilova fotka
Tak jsem to dnes dostala :-( :-(
Profilova fotka
jé klhof, jak to?? :-o :-o Ale tak se taky někdy stane, že to dostaneš i jsi těhotná...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?